Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzięki jutro sprawdze co i jak, bo po telefonie do Warszawy Pani powiedziała mi ze najpóźniej w poniedziałek zleci przelew, także wole juz teraz mieć wszystko gotowe na ewentualna kontrole bo z tego co widać może się taka odbyć

Maximusss    1

MAm takie pytanie we wniosku napisałem, że w całości będe miał kukurydze jednak po przeczytaniu Cross Compilance dowiedziałem się że będe musiał miec 2 rośliny. Czy powinienem we wnoisku wprowadzić zmiany i dopisac że jąkąś część będę siał pszenicy? w sierpniu dostałem decyzje o przyznaniu a o ile sie nie myle mam 6 miesięcy na złożenie wniosku o płatności i możliwe poprawki do wniosku? Proszę o podpowiedz :)

freetaxi    169

Oczywiście. Trzeba zrobić zmiany. To co nazywasz "poprawkami" możesz robić w każdej chwili. Nie ma ograniczenia czasowego. 

Wiadomość z agroFakt.pl

pedro2    342

Freetaxi a jeśli będę chciał zwiększyć cenę jednej maszyny max o 3tys z 27 na 30 tyś zgodzą się?? Ewentualnie mozna dodać ofertę od dealera i na pewno jakoś zaargumentować... Mi w odr facetka kazała kupić a potem będziemy robić zmiany :P ta kobieta przyprawia mnie o dreszcze :lol:

freetaxi    169

Nie powinno być problemów bo ceny do wniosku podawałeś pół roku temu. Mogą skoczyć do góry.

1500 post :)

Magda_86    21

Nie powinno być problemów bo ceny do wniosku podawałeś pół roku temu. Mogą skoczyć do góry.

1500 post :)

1500 pomocny post. Dziękujemy :)

pedro2    342

A z tymi zmianami jak myślisz robić po zakupie czy teraz?? Bo nie ukrywam każdy tydzień się liczy, zaraz ceny poszybują w górę, a zmiany robić po otrzymaniu przelewu to jeszcze się przeciągnie z 2 tygodnie...

freetaxi    169

Możesz teraz. Nie zdarzyło mi się, żeby w tak prostej sprawie Agencja nie wyraziła zgody. 

Dostałem premię 24 listopada. Dzierżawię ziemię od ojca. W biznesplanie mam, że dopiero za 3 lata mam trzymać zwierzęta, Czy do tej pory ojciec może trzymać tam swoje zwierzęta? Czy może kupić nowe i zgłosić je na to gospodarstwo? Czy ja za 3 lata będę mógł kupić od ojca zwierzęta i zgłosić je na siebie?

freetaxi    169

Może trzymać. Jakby się czepiali, napiszesz oświadczenie w razie czego. Potem ojciec zrobi przemieszczenie na Ciebie i po problemie.

Edytowano przez freetaxi

farmer_89    7

Czy mozna wycofac dzialke z biznesplanu na ktora ma sie juz tytul wlasnosci przed zlozeniem wniosku o platnosc?

freetaxi    169

Jak ją wycofasz to albo ktoś się teraz zorientuje w Agencji podczas weryfikacji albo potem przy dopłatach. A w czym tkwi problem, że nie możesz jej podać?

farmer_89    7

mama przejela te dzialke postanowieniem spadkowym i przekazala mi w akcie darowizny (zgloszone w biznesplanie) z tym ze na tej dzialce stoi stodola z obora jak jeden budynek (stodola na mojej dzialce a obora na dzialce nie mojej) czy agencja nie potraktuje tego jako wspolwlasnosc lub wspolposiadanie budowli?

farmer_89    7

ten budynek nie byl zglaszany w biznesplanie, zwierzeta sa w biznesplanie napisane a siedziba stada jest zgloszona na innej dzialce ewidencyjnej na ktorej jest obora i inne budynki gospodarcze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się