edward93

Kamera/Oświetlenie

Polecane posty

edward93    1

Witajcie rozglądam się za kamerą do siewnika w komorę i na tył. Zastanawiałem się nad firmą tt technology monitor 10’ i do tego 3 kamery. Chciałem tez dwa halogeny na siewnik żeby oświetlić redlice tylko tutaj nie wiem jakie wybrać. Siewnik 6m

akmaly    548

Jedynie co mogę Ci podpowiedzieć to do oświetlenia wykorzystałbym lampy led ze światłem rozproszonym zamontowane tak aby oświecały same redlice, ewentualnie kilka małych lamp zamiast 2 mocniejszych. Nie wiem jaki to siewnik ale pamiętaj o cieniu i elementach odbijających światło - czasami zamiast ułatwić sobie pracę można ją nieźle utrudnić :D

• Like 1

edward93    1

Tak chciałem tylko na redlice. Poczytam o tych ledach co piszesz. Siewnik vaderstad spirit 600s. Nie chce zbyt ingerować w kastę bo siewnik ma dopiero rok.

Gość   
Gość

Wystarczy trochę kurzu, a zazwyczaj zawsze się kurzy przy sianiu, żeby nie widzieć nic, oprócz oczywiście siewnika że jeszcze tam z tyłu jest, ale do tego wystarczą lampy z ciągnika jak już ktoś nie może spać w nocy.    :P

edward93    1

Ja głównie potrzebuje do oświetlenia redlic, ten sezon jakoś mocno zakurzony akurat nie był. Wiadomo raz lepiej raz gorzej. Ale chciałbym widzisz  czy czasami coś się nie zatkało, a także do kamery z tylu żeby lepiej widzieć. Duży obszar jeden siewnik i jedna osoba zmienne warunki pogodowe i trzeba trochę długo jechać i wcześnie zaczynać żeby w terminie się wyrobić 

Edytowano przez edward93

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zorzyk2
      Problem nie dotyczy mnie, tylko mojego znajomego. Otóż ma on agregat prądotwórczy 16KW mocowany na TUZ i napędzany od WOM-u. Mimo tej mocy znamionowej nie jest w stanie zasilić schładzalnika i dojarki przewodowej równocześnie. Moc zainstalowanych silników wynosi ok 4KW. Ciągnik nie odczuwa żadnego obciążenia, a próba włączenia drugiej maszyny z tych wymienionych powoduje, że wywala mu zabezpieczenia na niej. Przy zasilaniu z sieci wszystko gra, a zasilane z agregatu pojedynczo też pracują Pytałem się go o kabel zasilający , z odpowiedzi wygląda na wystarczający ponieważ kiedyś zasilał nim dużą, leżącą dmuchawę do siana, przewód nie grzeje się, tylko poradziłem mu by nie użytkował go w stanie zwiniętym(długość przewodu - kilkanaście m). Nie miałem możliwości sprawdzenia tego namacalnie, a problem znam z opisu. W czym może być przyczyna?
    • Przez Kaszlak79
      Witam szanowne grono forumowiczów.
      Znalazłem na jednym z portali ogłoszeniowych wiertarkę stołową - załączone zdjęcia.
      Google nic nie chce pokazać, sprzedający mówi że tabliczki znamionowej nie ma.
      Ktoś coś co wie więcej?? A może ktoś ma taką??
      Pozdrawiam.

• Przez pawelec1997
      Witam, kupiłem chiński próbnik wtryskiwaczy i jak sprawdzam wtrysk strasznie lata wskazówka, co z tym zrobić zegar zmienić czy wstawić jakiś zawór zwrotny 
      Dziś ustawiałem wtryski i kuźwa z 4 końcówek 1 dobra była, i się zastanawiam czy to próbnik do d*py czy te końcówki takie 
      Bo tem jden aż harczal ładnie pylil a reszta rozpylała i jakoś słabo 

Tak on wygląda 

• Przez Kacper43
      Cześć,
      Nie siedzę w temacie kompresorów, dlatego nawet nie wiem, które firmy warto rozważać.
      Potrzebuje kompresor do zastosowań w małym gospodarstwie rolnym.
      Pompowanie, odkręcanie/zakręcanie, malowanie, przedmuchiwanie kombajnu z kurzu i brudu i pewno jeszcze czegoś. Jak będę miał, to pewnie zastosowanie się znajdzie

W kwocie do 1000zł coś sie kupi sensownego? 50L pojemności chyba powinno starczyć.
      Macie coś co możecie polecić?

• Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj