Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

No poczekam ale czlowieka w niecierpliwosci trzymaja, mogli nic nie mowic tylko liste puscic :)
No poczekam ale czlowieka w niecierpliwosci trzymaja, mogli nic nie mowic tylko liste puscic :)

freetaxi    169

Wskpiotrus125 jeśli chodzi o działanie związane z premią dla młodych rolników tablica jest niepotrzebna.

Tomek1887    0

Witam. Wie ktos moze cos na temat tego urzadzania gospodarstwa w nowym naborze na MR. czy przed zlozeniem wniosku bedzie wymagane wiec jakas ziemie na siebie juz. Nie wiem co robic czy przejmowac juz gospodarstwo czy czekac.

CoToBedzie    0

Witam!

Czy po otrzymaniu "młodego rolnika" w okresie tych 5lat, można założyć działalność pozarolniczą, tzn firmę np usługową ale nie związaną z rolnictwem?

freetaxi    169

Rok musisz podlegać ubezpieczeniu jako rolnik. Potem możesz iść do pracy czy otwierać działalność.

CoToBedzie    0

freetaxi, na Twoją odpowiedź liczyłem, powiedz mi jeszcze jak możesz, czy tak samo będzie w dotacjach na lata 2014-2020?

Pozdrawiam!

k0b    5

@freetaxi a w pozarolniczej działalności nie jest się na podwójnym krusie?

napaleniec93    13

Czy aby skorzystać z mlodego rolnika ziemia musi zostać na mnie przepisana (np. od rodziców) czy mogę sobie tą wymagana ilosc kupić i wtedy sie starać?

jak sądzicie?

k0b    5

A co to za różnica? Masz ją mieć na własność, ale skoro stać Cię na zakup to po co Ci ta premia...

redbull    8

@freetaxi  a jak tam Twoi informatorzy nie mówią nic kiedy ogłoszą nowy nabór na młodego

karol924    8

Czy to że złożyłem wniosek o dopłaty obszarowe w tym roku koliduje w jakiś sposób z przyznaniem premii? niedawno dowiedziałem sie o dodatkowych środkach na MR z ubiegłego roku, a wniosek o dopłaty obszarowe złożyłem w tym roku na początku czerwca, z góry dzięki za odpowiedź. 

maxi93    2

08.06.15 doszedl do agencji w poznaniu list z poprawka a dokladnie z wypisem rejestru gruntów,dzwoniłem we wtórego do tego goscia co prowadzi mi wniosek i powiedzia ze jeszcze go nie sprawdzil,dlugo jeszcze to moze potrwac ?

bartekmyx62    1

Jest info na stronie Ministerstwa, że dziś mają rozmawiać w Brukseli nt. przesunięcia tej dodatkowej kasy.

Edytowano przez bartekmyx62

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się