Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pedro2    342

Ludzie wyluzujcie, weźcie się za robotę żniwa na czasie ;) Bo niektórzy sr**zki dostają patrzę, jak dzieci w przedszkolu kłócący się o samochodzik komu się bardziej należy...

fireseba    101

ba jak widac takie ludzie sa zachlanne ze bogatemu zawsze bedzie malo powinni tym malym dac na rozwoj bo te duze to se radza a te male trzeba rozwinac

Małe idą do piachu i tak, to tylko kwestia czasu, będzie to co na zachodzie

jaroWM    26

to dlaczego MR sprzyja dzieleniu i przez to pomniejszaniu gospodarstw?

Wiadomość z agroFakt.pl

dzikijohn    19

Tylko dlaczego w innych krajach np Austrii funkcjonują małe gospodarstwa z małym sprzętem i mają się całkiem dobrze?

ubogiwladek    1

Nie ma ktoś czasem wzoru oświadczenia nie zapamietalem dokładnie jakiego, bo jestem na polu polu ale chodziło coś o to że budynki nie będą stanowiły współwłasności:) kojarzy ktoś coś takiego? Bo ponoć te oswiadxzenia wysylakla

agencja ale mi nie przyslali

szymon0    0

kryterium wielkości gospodarstwa powinno być ogólnokrajowe, a nie z podziałem na województwa.

teraz pieniądze dostaną gospodarstwa po 10 ha w uprzywilejowanych województwach, a w takim zachodniopomorskim ktoś z 15-20 ha i nawet z wykształceniem nie ma szans.

MarcinCiesz    0

Szymon ty zas o tym samym dej se chłopie na luz. Dzis w Agrobiznesie mówili że wszystko kasa co zostanie z Prow 07-13 pódzie na MR więc spokojnie nie panikuj.

dzikijohn    19

kryterium wielkości gospodarstwa powinno być ogólnokrajowe, a nie z podziałem na województwa.

teraz pieniądze dostaną gospodarstwa po 10 ha w uprzywilejowanych województwach, a w takim zachodniopomorskim ktoś z 15-20 ha i nawet z wykształceniem nie ma szans.

A Ty swoje biadolenia średnio co 2-3 strony zamieszczasz, nie znudziło Ci się?

Luki223    14

Mówili ze co 3 rolnik dostanie , bo wnioskóww wpłyneło ok 23 tys. a bedzie kasy dla 8-9 tysięcy. Wg. tego co zapamietałem

dexter00    13

Mówili ze co 3 rolnik dostanie , bo wnioskóww wpłyneło ok 23 tys. a bedzie kasy dla 8-9 tysięcy. Wg. tego co zapamietałem

co 3 dostanie z podstawowej puli ale jak dołożą to dostanie wiecej.

melon10641    158

Kurde głupotę innych jeszcze zdzierżę i nie włączałem się do dyskusji która nie miała sensu ale egoistów nie lubię!! I post kolegi Szymona nie zostawię bez komentarza.

Powinni Ci dać bana na jeden dzień bo ciągle piszesz to samo (nic nie wnosisz do dyskusji) a spam jest punktowany.

lokser    2

Witam, proszę o pomoc, a mianowicie chodzi mi o to czy jest jakaś szkoła aby w rok zdobyć wykształcenie i czy za dokładnie rok będzie następny MR czy może to być za 2-3 lata, orientuje się ktoś w tej kwestii?

warchest    44

Małe idą do piachu i tak, to tylko kwestia czasu, będzie to co na zachodzie

zobaczymy jak tym na samym kredycie wilekim sie ebdzie zylo tak jak kiedys co balcerowicz wszedl to dopiero by plakali

lokser    2

a jakie wykształcenie masz obecnie?

obecnie mam liceum, czy da rade jakoś przyspieszyć ten kurs bo z tego co wiem najkrótszy 2 lata trwa?

Maciek1091    1

Jak masz znajomości to i na jutro można mieć papier. Gwarancji na to, że nabór będzie za rok nie ma.

O tym banie dla szymona już wcześniej wspominałem.

Optimus    2

a ja mam takie pytanie czy jak 14 sierpnia ogłasza liste i powiedzmy teoretycznie bede koło( 5-6tysia tak zeby była pewna premia) to przepiisywać gospodarstwo odrazu czy czekać na list z agencji ze oficjalnie zostala przyznana , jak myślicie zaraz po 14 beda ludziom wysyłać decyzje

Brounter    18

U mnie w poprzednim naborze wniosków decyzja przyszła dosyć szybko wieć jak poczekasz kilka dni to nic się złego nie stanie

marcin1832    3

Powiało optymizmem,ciekawe tylko ile środków jeszcze przesuną?

Pewne jest,że dostaną wnioskujący z liczbą pkt.ok.20 i wiecej

marcin1832    3

Powiało optymizmem,ciekawe tylko ile środków jeszcze przesuną?

Pewne jest,że dostaną wnioskujący z liczbą pkt.ok.20 i wiecej

rafalkom555    13

obecnie mam liceum, czy da rade jakoś przyspieszyć ten kurs bo z tego co wiem najkrótszy 2 lata trwa?

Kurs kwalifikacyjny r3 trwa 3semestry, a w niektórych szkołach trwa nawet 2semestry, z tego co wiem to druga część nieobowiązkowa po kursie r3 czyli r16 miała trwać 2-3semestry a w mojej szkole twierdzą że jak bedą chetni to będzie trwał 1semestr.

Także co szkoła to inny czas, dana ilość godzin ma być przerobiona i tyle.

kawasaki89    0

dzisiaj byłem w agencji korekty robić i babka powiedziała ze 14,5pkt słabo to widzi bo jak narazie bd dawać od 17pkt jedynie ze środki przesuną to wszyscy ale słabo... mi to nic nie da bo juz jestem właścicielem od kwietnia i następny nabór mnie nie obejmie ehh

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się