Skocz do zawartości

Polecane posty

instas    10

za 18,12 ha masz 10pkt + 2,18ha (za kolejne 18,12 jest 5 pkt) czyli 0,28pkt za każdy 1 ha powyżej średniej 0,28x2,18=0,61pkt. Razem za 20,30ha masz 10,61pkt

Wiadomość z agroFakt.pl

Macius    7

Czyli za 10.61 za pole do tego za bezrobocie 4 pkt i za wykształcenie technik rolnik 4 punkty to razem 18.61 pkt Jak sądzicie mam jakieś szanse?? Maksymalnie można dostać 25 pkt??

Edytowano przez Macius

Tigon    3

jak mam ok 15 ha na Podkarpaciu gdzie średnia coś 5ha jest to ile ptk dostane?

Kamilek1    17

jak mam ok 15 ha na Podkarpaciu gdzie średnia coś 5ha jest to ile ptk dostane?

16 pkt

mam pytanie koledzy, czy jest jeszcze mozliwe dokonania zmian we wniosku? np dopisanie dzialki??? bo jak jest cos zle i wzywaja do poprawki to korekty mozna robic a czy z wlasnej woli mozna jeszcze cos dodac? czy juz jest za pozno?? pozdr

instas    10

Ja mam bardzo podobnie. 5+2,23 bezrobocie+ 11,5 powierzchnia. Razem 18,7pkt. Jestem dobrej myśli.

Tigon    3

thx , znajomy co mi robił wniosek wyliczył za pole ok 11ptk ale coś się mi zdaje że liczył średnia krajową własnie ;] , a pole z tego co wiem to można dopisywać do któregoś lipca

Edytowano przez Tigon

Kamilek1    17

thx , znajomy co mi robił wniosek wyliczył za pole ok 11ptk ale coś się mi zdaje że liczył średnia krajową własnie ;] , a pole z tego co wiem to można dopisywać do któregoś lipca

a moglbys to sprwdzic i gdzies doczytac? bo ja szukam ale znalesc kurcze nie moge... :) z gory dzieki

freetaxi    169

16 pkt

mam pytanie koledzy, czy jest jeszcze mozliwe dokonania zmian we wniosku? np dopisanie dzialki??? bo jak jest cos zle i wzywaja do poprawki to korekty mozna robic a czy z wlasnej woli mozna jeszcze cos dodac? czy juz jest za pozno?? pozdr

Zmiany dokonane powyżej 20 dni od końca naboru nie będą miały wpływu na punktację.

Kamilek1    17

Zmiany dokonane powyżej 20 dni od końca naboru nie będą miały wpływu na punktację.

mozesz podac link to tego gdzie to wyzytales? i jak to rozumiec??

Antoni84    0

16 pkt

te 16 pkt to nieprawda

kolega sie pomylił...... jakies 12 - 12,5 pkt

Edytowano przez Antoni84

porzeczka    0

jest to w rozporządzeniu, czyli można dokonywać zmian, zwiększeń i zmniejszeń areału do 13 lipca i policzą punkty dodatkowe za np. zwiększenie?

Kamilek1    17

jest to w rozporządzeniu, czyli można dokonywać zmian, zwiększeń i zmniejszeń areału do 13 lipca i policzą punkty dodatkowe za np. zwiększenie?

dołańczam sie do pytania???????

instas    10

dokładnie tak. Powyżej 20,84 miałby 16 pkt, a tak za 15 ma około 12-12,5pkt

freetaxi    169

http://www.arimr.gov...m-rolnikom.html

"Kolejność przysługiwania pomocy jest ustalana na podstawie danych zawartych we wniosku o przyznanie pomocy oraz dołączonych do niego dokumentach. Dokonanie przez wnioskodawcę zmian we wniosku o przyznanie pomocy po upływie 20 dni od dnia zakończenia terminu składania wniosków o przyznanie pomocy nie ma wpływu na kolejność przysługiwania pomocy."

Edytowano przez freetaxi

Tigon    3

to jak to jest z tymi ptk za pole bo każdy pisze inaczej , raz słyszę że 2x średnia wojewódzka to max ptk a zaraz inaczej , to jak to w końcu jest

freetaxi    169

Dostaniesz maksymalnie 16 pkt jeśli będziesz miał podwójną średnią krajową czyli 20,84 ha.

Kamilek1    17

Dostaniesz maksymalnie 16 pkt jeśli będziesz miał podwójną średnią krajową czyli 20,84 ha.

Panowie max 16pkt jest za podwojna srednia krajowa? czy wojewodzka????

bo mi sie wydaje ze za wojewodzka pod warunkiem ze ta srednia jest wieksza od sredniej krajowej a jak mniiejsza no to wtedy za podwojna krajowa jest 16 pkt

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się