Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miziun    1

WITAM. MAM PYTANIE, JESTEM Z WOJ. LUBELSKIEGO WNIOSEK NA PŁATNOŚĆ NA MR SKŁADAŁEM 24 STYCZNIA A POPRAWKĘ FORMALNĄ DOSTAŁEM I ZŁOŻYŁEM 21 LUTEGO KIEDY MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PIENIĘDZY. MA MOŻE KTOŚ NUMER TEL DO WARSZAWY by zadzwonić i spytać się jak stoi sytuacja z moim wnioskiem. pozdrawiam i proszę o odp.

od poprawki możesz max czekac ok.5 tyg(2tyg. ma oddział regionalny na wprowadzine poprawek i 3 tyg ma warszawa na przelanie kasy) dowiedz się u gościa co prowadził twój wniosek kiedy wysłał polecenie do warszawy

miziun    1

Dzięki za odp. to 5 tydzień będzie ten od poprawki to można się spodziewać już nie długo kasy na koncie. A MA KTOŚ NUMER TEL DO WARSZAWY BY DOWIEDZIEĆ SIĘ COŚ O PŁATNOŚCI MOJEJ.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldek1988    0

Czyli nigdy do ubojni albo pośrednika nie sprzedawaliście? sprzedawaliście tylko na rynku prosiaki? czy tuczniki też? jak wpisałeś że sprzedałeś tuczniki to musisz mieć fakturę na to lub jakiś rachunek...

Wiktor87    0

Tzn to nie ja wpisałem tylko osoba która wypełniała mi wniosek,powiedziała że tak musi być,nie wpisała stada opasów tylko trzody chlewnej,tak to jest,liczy się tylko kasa a co potem to nikogo nie obchodzi,nie wiem czy podczas kontroli nie będę musiał się jakoś udokumentować z roku bazowego,gospodarstwo spełniało warunek tych 4 esu bez tej trzody..wiesz bo potem powiedzą że ich oszukałem i bene musiał oddać pieniądze,a tak to skoro nie dostałem Jeszce tych pieniędzy to można to jeszcze jakoś załatwić..zadzwonić do nich i powiedzieć,lepsze to niż oddawać pieniądze z odsetkami

Krzysiek89    0

Dzięki za odp. to 5 tydzień będzie ten od poprawki to można się spodziewać już nie długo kasy na koncie. A MA KTOŚ NUMER TEL DO WARSZAWY BY DOWIEDZIEĆ SIĘ COŚ O PŁATNOŚCI MOJEJ.

Właśnie ma ktoś numer do warszawskiego ARiMR aby o to zapytać???

wsiok    1

0-800 38-00-84

Edytowano przez wsiok

jaro1916    1

co to za sprawiedliwość, wniosek złożyłem 26stycznie żadnych poprawek a kolega składał później wniosek miał poprawki i już kasę ma na koncie,<zły>

a propo numeru to ta infolinia 800...to jest zła

Boniek    1

ARiMR w Wawie była 3 tygodnie zapchana modernizacją i wnioski z 26 przez ten czas tylko sobie leżały ;[

jankes91    0

Dzisiaj dzwoniłem do Warszawy ,powiedzieli mi że wniosek przeszedł bez poprawek, 4 marca wysłali nakaz wypłaty pieniędzy na konto ,ale ponad 2 tygodnie minęły a kasy nie widać.

LowRider    33

17.03 (czwartek) notariusz - warunkowa umowa sprzedaży, później pędem do ANR - zrzeczenie się prawa pierwokupu przez agencję, i jeszcze tego samego dnia notariusz - zakup ziemi.

18.03 (piątek) notariusz - umowa dzierżawy od osoby prywatnej, wiozę dokumenty z geodezji z powiatu do gminy- naliczenie podatku, zaświadczenie o posiadaniu gospodarstwa, następnie do krusu - wypełniam wnioski o ubezpieczenie, nadanie numeru gospodarstwa w agencji.

21.03 (poniedziałek) wypełniam wniosek o płatność, następnie biorę zaświadczenie z kurusu o ubezpieczeniu w pełnym zakresie jako rolnik i tego samego dnia kompletny wniosek o płatność ląduje w arimr w Lublinie ;)

Wyrobiłem się w 3 dni robocze ze wszystkim B) gdyby nie to, że jutro mija 180 dzień od doręczenia decyzji nie śpieszyłbym się tak mocno ;)

Boniek    1

A czy bydło kupione za własne pieniądze (nie z MR) trzeba uwzględniać w biznesplanie?

pawlus224    1458

no i co z tym naborem ??? ktoś wcześniej pisał że ogłoszą 20 i co???? znowu lipaaaaa

... i jajko :lol:

Z tą datą ogłoszenia terminu naboru to jak z końcem świata - wiesz że będzie ale nie wiesz kiedy :D

jarekzss    0

PANOWIE jezeli dostane juz pieniadze na konto mr to ile mam czasu na wydanie tych pieniedzy??

pawlus224    1458

Masz w biznesplanie napisane kiedy jakie inwestycje za te pieniądze robisz ;)

Riko    0

Ale biznesplan w razie kłopotów i po stosownym uzasadnieniu może zmienić.

Do 3 lat można zwydatkować

miecho027    0

Witam.

Mam pytanie. Czy za premie młodego rolnika trzeba kupować maszyny nie starsze niż 5 lat tak jak to jest w kredytach preferencyjnych, czy mogą być starsze?

pawlus224    1458

A te używane maszyny można kupić np. z komisu byleby sprzedający wystawił na nie fakturę ?

Czy od prywatnego rolnika też mozna ?

tobago    6

Jeśli prywatny rolnik wystawi fakturę to tak ;)

Jakoś musisz udokumentować przed komisją wydatek. Podejrzewam, że sama umowa kupna-sprzedaży z rolnikiem w której będzie zawarta cena maszyny nie wystarczy.

Warto pamiętać ze kupowane przez nas maszyny używane nie mogą być zakupione ze środków unijnych

panowie jaki jest ten nr zeby uzyskac info o wniosku,wysłalem 28 stucznia i cisza

Tu masz numery do departementu finansowego tam dowiesz się wszystkiego w godz. 7:30 do 15:30 (tylko musisz być cierpliwy bo albo jest zawsze zajęte albo nikt nie odbiera mi udało się dodzwonic po 3 godz. Powodzenia) jak już ci się uda dodzwonić to pochwal się czego się dowiedziałeś tel. 22 595-03-00, 22 595-03-01, 22 595-03-02, 22 595-03-03

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się