Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
a1fe26c2    36

KRUS w Polsce jest jeden, za to oddziałów ma wiele i pewnie dla spójności danych we wszystkich oddziałach ten system jest wprowadzany jednocześnie.

podjadacz    12

a idzie to jakoś sprawdzić ile można zejść z powierzchni aby nie wypaść ? właściwie to wystarczył by tylko 1ha mniej

Wiadomość z agroFakt.pl

tomrolnik    111

czyli będzie ciężko się wyrobić ze wszystkim do końca miesiąca
pytanie do freetaxi czy po złożeniu dokumentów o wypłacenie młodego mogą być jeszcze jakieś problemy ze strony agencji czy powinni wypłacić bez niczego ?

freetaxi    169

Mogą ale nie muszą. Wszystko czy wniosek o płatność będzie dobrze napisany, będą wszystkie wymagane załączniki. Pilnujcie umowy dzierżawy bo po 30 września nie będzie można robić aneksów i po premii. 

serio akurat teraz sobie zmiany w KRUsie wprowadzają ... ja pier**** :D co za kraj 

Edytowano przez KacperWancel

sajmon11133    0

Nowe wieści z Top agrar Plska. Kolejnych 2,5 tys. młodych rolników otrzyma premię! Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformowała o kolejnej aktualizacji listy beneficjentów działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" z naboru wniosków z 2014 roku. Teraz na niej znalazło się łącznie 16 839, a przewidywana jest jeszcze jedna aktualizacja listy.

mam pytanie do freetaxi    Ponieważ złożyłem wniosek na młodego rolnika wczoraj .I mam pytanie ponieważ ojciec ma gospodarstwo na VAT .a do roku od decyzji musi zapisać reszte mi gospodarstwa i jak zrobić aby VAT przeszedł na mnie . abym mógł odliczać wat od zakupionych maszyn na młodego rolnika.

marasp    7

Nowe wieści z Top agrar Plska. Kolejnych 2,5 tys. młodych rolników otrzyma premię! Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformowała o kolejnej aktualizacji listy beneficjentów działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" z naboru wniosków z 2014 roku. Teraz na niej znalazło się łącznie 16 839, a przewidywana jest jeszcze jedna aktualizacja listy.

A mówili coś kiedy może pojawić się ta nowa lista? 

tomrolnik    111

freetaxi jeśli jest się na żółtej liście to można już załatwiać wszystkie dokumenty i zaświadczenia czy lepiej poczekać na listowne potwierdzenie z agencji?

freetaxi    169

Tomrolnik już działaj. Decyzja to kwestia paru dni. Szkoda czasu. Domino5654321 składałeś wniosek o przyznanie pomocy w nowym naborze? Bo jeśli tak to decyzja będzie w ciągu 180 dni od zakończenia naboru. 

tomrolnik    111

no bo babka z odr mi powiedziała ze narazie mam zrobić tylko notariusza bo na reszcie dokumentów będą daty wcześniejsze niż na potwierdzeniu przyznania a tak niby nie może być co sadzisz?

Panowie rozumiem, że nie potrzeba notariusza wystarczy umowa zarejestrowana w starostwie, wypis z geodezji i zaświadczenie z gminy o powierzchni i w krusie przestawia mnie z domownika na platnika? :)

Coś mi się wydaje ,że mało będzie tych wniosków w tym naborze do 16 września, liczę na styczniowy nabór! z kapelusza wzięli sobie te warunki o tym zysku 13000 euro... To jest zrobione ewidentnie pod tych co mają bardzo duże gospodarstwa.. Oni przedłużają terminy , niech lepiej zmienią trochę te zasady..

ciekawe jaka bedzie dezycja. Strasznie długi termin oczekiwania mają . ja niemam za duzego gospodarstwa a mi wyszło 35000 tyś euro .

freetaxi    169

Terminy reguluje rozporządzenie. Zakładam, że przy takiej ilości wniosków weryfikacje wniosków będą zrobione szybko. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się