Skocz do zawartości

Polecane posty

sumek666    168

jak nie zarejestrujesz to nie przejdzie. proste.

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

Cradle    13

Przejdzie Ci ale jak po kropce będzie 5,  952.5, z pseudo ekologiami .

thefarmer    8

wiem ze w naborze z prow 2014-2020 nie przejdzie na bank bo musi być nowa maszyna, a te belarusy sprzedają nowe, ale jako używane bo już zarejestrowane wiec na młodego z prow 2007-2013 powinno przejść, lecz nie mam pewności- dlatego pytam.

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    168

napisz maila do arimr

sumek666    168

mi po 2 dniach odpisuja

emergency12    6

Ja jestem w temacie z belarusem bo też chciałem 952.5, niestety od wrzesnia już nie ma homologacji czyli nie można go kupic na mr. Trzeba czekać na nowy model 952.6 z podwójnym adblue. Jeszcze nie ma go w sprzedarzy, ale pewnie niedługo będzie.

Niestety przez unijne wymogi nie ma już prawdziwych ciągników ;)

KACZOR1984    1

Jestem z naboru MR 2014. Czy jeśli kupię działkę rolną z pieniędzy z darowizny od rodziców (oczywiście zgłoszonej do skarbowego, z wpisem do aktu notarialnego), to będę mógł ją dopisać do realizacji inwestycji?

freetaxi    370

Chcesz kupować działkę od rodziców bo tak się mogę bardzo wczytać w treść Twojego wpisu :)

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

pedro2    485

Do sprawozdania z realizacji BP nie trzeba zaświadczenia z weterynarii tylko oświadczenie samemu się pisze. A ściągnął bym sobie niepotrzebnie kontrolę na głowę... poszło sprawozdanie esu wzrosło dosyć dużo 

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

lazik11441    17
witam. pytanie pewnie bylo ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, w krusie jestem ubezpieczony od 4 styczeń a pierwszą rate dostałem w kwietniu, i żeby wszystko dobrze z krusem bylo to rok czasu si liczy od 4 stycznia czy od kwietnia bo wtedy kasa przyszla? trzeba coś złożyć w agencji jak uplynie rok także nie wiem już sam czy to teraz czy kwiecień dopiero

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez Koksu101
      Witam.Nie długo przejmę gospo po moim ojcu będe starał się o dopłaty na młodego rolnika mieszkam w woj Lubelskim
      i mam kilka pytani.

1 co muszę spełniać aby dostać dopłaty na MR
      2 czy jest określona ilości ha
      3 ile pieniędzy dostanie
      4 i czy mogę wydać to na co chcę czy muszę wydać na gospo
      5 gdy kupie maszynę typu ciągnik pług czy muszę mieć na to fakturę
    • Przez matingus
      Witam.
      Nie działa stary temat,więc zakładam nowy.
      Zapraszam do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi
    • Przez MafiaDG
      Witam , dopiero co zaczynam swoją przygodę z  rolnictwem i hodowlą bydła mięsnego . Planuję chować w ten sposób , że kupię miesięcznego cielaka i będę go trzymać do około 24 miesięcy . Mam już byczki około 8 miesięczne i chciałbym się was ,,doświadczonych rolników,, zapytać co doradzicie mi w sposobie ich żywienia . Dostają raz na dzień dwie tarczki (na 5 byków) przeważnie rano w zależność jak zjedzą a potem jeszcze 3 razy w ciągu doby dostają ok. 10 kg paszy treściwej - ziemniaków pociachanych tak jak na załączonych zdjęciach i ok. 4 kg śruty (pszenica , jęczmień , żyto , owies i 10% całej śruty Sanbull`u) na noc daję im siano bądź sianokiszonkę do woli.
    • Przez marcin6011
      Witam, nie wiem czy wybrałem dobry dział na to zapytanie ale wiąże sie z hodowlą bydła więc pisze tutaj. Mianowicie to mam 26 lat prowadze działalność gospodarcza i opłacam ZUS, do tego mam na własność 2,5h ziemi rolnej. Chciałbym rozkręcić hodowle bydła bo zaplecze jest, obora stoi pusta, stodoła też, traktor i troche osprzętu. Ojciec ma jakies 15h łąki z czego 6 jest ogrodzone bo wcześniej też pasło sie tam bydło. Na poczatku chce dalej prowadzić budowlanke tak jak teraz bo odrazu krowy mi jeść nie dadzą, ale chodzi tu o to jak teraz przejść na krus, co zrobić żebym był rolnikiem i dopłaty wziął za krowy i za ziemie którą będe obrabiał. Czekam na wasze odpowiedzi