luki1103

Same Antares ll nie załącza przedniego napedu

Polecane posty

luki1103    0

Witam mam problem z same antaresem problem polega na tym że ma on cały czas załączoną blokede mostów mimo że przycisk od blokady jest wyłączony, gdy wcisnę przycisk kontrolka od blokady się oświeci lecz nic się nie zmienia nadal załączony, w dodatku przedni napęd nie chce się załączyc  mimo że po wcisnieciu przycisku od napędu kontrolna się zaświeci ale napęd nie załaczy dopiero jak wcisnę przycisk AUTO to blokada mostów się rozłączy a gdy koła dostaną poslizgu to przedni napęd się załączy, gdzie może leżeć wina dodam że ciągnik niedawno kupiłem a poprzedni właściciel ściągał kabine może być że gdzieś coś źle połączyli? Jak odepnę prąd od elektrozaworu od blokady mostów to blokada się rozłaczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkim steruje komputer podnośnika więc najpierw trzeba sprawdzić czy wszystko jest podłączone jak ma być


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7
Napisano (edytowany)

Przypuszczalnie skończył się kamień na widełkach i nie potrafi załączyć przodu.W skrzyni biegów w Antaresie bodajże od spodu jest dekiel gdzie jest możliwość wymiany kamienia widełek załączania przedniego napędu.Kamień ślizgowy 0.001.5945.0/10 ( to numer katalogowy SDF ) ja mam taki w Silverze i mam dojście z lewej strony skrzyni.

 

Edytowano przez Kipek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki1103    0

Ma ktoś może jakiś schemat jak powinien być podłaczony ten ehr, u mnie widzę że jakiś przekaznik jest wstawiony i nie wiem czy tak ma być czy już ktoś tam ręce wtykał, 

A co do kamienia to on ma na koszu załączany przedni napęd 

 

IMG_20210214_081552.jpg

IMG_20210214_081559.jpg

Aaa i do domu że trójkąt na panelu ehr miga tak jedno migniecie chwila przerwy i pięć migniec jedno po drugim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś jest źle zmontowane błąd oznacza niekompatybilność komputera a ten przekaźnik to już ktoś dołożył


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj