Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dlok    0

@luki15146

Przeczytaj dokładnie w części województw już na starcie musi być średnia krajowa, natomiast w części faktycznie można później dociągnąć do tej średniej

dc231    0

a w kujawsko-pomorskim jak jest?;

10,15 ha i masz od otrzymania decyzji 180 dni na przejęcie gospodarstwa, bo średnia powierzchnia w kuj.-pom. wynosi powyżej średniej krajowej. Jak jest mniejsza, niż 10,15 ha to wtedy jest 3 lata na uzupełnienie. Ja też jestem z kuj.-pom., więc mogę powiedzieć, że już wile osób dostało pisma o uzupełnieni - no chyba, że wniosek jest kompletny i została wydana decyzja przyznająca pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

dc231    0

niutekTM140 w jakim wojewodztwie?

Jak ktoś ma dobrze zrobiony wniosek, to województwo nie ma znaczenia, bo w kuj.-pom. też już są wydawane pierwsze decyzje.

Boniek    1

Ciekawe czy tych, którzy mięli poprawki przesuwają na koniec czy zajmują się nimi na bieżąco..?

dc231    0

Poprawki mają praktycznie wszyscy (za wyjątkiem wniosków odrzuconych), więc raczej można powiedziec, że tych z kompletnymi wnioskami przesuwają na początek, a weryfikacja pozostałych trwa na bieżąco.

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

lukaczmarek    265

ja i kilku znajomych bylismy na poczatku kolejki i narazie nikt nie dostał żadnego pisma ani o poprawkach, ani o przyznaniu

Boniek    1

To jak z początku i jeszcze żadnych wiadomości od agencji to pewnie wszystko ok. Bo decyzje to chyba bardzo nieliczni dostali.

niutekTM140    0

byłem 1 dnia. na liście byłem 228. miałem poprawki i pismo zostało wypisane tego samego dnia co składałem poprawki. jestem z mazowieckiego.

Wacek21    35

To jak Ty wysłałeś nie za potwierdzeniem?

Wysłałem za potwierdzeniem <_< Dalej cicho :D

Wacek21    35

Ja dziś dostałem z Częśtochowy wniosek do poprawy, takie głupstwo, jak moglismy tego nie zauwazyc :D

Boniek    1

Oni trochę też przesadnie się czepiają drobnostek. No ale taka ich praca.

Wacek, dostałeś pocztą poprawki czy przez telefon?

Wacek21    35

Poczta przysłali 3 kartki, poprawić kółeczka, dopisać litery i spowrotem wysłać :D

szczewko    31

Czy jest jakis odnosnik gdzie mozna sprawdzic numer na liscie. Wysyłałem wniosek poczta za potwierdzeniam odbioru i na razie cisza nikt sie a ARiMR nie odzywa. Zachodniopomorskie.

1piotr1    11

ja dostałem poprawki jakiś tydzień temu a wysłałem pocztą w pierwszy dzień naboru , same jakieś głupoty bo Pani z odr poprawiła w 5 minut , no i zaświadczenie ze skarbówki nie spełniało ich oczekiwań i muszę na nie czekać właśnie ten tydzień ale jutro ma być :D

ignas5340    0

Ja dostałem decyzje o przyznaniu 75 000 w poniedziałek:D Czekam teraz na decyzje o przyznaniu strukturki ojcu ale to jeszcze z miesiąc;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się