Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

majzol    0

aha. czyli jak dziś rodzice przepisali mi ziemie to co musze miec za papiery przy sobie żeby coś załatwić w KRUSie ?? bo narazie tylko akt notarialny posiadam, a z tym chyba niewiele załatwie. pozdro

pawel369    0

Jeżeli ojciec przepisuje na mnie całe gospodarstwo to czy musze wyrabiać nowy nr gospodarstwa i nr siedziby stada?

Tak, i zwierzęta musisz przenieść na siebie

szczepan112    0

Mam pytanie w dniu 04.10 2011 skonczylem 20 lat i jusz zakonczylem edkacie kierunek stolarz lecz jestem ubezpieczony u krusis i chcialbym sie dowiedziec czy jak mama przepisze na mnie gospodarstwo o areale 5,35hektara oprucz tego mam 3 hektary dzierżawy to czy bede sie mugl starac o premie dla mlodego rolnika i czy sa jakies szanse ze mi przyznaja.

Na co mozna przeznaczyc pieniadze z tego projektu i czy trzeba mies jakies kwity.

marekfarmer    4525

Mam pytanie w dniu 04.10 2011 skonczylem 20 lat i jusz zakonczylem edkacie kierunek stolarz lecz jestem ubezpieczony u krusis i chcialbym sie dowiedziec czy jak mama przepisze na mnie gospodarstwo o areale 5,35hektara oprucz tego mam 3 hektary dzierżawy to czy bede sie mugl starac o premie dla mlodego rolnika i czy sa jakies szanse ze mi przyznaja.

Na co mozna przeznaczyc pieniadze z tego projektu i czy trzeba mies jakies kwity.

Poczytaj ten temat kilkanaście stron wstecz. Szans nie masz bo nabór już dawno zakończony i kasy zabrakło. Ażeby dostać premie trzeba mieć średnią krajową gosp

szczepan112    0

czyli tak na przyszlosc jakie są wymagania do tego projektu typu areal przepisywanego gospodarstwa oraz zawód na przyklad tak jak w moim przypadku jest to stolarz czy trzeba miec ukonczoną szkole rolnicza

Edytowano przez milanreal1
orty

pawlus224    1458

Na stronie arimr wszystko znajdziesz ;)

Poza ortografią :D

Edytowano przez milanreal1

pawel369    0

czyli tak na przyszlosc jakie som wymagania do tego projektu typu areal przepisywanego gospodarstwa oraz zawud naprzyklad tak jak w moim przypadku jest to stolarz czy trzeba miec ukonczonom szkole rolnicza

wielkość gospodarstwa prawie 10,50 ha, wykształcenie można uzupełnić w ciągi 3 lat o otrzymania pomocy

szczepan112    0

wielkość gospodarstwa prawie 10,50 ha, wykształcenie można uzupełnić w ciągi 3 lat o otrzymania pomocy

wielkie dzieki mam nadzieje ze kiedys ci sie wam odzwdziecze

in2dex    0

Czy jest jakiś fachowiec na forum który sprawdziłby mi aktywny biznesplan bo będę zgłaszał zmianę? Oczywiście kwestia dogadania

Edytowano przez in2dex

Piotrek6911    0

Witam a kiedy będzie następny nabór na MR???

Bo nie zdążyłem na ten złożyć i ciekawi mnie kiedy będę mógł się o tą premię starać.

Tomek001    0

może mi ktoś napisać, czy maszyny należy kupować dopiero po otrzymaniu premii? czy już mogę? bo jest mi potrzebna talerzówka a kasy jeszcze nie ma na koncie.

Witek2010    32

Chyba po otrzymaniu bo na fakturze będzie data wcześniejsza niż wypłata premi ale może ktoś wie więcej to napisze.

Arek    113

może mi ktoś napisać, czy maszyny należy kupować dopiero po otrzymaniu premii? czy już mogę? bo jest mi potrzebna talerzówka a kasy jeszcze nie ma na koncie.

Jak nie masz jeszcze kasy ale dostałeś już decyzję to możesz kupować. Przynajmniej tak mi na infolinii powiedzieli.

szczewko    31

Jak wyglada sprawa rejestracji w Krus. Przejmuje na zasadach dzierzawy 11ha i moge sie na podstawie umowy zarejestrowac w Krus?? Czy musze miec ziemie na wlasnosc?

Tomek001    0

decyzja jest już z miesiąc, czekam tylko na zaświadczenie z krus i składam wniosek o płatność.

Jak wyglada sprawa rejestracji w Krus. Przejmuje na zasadach dzierzawy 11ha i moge sie na podstawie umowy zarejestrowac w Krus?? Czy musze miec ziemie na wlasnosc?

możesz się ubezpieczyć ja też na takiej podstawie się ubezpieczałem.

a można płacić gotówką?

szczewko    31

Dostalem decyzje i co teraz? Po koleji mogłby mi ktos podpowiedziec co mam gdzie załatwic?

Arek    113

Dostał już ktoś może złotówki z nowego naboru? :))

Tak, kilka osób już dostało.

Dostalem decyzje i co teraz? Po koleji mogłby mi ktos podpowiedziec co mam gdzie załatwic?

Wystarczy przeczytać kilka stron wstecz. Poza tym na decyzji masz napisane czego wymagają.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się