superfarmer02

Ceny usług 2021

Polecane posty

Chłoporobotnik    4878

Swego czasu KR brało za takie coś zbiorczo (załadunek i rozwóz) 300zł/h. 3 takie rozrzutniki to za 30-40 minut wywozili. Ale to było 3 lata temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
Dnia 25.10.2021 o 20:03, Pronar82a napisał:

Wy to jednak chyba nie umiecie liczyć jak za koszenie qq bierzecie 380 zł,  ja za koszenie pszenicy brałem w tym roku 450 zł za ha, gdzie od żniw paliwo z 5 zł podrożało do 6 zł,  to już na samym paliwie jest 20 zł więcej, za kukurydzę to minimum 550 zł 

Ciekawe czy opuściłeś jak paliwo było po 3zl netto 

Dnia 23.10.2021 o 19:13, sxAnia napisał:

w tym roku orka 300 zł/ha Fendtem 930 vario, siew kuhn venta 4 m aktywny 250 zł/ha, talerzowanie agregatem talerzowym 5m 150 zł/ha, koszenie kukurydzy na ziarno 380 zł/ha

Jak bierzesz z ha to dla mnie możesz oraz i belarusem a marka ciągnika napewno nie jest wyznacznikiem ceny za usługę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
30 minut temu, pafnucy napisał:

250/ha

Powiedziałem dziś klientowi 400 / ha to stęka , myślę że na 350 przystanie , ale 200😳 tyle to za sianie biorą , nawet 250 to mało 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no przy tych cenach ON to pewno 300 orka już będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
4 godziny temu, karolr2 napisał:

Ciekawe czy opuściłeś jak paliwo było po 3zl netto 

A dlaczego miałem opuści jak cena paliwa spadła?  co roku najniższa krajowa rośnie,  ceny maszyny idą do góry, koszty utrzymania też rosną, i dlatego wtedy jak cena paliwa spadła to nie było podwyżki usługi tylko została na tym samym poziomie


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paramonov    72
Dnia 25.10.2021 o 14:00, mazowsze napisał:

Ale Janusz biznesu XD Brać więcej niż inni twierdząc że taniej się nie opłaca, nałapać klientów mimo wysokiej ceny i jeszcze uzbierać z tego na nowy kombajn. Plan doskonały hahaha. Powodzenia 😊

Północne mazowsze 380 zł nowym Lexionem. 

To co kupić kombajn na usługi  i nie uzbieraac z usług na niego ?😂 To co jak ktoś inwestuje w koparkę i najmuje operatora to bierze tylko za paliwo serwis i operatora ? 😂 Boże 380 zł to pół tony mokrej qq xd  odejmij paliwo serwisy operatora i nic nie zostaje kombajn się niszczy i zostaniesz że złomem :) u nas biorą 500 zł min sporo wysypywania przy qq 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj