Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nasil90    94

Ja dziś dostałem poprawki. ale mi się nie spieszy z MR bo i tak czekamy na rentę taty. Te poprawki to woziliście osobiście czy wysyłaliście pocztą ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrz98    1

Z tymi poprawkami to jest tak ze jeżeli naniesie się je osobiście to kobietka z agencji może je sprawdzić i powiedzieć ewentualnie co dalej. Nie idzie to na koniec kolejki.Kwestia dogadania się tylko telefonicznie wcześniej. Złożyłem poprawki i kazała czekać na decyzję teraz w 99% pozytywną;) Tak jest przynajmniej w warmińsko mazurskim.

nasil90    94

Nie wiem który mam NR, baba co to wypełniała narobiła tak głupich błędów że aż głowa boli ;) ale co zrobić nie było czasu tego sprawdzić tylko szybko było zawiezione wtedy

nasil90    94

A i jeszcze jedna dziwna sprawa list z Warszawy do mnie to jest 75 km leciał równo 7 dni trochę przesada a niby to priorytet ;)

Boniek    1

Dlatego załatwianie czegokolwiek pocztą lepiej sobie darować. Ja jak byłem poprawki zawieźć to się okazało że jeszcze jakieś błędy są (a niby fachowiec robił ;) ), ale ładnie z tą osobą sprawdzającą wniosek pogadałem i sama poprawiła. Pocztą by dużo dłużej zeszło i pewnie drugi raz by trzeba poprawiać. Chociaż w sumie to na czasie też mi nie zależy...

TheCinek    3

Z tymi poprawkami to jest tak ze jeżeli naniesie się je osobiście to kobietka z agencji może je sprawdzić i powiedzieć ewentualnie co dalej. Nie idzie to na koniec kolejki.Kwestia dogadania się tylko telefonicznie wcześniej. Złożyłem poprawki i kazała czekać na decyzję teraz w 99% pozytywną;) Tak jest przynajmniej w warmińsko mazurskim.

a który miałeś numer??

raffi    0

Ja poprawki mailem wysłałem i na drugi dzień już była decyzja wysłana.

I rozmawiałem ze znajomą co rozpatruje MR i właśnie powiedziała, że jak jest niekompletny to idzie na koniec np.: dowiezienie jakiegoś zaświadczenia gdzie jest data wydania 15.10.2010, a wniosek był złożony 17.08

Gorzala    0

Witam,mam pytanie dostałem już wniosek pozytywnie rozpatrzony,a nie mam jeszcze gospodarstwa na siebie więc czy teraz dostanę pieniądze czy aż gospodarstwo zostanie przepisane na mnie,,sam osobiście uważam ze powinienem teraz dostać bo mam warunek że w ciągu pół roku mam je przejąc,to tak samo jak ze szkoła mam czas i jak nei spełnię to zwrócą pieniądze,takie jest moje myślenie ,mam racje? proszę o pomoc.z góry dziękuje

michalk    22

z własnego doświadczenia wiem ze musisz przejac gospodarstwo i dopiero skladasz wniosek o platnosc poniewaz jeden z zalacznikow do tego wniosku to własnie akt notarialny wlasnosci ziemi oraz dokument potwierdzajacy nadanie numeru gospodarstwa stad nie ma mozliwosci wczesniej otrzymac pieniedzy przed przejedciem ziemi. pozdrawiam

karolu    1

Dokładnie jak Michalk pisze - jednym z załączników wniosku o płatność musi być akt notarialny

Gorzala    0

dziękuje bardzo.szkoda ale te dwa miesiące poczekam i bedzie belarusik 952,może po nowym roku bedą tańsze.

michalk    22

wiesz co dokladnie nie pamietam ale jakos tydzien moze ciut wiecej napewno nie dluzej jak dwa tygodnie:)

gangster    5

W Wielkopolsce analizują 800 któryś wniosek do końca października mają dojechac do 1300 (twgo dowiedziałem się w ubiegły czwartek

nasil90    94

Ja muszę dowieść wniosek z Urzędu Skarbowego ale mi się nie spieszy mogę być i ostatni z tego co wiem to i tak każdy dostanie, a i jeszcze nie wiadomo co z rentą jak nie przejdzie to trzeba będzie i tak korekty robić i podział gospodarstwa, ale jestem dobrej myśli B)

szadam    0

Witam,

Mam dwa pytania:

Czy po przejęciu ziemi (10.15ha) i podpisaniu umowy z ARiMR muszę w ciągu 5 lat stosować się do mojego Planu Rozwoju Gospodarstwa?? Jak tak, to w jakim stopniu mogę nie realizować założeń tego planu?

Czy po podpisaniu umowy z ARiMR, mogę zwiększyć obszar swojego gospodarstwa i nie ujmować tego faktu w P.R.G.?? Jak będę później rozliczany?? "Nowe ha" będą liczyły się do ESU?

Dzięki z góry za odpowiedź :]

Pozdrawiam

raffi    0

Ja składałem wniosek o premię a rodzice nie składali na rentę (bo podzieliliśmy gospodarstwo:), już nawet wniosek o płatność złożyłem.

woj. mazowieckie

mlody3595    2

raffi a który numer masz?Ja złożyłem wniosek i czekam.Kolega ma numer 110 do przodu od mojego i już dawno poprawki dostał a ja nic.Województwo też mazowieckie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się