Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

pro2006    7

no tak ale tam nigdzie nie pisze ze  KE sie zgodziła tylko ze przesunęli a o tym było wiadomo już w styczniu

boruch1409    2

może wiecie ile trzeba czekać na przelew z MR niektórzy gadają ze 30 dni a mi w agencji powiedzieli że 21 dni

mlodyhef    146

A nie przypadkiem 60 dni? Skąd im się wzięło te 21 to ja nie wiem :ph34r:

Edytowano przez mlodyhef

freetaxi    413

Boruch1409 na przelew czeka się średnio 2-3 tygodnie.

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

www.prow2014-2020.pl

cebula440    0

dzis dzwoniła kobietka zmany w biznesplanie zatwierdzone wiec teraz rozpatruja wniosek o płatnosc ile orientacyjnie to moze potrwac kobitka z arimr powiedziała ze tez ten wniosek juz kto inny rozpatruje

freetaxi    413

Według rozporządzenia wypłata środków powinna być zrealizowana w ciągu 60 dni od złożenia wniosku o płatność. 

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

www.prow2014-2020.pl

Bartek72511    41

jeszcze 24mln o przesunięcie których Ministerstwo wystąpiło w styczniu chyba

A to nie chodzi ci o te 23 mln euro które są już doliczone?  bo szukam szukam i jedynie w internecie znalazłem o tych 23 mln i teraz o tych 60. 

to jest już wliczone, niestety bo jestem na ponad 14000 miejscu z prawie 30 ha w zachodniomorskim. Ktoś chyba nie lubi naszego województwa, bo wygląda na to że będziemy mieli jeszcze trudniej w nowym naborze.

pozdrawiam

Edytowano przez ErykMastalarek

Szu15000    158

Mysle ze ta kasa juz jest przyznana przez KE bo jest napisane ze kasy starczy dla 11,5tys ludzi, wiec to musi byc pewne ;) Tylko ciekawe kiedy liste przesuną, wkońcu się łapiemy :D

maxi93    2

Tez mysle,ze kasa juz jest przesunieta skoro wszedzie tak głosno :) ja rowniez teraz sie załapałem :D mysle ze do świąt lista powinna byc :)

Luke16    296

Mam takowe pytanko. Chce kupić pewną maszynę która była wpisana w biznes planie ale o większej szerokości. Doszedłem do wniosku że jest ona za duża i chce ją zmniejszyć. Osoba która robi mi wniosek powiedziała że zmieni mi to w poniedziałek i będę musiał to wysłać albo pojechać do tej diabelnej Łodzi i zawieść to osobiście :/ Z tego co wiem czeka się na zatwierdzenie ok. 14 dni. Tylko pojawia się pytanie bo na tą maszynę promocja jest do końca marca. Czy mogę ją kupić teraz i nikt się do tego nie doczepi? Czy lepiej poczekać?

W skrócie maszyna w biznesplanie jest wpisana tylko że większa a ja chce mniejszą tej samej firmy...

Edytowano przez Luke16

freetaxi    413

Nie spotkałem się z sytuacją gdzie Agencja nie wyraziłaby zgody. 

www.prow2014-2020.pl

Milosz27    177

Witam. Z tego wynika, ze takze się zalapie. Tez uwazam ze komisja sie zgodzila bo odrazu taki szum. Mamy nadzieję i czekamy na listę. Praktycznie od poczatku sledze temat "mlodego". Pozdrawiam;)

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez Koksu101
      Witam.Nie długo przejmę gospo po moim ojcu będe starał się o dopłaty na młodego rolnika mieszkam w woj Lubelskim
      i mam kilka pytani.

1 co muszę spełniać aby dostać dopłaty na MR
      2 czy jest określona ilości ha
      3 ile pieniędzy dostanie
      4 i czy mogę wydać to na co chcę czy muszę wydać na gospo
      5 gdy kupie maszynę typu ciągnik pług czy muszę mieć na to fakturę
    • Przez MafiaDG
      Witam , dopiero co zaczynam swoją przygodę z  rolnictwem i hodowlą bydła mięsnego . Planuję chować w ten sposób , że kupię miesięcznego cielaka i będę go trzymać do około 24 miesięcy . Mam już byczki około 8 miesięczne i chciałbym się was ,,doświadczonych rolników,, zapytać co doradzicie mi w sposobie ich żywienia . Dostają raz na dzień dwie tarczki (na 5 byków) przeważnie rano w zależność jak zjedzą a potem jeszcze 3 razy w ciągu doby dostają ok. 10 kg paszy treściwej - ziemniaków pociachanych tak jak na załączonych zdjęciach i ok. 4 kg śruty (pszenica , jęczmień , żyto , owies i 10% całej śruty Sanbull`u) na noc daję im siano bądź sianokiszonkę do woli.
    • Przez marcin6011
      Witam, nie wiem czy wybrałem dobry dział na to zapytanie ale wiąże sie z hodowlą bydła więc pisze tutaj. Mianowicie to mam 26 lat prowadze działalność gospodarcza i opłacam ZUS, do tego mam na własność 2,5h ziemi rolnej. Chciałbym rozkręcić hodowle bydła bo zaplecze jest, obora stoi pusta, stodoła też, traktor i troche osprzętu. Ojciec ma jakies 15h łąki z czego 6 jest ogrodzone bo wcześniej też pasło sie tam bydło. Na poczatku chce dalej prowadzić budowlanke tak jak teraz bo odrazu krowy mi jeść nie dadzą, ale chodzi tu o to jak teraz przejść na krus, co zrobić żebym był rolnikiem i dopłaty wziął za krowy i za ziemie którą będe obrabiał. Czekam na wasze odpowiedzi
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.