Skocz do zawartości

Polecane posty

mlodyhef    143

No podejrzewam, że po kilkunastu głębszych zaczęło by się niezłe mordobicie albo trzaskoteka na takim party.

damianzbr    988

z tym "agrofoto.młody.rolnik.party" trzeba by się spieszyć, gdyż koniec wakacji tuż tuż i połowa z tego tematu gimnazjum kończy ale dalej do szkoły hej, ho, zaczynać zawd rolniczą, co by wykształcenie rol zdobyć w razie otrzymania premii.

archi106 czyż byś miał pecha i zabrudziłeś bieliznę?

Edytowano przez damianzbr

iwona1990    0

o powiedzcie mi czy ma znaczenie czas przepisania gospodarstwa ? jest na to 180 dni czy ma to jakies znaczenie z wypłata czy zrobie to po miesiacu czy np po 4 miesiacach ?

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    988

Kiedyś na początku roku w reportażu przygotowanym przez ,,farmera,, jakiś polityk, już nie pamiętam który stwierdził iż premie będą wypłacane w kwietniu 2015r. Ale u nich to jak w kalejdoskopie, nic nie wiadomo.

Zawału nikomu nie życzę, ale to drugie najbardziej sfrustrowanych mogło by spotkać, co by emocje im opadły. :P

Aja byłem dzisiaj na Podlasiu. Mogłem zajechać w odwiedziny... Okolice rzeki Bug, to te same co kolegi?

Zapraszam serdecznie następnym , bo widzę że kolega na luzie podchodzi do życia ;) . Okolice rzeki Narew.

macko25    5

Ojojoj ale sie naczytałem he i juz się doczekać nie mogę hihi

A powiedzcie mi gdzie ma być ogloszona lista w necie...???

damianzbr    988

już pisałem w innym temacie że na tablicy ogłoszeń w kancelarii parafialnej. No kolego takie pytanie, gdzie może być lista dotycząca dofinansowania przyznawanego za pośrednictwem ARiMR jak nie na str. www. właśnie tej instytucji?

warchest    46

a kiedy bedzie ta lista i czy kazdy kto skladal dostanie jakas odpowiedz bo u nas poczta to nie zabardzo dziala i nie wszystko dochodzi a i czy moglby ktos dac link do tej listy jak bedzie na necie

Nie wiem jakie wy szkoły kończyliście ale co trzeci zadaje takie pytania jak by koleś z odr podpisał się za niego na wniosku....

kaku    0

Tak się składa, że wyleciałem do Nowej Zelandii po zarodki.. kumacie ? U mnie jest już środa po 12:00 ZNAM JUŻ LISTY!!!, wy poznacie je dopiero jutro, ale jak chcecie to piszcie na priwa to wam powiem czy się dostaliście ;) pozdro

fireseba    101

Jakie pytania, chyba te wsparcie jest po to by kretyni rządzili gospodarstwami w Polsce, bo nimi łatwiej manipulować

Maciek1091    1

Maciek kręciłem się po tasie nr.19 Siemiatcze - Łosice

Wiem gdzie to jest, aczkolwiek nie są to moje okolice :-)

Roxer    16

Ahahaha, ja też nie jestem w stanie zrozumieć jak to jest ze mając szanse na darmowe 100 tysięcy tylu "rolnikom" nawet do głowy nie przyjdzie żeby się zainteresować czy kliknąć parę razy myszą żeby samemu dowiedzieć się jakie jest bezrobocie we własnym powiacie czy jak się liczy pkty za pole... Nie potrafię tego zrozumieć...

damianzbr    988

do połowy przyszłego roku musi rozliczyć się z wszystkiej kasy jaką dostała na 2007-2013 od brukseli. Co nie wydane przepadnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez Koksu101
      Witam.Nie długo przejmę gospo po moim ojcu będe starał się o dopłaty na młodego rolnika mieszkam w woj Lubelskim
      i mam kilka pytani.

1 co muszę spełniać aby dostać dopłaty na MR
      2 czy jest określona ilości ha
      3 ile pieniędzy dostanie
      4 i czy mogę wydać to na co chcę czy muszę wydać na gospo
      5 gdy kupie maszynę typu ciągnik pług czy muszę mieć na to fakturę
    • Przez largo8999
      Witam,

Panowie proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy kontakt z tym forum.

Chciałbym prosić o rade, nie wiem czy to dobre miejsce, ewentualnie zostanę skorygowany.

Chodzi nam po głowie uruchomienie gospodarstwa ekologicznego. Mamy zamiar uprawiać głównie zioła, przy czym nie chodzi o specjalizację w konkretnym gatunku, ale o uprawę różnych. 
      Chcemy zakupić gospodarstwo rolne o pow między 5 a 10 ha.

Zastanawiam się jakie jest Wasze zdanie w tym temacie oraz czy są jakieś przesłanki lub przecieki ws nowych dotacji dla młodych rolników na 2015 rok, oraz czy ktoś z Was przeprowadzał transakcję zakupu całego gospodarstwa.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
    • Przez Mosull
      Witam wszystkich.

Szukam osób, z którymi mógłbym przeprowadzić ankiety na temat innowacji w rolnictwie.
      Ankieta jest w miarę krótka i wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 30 min.
      Badania są prowadzone wspólnie z UR w Krakowie. Oczywiście są one anonimowe.

Jednak są obostrzenia dotyczące grupy docelowej.
      Ankietowani muszą to być osoby korzystające z działania "Ułatwienie startu młodym rolnikom"  w okresie 2007-2014. Czyli każdy kto otrzymał premię lub ma ją otrzymać będzie odpowiednim ankietowanym (osoby z naborów od 2008 do 2014). Dodatkowo muszą to być osoby z Małopolski.

Jeśli by ktoś miał ochotę z Was pomóż mi byłbym ogromnie wdzięczny. Zainteresowane osoby mogą pisać w tym temacie lub do mnie na priv, a ja już wszystko wyjaśnie dokładnie
    • Przez Bercik92
      witam urząd pracy pomaga założyć własną działalnosc gospodarcza i daje tam kilkanascie tys zł czy znacie albo macie jakies pomysły aby mozna było by założyc działalnosc gospodarcza związaną z rolnictwem z dofinansowaniem?