Gabriel

Ustawienia komputera pokładowego LH 965 Agro

Polecane posty

Gabriel    12

Witam mam prośbę do użytkowników kombajnu Bizon bs o spisanie ustawień parametrów Komputera chodzi mi dokładnie jakie wartości macie wpisane w Obwód koła, Szerokość robocza, Straty alarm itd. Pytam gdyż poprzedni właściciel namieszał w ustawieniach i teraz nie wiem co mam tam wklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriel    12

Był bym bardzo wdzięczny za te ustawienia gdyż kombajn już gotowy do sezonu jedynie ten komputer ma wszytko przestawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszo27    0

Nie patrz na innych! myślę że jesteś w stanie w miare logicznie i konstruktywnie myśleć :D Alarmy ustaw jakieś 15-20% mniej niż obroty na pusto. Straty ustaw według obserwacji strat na polu, niech ktoś chodzi po polu i Ci powie czy już są czy nie ma i na podstawie tego sobie ustaw górną granice jaka Ci pasuje. Co do obwodu koła to miarka w dłoń. rozwijasz miarke znaczysz znak na kole, ty podjeżdżasz np. 5 obrotów a jakiś pomocnik liczy ile obrotów podjechałeś, potem odczyt z miarki podziel przez ilość obrotów koła jakie wykonałeś i koniec. Proste, no chyba że jesteś wyjątkowo leniwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriel    12

Takie pomierzone ustawienia mam teraz wpisane ale ustawienia producenta są na pewno dokładniejsze od mojego mierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszo27    0

Ja po prostu nie miałem wyboru, musiałem zmierzyć obwód własnoręcznie bo mam jakieś nieoryginalne koła z tyłu, o ile dobrze pamiętam to 10,9/70-R18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

Czy ktoś wie gdzie można zmienić język tego komputerka na polski, czy jest opcja zmiany jezyka? czy trzeba cale oprogramowanie władować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adii7    0

Witam .Sam miałem taki problem zmieniłem to na polsk kosztowało mnie to ponad 700 zł. Wszystko zależy z którego jest roku jesli starszy to trzeba wysyłać to do Dani a jesli w miare nowy to da rade w polsce. jak chcecie to znajde namiary na tą firmę.

1.Nie cytuj poprzedniego posta

2.Nie dubluj wypowiedzi

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Witam wszystkich użytkowników bizonów. Planuje kupic bizona bs 110. Byłem oglądać jednego. Sprowadzony z białorusi, cena przystępna aleeeeeee.....nie działa komputer. Nie chce sie wcale włączyc. Wie ktos co mogłoby byc przyczyną takiego czegos? pytam poniewaz prawdopodobnie kupie ten kombajn i bede musiał to naprawic. Sam komputer podobno jest dobry(tak twierdzi handlarz) bo mówi ze wsasdzał drugi i też nie działał. Na jakims forum ktos pisał ze w nim jest jakas bateria? prawda to? Z gory dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Sprawdź czy masz wgl zasilanie. Widocznie nic nie dochodzi do komputerka więc myszy mogły narobić bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelJUREK    0

Witam jestem posiadaczem od nie dawna Dynamika i na komputerze wyświetla się Alarm nie bardzo wiem jak to naprawić z tego co widać to wszystko jest na swoim miejscu to jest kable magnezy i czujniki

komputerek nie pokazuje żadnych obrotów co należny z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EndriuNH    0

Witam :) czy ktoś posiada instrukcję obsługi komputera LH Agro 965 ? :) jak wpisać szerokość roboczą .. ? gdzie mógłbym wgrać polskie menu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Odświeżam temat.

Czy ktoś może mi przybliżyć procedurę kodowania (zmiany) minimalnych wartości (obrotów) od których włącza się alarm awaryjności dla poszczególnych podzespołów?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Moge pomóc w zmianie jezyka menu lub parametrów sterownika LH agro :)  w case, mdw, bizon itd.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek1k    0
Dnia 3.06.2019 o 21:22, bialy2005 napisał:

Moge pomóc w zmianie jezyka menu lub parametrów sterownika LH agro :)  w case, mdw, bizon itd.

Witaj Biały.

Jak byś mi pomógł żeby zmienić język na polski w kombajnie MDW 525 H z 96 roku, komputer lh 965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200
Dnia 28.02.2012 o 10:23, grzesior90 napisał:

Witam wszystkich użytkowników bizonów. Planuje kupic bizona bs 110. Byłem oglądać jednego. Sprowadzony z białorusi, cena przystępna aleeeeeee.....nie działa komputer. Nie chce sie wcale włączyc. Wie ktos co mogłoby byc przyczyną takiego czegos? pytam poniewaz prawdopodobnie kupie ten kombajn i bede musiał to naprawic. Sam komputer podobno jest dobry(tak twierdzi handlarz) bo mówi ze wsasdzał drugi i też nie działał. Na jakims forum ktos pisał ze w nim jest jakas bateria? prawda to? Z gory dzięki za odpowiedzi

Witaj dawno to było ale mam identyczny problem komputer nie włącza się przy uruchomieniu kombajnu, jak rozwiazales problem?


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Tutaj piszą o baterii:

. Ewidentnie brak zasilania. Szukać jakiegoś w miarę ogarniętego elektronika, elektromechanika. W kombajnie musi być jakiś układ stabilizacji napięcia. Elektronika to nie żarówka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200
1 godzinę temu, Jarecki21 napisał:

Tutaj piszą o baterii:

. Ewidentnie brak zasilania. Szukać jakiegoś w miarę ogarniętego elektronika, elektromechanika. W kombajnie musi być jakiś układ stabilizacji napięcia. Elektronika to nie żarówka.

 

Bardziej obawiam się że został zalany wodą, poprzednik twierdzi że do końca działał, lecz po sezonie kukurydzianym myli kombajn. Masz kogoś do polecenia od elektroniki?


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Miał ktoś może problem z swoim komputerem że przestał reagować na naciskanie na klawisze? Prędzej nie działał u mnie że względu na przetwornice 24/12 wymieniłem było ok pokazuje wszystkie parametry kombajnu czujnik strat itd teraz komputer nie reaguje gdy przy uruchomieniu zapłonu włącza się alarm braku obrotów podajników. Miał ktoś tak?


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertg7    4
Dnia 6.06.2022 o 22:42, Patryk3802 napisał:

Miał ktoś może problem z swoim komputerem że przestał reagować na naciskanie na klawisze? Prędzej nie działał u mnie że względu na przetwornice 24/12 wymieniłem było ok pokazuje wszystkie parametry kombajnu czujnik strat itd teraz komputer nie reaguje gdy przy uruchomieniu zapłonu włącza się alarm braku obrotów podajników. Miał ktoś tak?

I co rozwiązałeś problem? U mnie po włączeniu zapłonu piszczy i nie reaguje na przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2415
      Witam poszukuje bizona bs do kupienia
    • Przez masa24
      Witam,
      posiadacie może wiedzę  ile tuleja ma wystawać ponad blok w tym silniku ??
    • Przez Daniel215
      Witam wszystkich. 
      Po kapitalnym remoncie silnika, po odpaleniu BS kopci na bialo plus może lekko niebiesko (dodam że dymu jest od groma) . Po rozgrzaniu stopniowo dym z rury wydechowej maleje, po rozgrzaniu (woda 55 olej 70) dymienie ustaje do zera. 
      Jedynie pompa wtryskowa nie była dotykana oraz wtryskiwacze (gdyż przed remontem było ok). Wtryskiwacze wsadzone na nowych miedzianych podkładkach-niektórzy zalecają montaż wtrysków bez podkładek. 
      Połączenie pompy wtryskowej nie odkręcane do remontu/nie przestawiane, a rozrząd jest na starych znakach. 
      Podejrzewam że problem leży w ustawieniu zaplonu/kata wtrysku, ale jak to sprawdzić?
      Czy jest jakiś mechanik który mógłby pomoc w tej sytuacji? 
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
    • Przez TomaszN
      Witam 
      Przygotowuje kombajn do sezonu i wymieniać pas na młocarni. Zauważyłem luz na odrzutniku na wale i jakby przesunięty był w jedną strone bo ocierał o ścianę kombajnu. Jak ten odrzutnik jest przymocowany do wału ? jak go zdemontować.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj