Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ja tam wolałem 400zl + wat zapłacić i wniosek bezbłędny zawieść do arimr i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Prawda jest taka ,że <prawdopodobnie> nie da się złożyc wniosku i nie miec poprawki , bo zzawsze się ktoś kto sprawdza czegoś przyczepi , mniejszego lub większego błędu ;) A jesli ktoś to przeszedł bezpoprawkowo to proszę się pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSTERNPILZ    1

JA składałem wniosek 22 czerwca i do tej pory nie miałem poprawki ani wyjaśnień :blink: Po jakim czasie należy się tego spodziewać, możliwe żeby mnie jeszcze nikt nie sprawdzał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

JA składałem wniosek 22 czerwca i do tej pory nie miałem poprawki ani wyjaśnień :blink: Po jakim czasie należy się tego spodziewać, możliwe żeby mnie jeszcze nikt nie sprawdzał???

 

Chyba możliwe :rolleyes: Ja składałem 17 czerwca a poprawki przyszły 6 lipca.Ale takie pierdółki strasznie.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ja składałem 9 czerwca i poprawki przyszły w zeszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala123    0

A ja złożyłam wniosek 12 maja pisaliśmy go sami z moim chłopakiem i do tej pory żadnych poprawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel7771    0

Ja składałem 10 maja i do tej pory niemiałem poprawek, a kumpel skladał 2 dni po mnie i na początku lipca miał poprawki więc chyba dobrze wszystko miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekalf    0

dobrze bedzie

ja składałem 20 czerwca to 30 już byłem po poprawkach więc szybko sprawdzają

jakieś najświeższe tabelki ktoś ma odnośnie wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

ja też pisałem sam i też narazie cicho, a składałem 24.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

U mnie w lubelskim też cicho i u kolegów co składali przed mną to samo wiec pewnie spory tam maja bałagan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ja składałem 26 Kwietnia i żadnych poprawek czy wyjaśnień :P :P :P :P :P :P :P :P

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Ja złożyłem 24 czerwca w ostatnim dniu i dziś dostałem pismo o poprawki. Jest tego trochę ale da się radę, w końcu nie codziennie "dostaje" się 75tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ej no ludzie zadziwiliście mnie B) dużo osób bez poprawek <narazie> , ale chyba się ze sprawdzaniem wniosków nie spieszą bo do ogłoszenia list kupe czasu :)

 

Byle tylko nie zawracali głowy podczas żniw ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1990    0

Witam czy ktos z lubelskiego mial juz jakies poprawki i ile pola podawaliscie we wniosku do przepisu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

kupował juz ktoś z was maszyny używane na MR??


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpuser    0

W lubelskim przełom lipiec/sierpień będzie wiadome kto dostał, a kto nie. Przynajmniej wiem, że ja będę wiedział pod koniec lipca nie wiem jak inni. Z oczywistych względów nie podam źródła.

Ta lista we wrześniu będzie dla ogólnej wiadomości.

Edytowano przez Wpuser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

Ja składałem wniosek 10.06 i pisałem sam i jak narazie poprawki nie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

ja składałem na początku czerwca. wniosek pisałem sam. póki co cisza nikt nie wzywa do poprawek.

 

woj lubelskie ;)

 

kolego Wpuser jak byś miał jakieś listy to liczymy że się podzielisz :)

 

pozdr


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Co Wy już chcecie poprawki?

Trzeba z minimum miesiąc poczekać od daty zakończenia składania wniosków, czyli wcześniej niż po koniec lipca nikt nic nie dostanie, no chyba że jakiś oddział jest bardzo pracowity ale w to wątpię :))

 

P.S. Tak swoją drogą to trochę późno zajrzałem do tego tematu, bo chętnie bym innym wnioski powypełniał.

Ale jakby ktoś kiedyś potrzebował wypełnienia jakiegoś wniosku to służę pomocą:)

Najlepiej w woj. Łódzkim aby można się spotkać i omówić, jednak inne rejony także wchodzą w grę bo przecież mamy teraz łączności elektroniczne które ułatwiają kontakt.

Pozdrawiam

Edytowano przez Rolnikix

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Jak byś poczytał kilka stron wcześniej to bys wiedział, żę są już poprawki ja jestem tego przykładem. Składałem ostatniego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

No przyznam że nie czytałem całego tematu bo to dla mnie byłaby strata czasu..

Jeśli już są poprawki gdzieś to znaczy że może w końcu biorą się za robotę w ARiMR.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj