Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
waldii1    13

To wiem że poniedziałek. Myślałem że wiecie coś o czym ja nie wiem, np że dostanę wypłatę.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldii1    13

Podobno ma być. Ale ja za nich nie ręczę. Bo bezpośrednie mieli wypłacić do końca czerwca a sporo osób jeszcze nie ma.

Edytowano przez waldii1

wladko119    0

nie słuchaj.. ściągnij rozporządzenie i przeczytaj dokładnie. Musisz mieć średnia wojewódzka tylko i wyłącznie, nie musisz dochodzić do średniej krajowej. U mnie w świętokrzyskim jest 5.48 chyba i z podobną powierzchnia składałem w 2015r. i wszystko pozytywnie.

Wyczyść skrzynkę bo nie widzisz moich wiadomości :D

Rolnik995    5

Cześć jak to jest teraz żeby dostać te 100 tysięcy premi na start trzeba mieć technikum rolnicze czy jakie wykształcenie wystarczy jakiś kurs rolniczy ? . Sam dostałem premię dwa lata temu i teraz tak się zastanawiam czy zmienili przepisy .

waldii1    13

Jak zlecenie trafi do finansów to okolo tygodnia tak mi ostatnio powiedziała pani z tego działu. Ale za nim trafi do finansów to w centrali je trochę potrzymają.

maniek20    71

ja nie powiedziałem ze minęło 90 dni ale ze sie tym zainteresowali to moja też i nie tylko moja stego co wiem

Ninja    8

Cześć jak to jest teraz żeby dostać te 100 tysięcy premi na start trzeba mieć technikum rolnicze czy jakie wykształcenie wystarczy jakiś kurs rolniczy ? . Sam dostałem premię dwa lata temu i teraz tak się zastanawiam czy zmienili przepisy .

wystarczy jednoroczny kurs rolniczy R.03

poziom wyżej jest jeszcze równiez jednoroczny kurs R.16 i za niego dostaje się więcej punktów ale nie jest on konieczny

Kelton    1

może ktoś dać przykład rachunkowości, która trzeba złożyć do agencji wcelu otrzymania premii

Cezary4514    50

panowie jak to jest z nowymi przepisami kupna ziemi? znajomy mówił że musze mieć minimum 5 lat gospodarstwo na siebie, ale to dotyczy także Młodego rolnika? Mam troszke ziemi do kupienia a gospodarstwo przejąłem w 2014

plusz    0

mam pytanie do zorientowanych a wiec musimy miec po otrzymaniu decyzji czy kasy tablice informacyjną w gospodarstwie i takie pytanie jak ma wygladac ta tablica ? jak by ktos podesłał linka z gotową instrukcją to by fajnie było a i jeszcze jedno pytanie ci ktorzy dostali przelewy zrobiliscie juz zakupy?? i czy vat odliczacie ?

dzikidaniel    36

plusz, wzór znajdziesz w rozporządzeniu.

Maciekcaseih, zgodnie z rozporządzeniem nabory mają się odbywać w I kwartale. A kiedy będzie? To puki nie jest ogłoszone oficjalnie nikt nic nie wie a może tylko się domyślać.

waldii1    13

Jak tam chlopaki i dziewczyny dostał ktoś wypłatę, lub ma informacje kiedy coś się ruszy? W sumie to już minęło 70 dni jak złożyłem wniosek i 50 dni jak jest w centrali a kasy jak nie było tak nie ma.

maniek20    71

Jak tam chlopaki i dziewczyny dostał ktoś wypłatę, lub ma informacje kiedy coś się ruszy? W sumie to już minęło 70 dni jak złożyłem wniosek i 50 dni jak jest w centrali a kasy jak nie było tak nie ma.

no to spokojnie jeszcze 20 dni mają 

waldii1    13

A Ty Maniek też nie dostałeś? Już 10 dni temu miałeś iść do TV, zrezygnowałeś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się