Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

U mnie teraz do uzupełnia wysylalismy jako podkładke ojciec miał złamany obojczy i na tej podstawie ze nie moze pracować niestety wieku emerytalnego jeszcze nie ma więc to nie przejdzie jedynie może renta no ale zobaczymy jak teraz do tego podejda, to w każdym oddziale co innego wymyślają jak dzwonilismy przed założeniem wniosku na MR to powiedzieli ze dopiero jak dostane decyzję to żeby wtedy pismo wysłać i na tej podstawie w przeciwnym razie oni takiej zgody nie wydają ...

sss    1

słuchajcie, mam problem, dostałem już kasę, i chciałbym zmienić inwestycje za które dostałem punkty, na takie za które tez otrzymałbym punkty ale w ARIMR twierdzą że jesli zrezygnuje z tych inwestycji to zabiorą mi punkty i te inwestycje nie mogą być zmieniane, powiedzcie jak to jest?  

Wiadomość z agroFakt.pl

wladek19992    0
matingus

powiedz mi czy słyszałes kiedys o takim przypadku zeby dało rade wliczyc w MR z 2014  te budynki gospodarcze i 1.02 ha ziemi ? bo osoba ktora prowadzi mi wniosek powiedziała ze w zadnym przypadku budynki gospodarcze sie nie licza a zalezy mi na tej oborze bo ma ponad 300 m2 i jest blisko domu mojego 

150 tyś z osprzętem do tura będzie pracował z ługiem 4 skiby prasa agregat 2,70 rotacyjna i transport 

i co w ursusie jest dobre to ze nie ma żadnych filtrów dpf i tp...

Full opcja klima 3 sekcja opony tył 480 obciążniki przednie będą założone na belkę i na tylny podnośnik jak by go przeważało 

kamik90    2

Ma ktos kase z naboru 2016 ??

Jeszcze nawet nie zrobili porządku z 2015 a Ty po nie całych trzech miesiącach od złożenia wniosku chciałbyś pieniądze? Wgl chyba decyzji jeszcze nie wydali.

ubogiwladek    1

Full opcja klima 3 sekcja opony tył 480 obciążniki przednie będą założone na belkę i na tylny podnośnik jak by go przeważało

full opcja- klima i trzecia sekcja, haha

daremw    128

Było to co prawda mówione już ale u mnie w powiatowym biurze z całą pewnością powiedzieli, że aby tylko była decyzja to można robić inwestycje. U nas raczej nie mówią jeśli nie są pewni a zwrot: "z całą pewnością" jest dla mnie w pełni przekonywujący także ruszamy z zakupami ;)

ChiquitaB    48

Dzisiaj bylem złożyć o płatność i pan powiedział ze nie ma co się spodziewać szybko bo system nie pozwala im szybciej wysłać wniosku do centrali jak po dwóch miesiącach taka blokada a później to dwa tyg i kasa na kasie czyli tak jak piszecie około 75dni. Stwierdził ze głupota i sami próbują raz w tyg wysyłać czy idzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się