Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gelorolnik    2

Tylko ciekawe czy po decyzji nie będą robić problemów jak będę je zmieniał ale nawet jeśli wypadną te działki to nie spadnę poniżej 15 pkt 

freetaxi    169

Nie będą robić problemów. Możesz wyrzucić wszystkie działki i wymienić je innymi. 

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    66

Tak ale proponuję żebyś to zrobił po decyzji bo teraz mogą Ci zrobić jeszcze kontrolę na miejscu na te nowe działki. U mojego klienta, który wymieniał działki w trakcie rozpatrywania wniosku tak właśnie było. 

Nie wiesz czy ruszyli coś moim temacie ? w zmianie rozporządzenia?

Ichapl    1

Witam
Mam pytanie czy związku z tym że młody rolnik startuje 31 marca oraz mgr także 31 czy jako posiadacz gospodarstwa od miesiąca będę mógł złożył oba wnioski, rozumiem że też żeby złożył na mgr trzeba mieć udokumentowane sprzedaż na 5000zł jednak wymoganiach na Mr jest napisane,, tj do dnia złożenia nie może być osoba kierująca " jaka jest interpretacja czy w momencie składania wniosku Mr staje się już kierujący?

kobra89    66

A co Ci to da?

Sam nie wiem :P zapewne co najwyżej odwleke w czasie ale i tak wiadomo co robic ;)

Czy mogę robić zamianę z ojcem na działki tak abym mogl zachowac płodozmian. Czy jest cos takiego możliwe  jesli chodzi o MR i MGR. 

8540    0

Mam pytanie w którym roku trzeba zwiększyć wielkość ekonomiczną po złożeniu wniosku w 2016.

w 2018 czy 19?

kamil18fmr    11

od kiedy trzeba mieć opracowany plan nawozowy i go stosować??

ewentualne próby glebowe mają być z jesieni 2015? jest jakiś narzucony wzór odnośnie tego planu dla arimr?

Edytowano przez kamil18fmr

maniek20    71

albo idzie albo nie dostaniesz tyko decyzje do 2 tygodni bo tyle zostalo marca jak będzie tak jak twierdzą w tv

maxi93    2

Musze zrobic zmiane  planu obsiewu (Mr 2014) dzwonilem do goscia co robil mi wniosek zeby mi zrobil zmiany ale jest na wyjezdzie i bedzie dopiero 22.03, czy nie za pozno bedzie jak złoze po 22? i czy to musze zlozyc do oddziału agencji powiatowej czy do poznania ?

ziomal_one    17

Panowie, w biznesplanie MR 2014 podana jest struktura zasiewów na rok bazowy i docelowy. A co z latami pomiędzy? Ta struktura też ich dotyczy? Koniecznym jest składanie pisma do naczelnika w razie nie łapania się na te 30 punktów procentowych? Dzięki z góry za pomoc. 

Edytowano przez ziomal_one

freetaxi    169

W PROW 2007-2013 miałeś podane uprawy w poszczególnych latach realizacji bizneslanu. 

ziomal_one    17

Słuchaj jeszcze jedno pytanie, co uważa się za moment rozpoczęcia realizacji biznesplanu? Księgowość uproszczoną należy zacząć prowadzić najpóźniej do dnia rozpoczęcia realizacji biznesplanu. Rozumiem, że chodzi o inwestycję. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się