krzych123

Deutz-Fahr 6205TS - Opinie

Polecane posty

krzych123    0

Witam wszystkich.

Chciałbym zasięgnąć opini na temat kombajnu Deutz Fahr 6205ts.

Może ktoś ma taki model,jakieś uwagi?

Mam chęć kupic,w tej chwili posiadam Claasa AVERO 240

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agrotron155
      Wiem że jest bardzo mało informacji na jego temat, ale jak myślicie czy warty jest swej ceny???
    • Przez beorn
      Witam,
      Mam uprzejma prośbę o podanie wskazówek dla wyjściowego ustawienia tego modelu w pszenica/jęczmień, groch oraz rzepak.
      Chodzi konkretnie o klepisko na wlocie
      Prędkość separatora obrotowego (dostępne dwie prędkości)
      Predkość DGR (mini młocarnie), również dostępne dwie prędkości

Nie dysponuję instrukcją i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez Kamil1998
      Witam, czy ktoś w kombajnach M2385-M2780 napełniał kiedykolwiek klimatyzację? Jaki czynnik wpuszczaliście do swojej instalacji? My mamy klimatyzację, z tym że sprężarka jest nieoryginalna- zakładana przez nas,a do niej trzeba czynnik R134a ,a co do ogółu instalacji nic nie wiemy.
      Kombajn jest z 86 r. Za cenne informację z góry dziękuję, pozdrawiam
    • Przez DawidEater
      Witam, posiadam ciągnik Deutz-Fahr dx 4.70 z ładowaczem Metal-Technik MT02. Mam pytanie. Jaką szerokość krokodyla wybrać do tego ciągnika? Myślałem nad 1,4m choć jak przeglądam inne artykuły to nie wiem czy nie był by on za mały. Pozdrawiam
    • Przez Nowy2345
      Witam, czy jesteście w stanie polecić jakąś przystawkę do kukurydzy do tego kombajnu? Chodzi o to aby dało się ją dość łatwo dostosować i nie za miliony monet. Z góry dzięki 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj