Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co wstydzi się powiedzieć?      :P    a jak się pomylę.     :D

Wiadomość z agroFakt.pl

TOME11    80

No ale na którą mam głosować jak wszystkie ładne      :D      nawet nie wiem jak Masz na imię       :P

numero uno :D

Pieceofmind    12

czy numer gospodarstwa jest potrzebny do wniosku o płatność? jak tak to gdzie go pobrać?

A w ogóle można mieć gospodarstwo bez numeru?

Podatki, krusy, no chyba że jakaś dzierżawa...nawet nie wiem zaczynam to zgłębiać.

Ale nawet jeżeli dzierżawa to chyba operuje się numerem właściciela.

majkel207    18

w ostatnim tpr pisze że jednak 9tys osób dostanie premie. Mają jakieś sprawdzone informacje czy tak sobie piszą. Na liście nic się nie zmienia.

papiery poszły do KE i ministerstwo tylko czeka na ich zgodę, mają czas do 9 grudnia

Rado9990    3

Mi diler new hollanda mówił że spokojnie otrzymam premie mimo tego że jestem na początku 11 tysiąca..powiedział że środków ma być dużo więcej tylko na razie agencja nic nie zdradza bo każdy czeka bliżej wyborów..ja jakoś nie wierze w to co mówił :)

majkel207    18

bzdura, z kilku źródeł słyszałem, że tylko te 90mln będzie, na pewno tyle poszło do KE, zanim by następne przesunęli za długo by się zeszło, prędzej ruszy nowy nabór

superfarm    0

W sierpniu dostałem pismo że na razie brak środków,a dziś dostałem pismo o możliwości zapoznania sie z aktami sprawy i wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań. Wie ktoś może o co chodzi (pozycja na liście 10200).

adamk    0

w ostatnim tpr pisze że jednak 9tys osób dostanie premie. Mają jakieś sprawdzone informacje czy tak sobie piszą. Na liście nic się nie zmienia.

900 osob!

to blad zle policzyli

rafalkom555    13

bzdura, z kilku źródeł słyszałem, że tylko te 90mln będzie, na pewno tyle poszło do KE, zanim by następne przesunęli za długo by się zeszło, prędzej ruszy nowy nabór

Nowy nabór nie ruszy wcześniej jak w marcu, licząc na to że na początku września wszyscy dostali decyzje pozytywną mają 6miesiecy na złożenie wniosku o płatność, a jeśli nie złożą to wchodzą następni na ich miejsce, patrząc na ostatni nabór ile wniosków zostało złożonych a ile otrzymało pieniądze, było by spore zamieszanie bo tu juz by mieli wnioski złożone na nowy nabór a tutaj by się na liście przesuneli.

W sierpniu dostałem pismo że na razie brak środków,a dziś dostałem pismo o możliwości zapoznania sie z aktami sprawy i wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań. Wie ktoś może o co chodzi (pozycja na liście 10200).

A składałeś jakieś odwołanie?

damian40000    85

też tak myślę że nowy nabór nie prędko bo większość tych co się teraz nie załapali złoży jeszcze raz. Muszą ten nabór zakończyć na dobre i dopiero nowy.

superfarm    0

Nowy nabór nie ruszy wcześniej jak w marcu, licząc na to że na początku września wszyscy dostali decyzje pozytywną mają 6miesiecy na złożenie wniosku o płatność, a jeśli nie złożą to wchodzą następni na ich miejsce, patrząc na ostatni nabór ile wniosków zostało złożonych a ile otrzymało pieniądze, było by spore zamieszanie bo tu juz by mieli wnioski złożone na nowy nabór a tutaj by się na liście przesuneli.

A składałeś jakieś odwołanie?

nie, nie składałem.

pawelol111    709

Mi diler new hollanda mówił że spokojnie otrzymam premie mimo tego że jestem na początku 11 tysiąca..powiedział że środków ma być dużo więcej tylko na razie agencja nic nie zdradza bo każdy czeka bliżej wyborów..ja jakoś nie wierze w to co mówił :)

Ten diler robił Ci wniosek? U mnie diler NH znajomemu robił - 22xx miejsce na liście, wziął 700zł i obiecał upust na maszynie. 

Sztuk    3

10-11 września składałem wniosek o płatność i 15 Października (wczoraj) pieniądze na koncie. Więc dla osób które czekają na kase liczcie koło miesiąca.

majkel207    18

Ten diler robił Ci wniosek? U mnie diler NH znajomemu robił - 22xx miejsce na liście, wziął 700zł i obiecał upust na maszynie. 

kto robi wniosek raczej nie było najbardziej istotne

co do naboru nowego to nie wydaje mi się że muszą czekać z nowym naborem do zakończenia starego, niech się wypowie ktoś kto może większą wiedzę ma

do mnie doszły dosyć mocne słuchy z ministerstwa że na koniec tego roku, ewentualnie początek nowego ma być nowy nabór na MR i dla niskotowarowych

freetaxi    169

Najpierw KE musi zatwierdzić projekt PROW 14-20 więc póki co takie gadanie to nie ma sensu. Aczkolwiek oby tak było.

kris14    259

Z moich źródeł wiem że projekt PROW 2014-2020 wrócił z KE i jest do wykonania ponad 600 poprawek ;) także dużo pracy przed naszymi urzędnikami.

szajar    1

A znając naszych urzędników to narobią znowu masę błędów :D Mnie zastanawia jedna rzecz - czemu za błędy odpowiadaja rolnicy a nie urzędniki, kasę zarabiaja to nie z pensji urzędników tylko kasy dla rolników ? :huh:

Witajcie

na PROW 2014-2020 przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Warto jednak już rozglądać się za możliwościami finansowania zakupów z dotacji. 

Zapraszam do odwiedzenia poniżej umieszczonego artykułu , gdzie opisałem problem.

Pozdrawiam

Krzysztof Sądej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się