Skocz do zawartości

Polecane posty

Maximusss    1

Podobno w lipcu ma już ruszyć nowy MR, szukałem na ARMiR informacji ale nic nie znalazłem, może wiecie jakieś konkrety ?

Wiadomość z agroFakt.pl

matingus    107

mówić to mogą,choć przed wyborami to możliwe.wszystko będą obiecywać aby na nich głosować.

archi106    11

Czy przy przelewie internetowym  za maszyny wystarczy tylko to potwierdzenie wydrukowane z strony ?? ( nie ma tam stempla )

jacor95    2

W tamtym Prowiebyło co 2 lata chyba ;)

jak zrobią tak przy nowym prow-ie to ci co się nie załapią w tym roku, będą mieli już pozamiatane z premią. 

Kapsel123    0

Ja słyszałem ze MR w tym roku bedzie bardzo ciężko dostać. Podobno więcej biurokracji będzie,papierów do załatwiania itp. Kase mają wypłacać w dwóch ratach po 50 tyś zł tyle że tą drugą połówke wypłacą jak spełni sie jakieś wymagania. Pani z ARMIRU tak mi mówiła że przerąbane będą  mieli rolnicy i Ci co pracują w ARMIR. Wiecej wytycznych ma być ale jakich to niestety nie wiem bo nawet Pani z ARMIRU nie wiedziała.

jacor95    2

Kapsel123 
dowiadywałeś się już coś w tym kierunku? Składasz wniosek w tym naborze? 

Kapsel123    0

Myśle że słuch mam jeszcze dobry.Oby ta babka się myliła. Pisze to co mi powiedziała. Nie ja nie startuje w tym  roku. Dostałem sie z poprzedniego naboru,czekam na pieniądze. Fretaxxi skoro źle słyszałem to może ty  kolego coś wiesz na ten temat??

freetaxi    169

Słuch może dobry ale koleżanka troszkę głupot Ci powiedziała. Szczególnie o podziale wypłaty premii pół na pół. O reszcie nie mam czasu się rozpisywać :)

Tomek1887    0

Witam. Chcial bym sie dowiedziec na temat MR a mianowicie czy przejmujac ziemie od ojca i bedac tym mlodym rolnikiem ojciec moze dalej tez byc rolnikiem i miec swoja ziemie i prowadzic hodowle trzody a ja bym prowadzil hodowle bydła.Jesli ktos wie cos na ten temat byl bym wdzieczny o jakies informacje bo jesli bedzie ten nabor to nie wiem co robic czy składam wniesek czy nie.

Tomek1887    0

A jak jest z budynkami bo wszyskie budynki gospodarcze sa na jednej działce i czy te budynki mogly by byc na ojca czy ta swoja czesc musil bym miec na siebie przepisane?

pablo21    26

Coś mi się wydaje że ten termin lipcowy naboru to ściema tak jak i poprzednie bo nie spieszy im się z przepisami ani sprecyzowaniem wymagan które są bardzo dziwnie napisanae szczegolnie jeśli o te dzierżawy chodzi i ich ilość podejrzewam że do września z naborem poczekamy jak nie dłużej.

yage    2

A jak jest z budynkami bo wszyskie budynki gospodarcze sa na jednej działce i czy te budynki mogly by byc na ojca czy ta swoja czesc musil bym miec na siebie przepisane?

Możesz wydzierżawić od rodziców

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myśle że słuch mam jeszcze dobry.Oby ta babka się myliła. Pisze to co mi powiedziała. Nie ja nie startuje w tym  roku. Dostałem sie z poprzedniego naboru,czekam na pieniądze. Fretaxxi skoro źle słyszałem to może ty  kolego coś wiesz na ten temat??

Prawdopodobnie:

1. 80% $

2. 20% $ 

aqua6000    0

mam pytanie, czy inf o tym że otrzymałem dotacje MR dostanę np. telefonicznie, listowinie przed czy po aktualizacji listy rankingowej ?

szczypka    58

freetaxi chyba jesteś najbardziej zorientowany ten projekt na stronie minrol jest w fazie konsultaci jak długo zazwyczaj trwa zatwierdzenie takiego projektu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się