Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

freetaxi    169

Najlepiej w dobrze widocznym miejscu. Z tą tablicą to raz mówią, że potrzebna a raz nie. Dla świętego spokoju zamówić niech sobie leży i czeka w razie kontroli. 

tomekgeo2    0

Witam czy powierzchnia gospodarstwa mogą to być grunty ugorowane? Czy takie coś zostanie zaakceptowane do młodego rolnika esu będzie ze zwierząt PROW 2007-13.

LUKASZ82mtz    0

koledzy a ta druga rata kiedy jest wypłacana bo zrozumiałem jak zrealizuje biznes plan czyli musze zainwestowac 20000 najpierw dopiero mi oddadzą?

dzikidaniel    36

Musisz wykonać wszystko co wskazałeś w BP i wydać te 70000 (masz na to 3 lata od dnia wypłaty) i potem na wniosek otrzymasz te pozostałe 20000.

michal12301    7

Czy do tej księgi przychodów i rozchodów mogę wpisać zakup jakiejś części czy tylko sprzedaż? Chodzi mi żeby uznali to w arimr

dzikidaniel    36

Nie musi być faktura. Przedzwoń bądź zjaw się w swoim BP i spytaj się czego chcą jako dokument potwierdzający rozpoczęcie realizacji biznesplanu.

pawelwlosty    6

z tego co wiem to albo plan nawozowy albo udział w jakimś szkoleniu tylko ze szkolenia zaczynają sie w listopadzie

miałem jeszcze jakiś punkt za siew materiału kwalifikowanego ale został kupiony przed decyzją wiec też raczej odpada

Edytowano przez pawelwlosty

massey235    41

składał juz ktos wniosek o płatność?jak to jest z ta ewidencja rozchodów i przychodów ile trzeba faktur i jak to wypełnić?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się