Skocz do zawartości

Polecane posty

sumek666    7

Niestety ponownie pytanie. Czy dzierżawa czyni juz urządzającym czy trzeba mieć na własność 1 ha?

Wiadomość z agroFakt.pl

michal12301    7

Nie sądze. Dzisiaj dopiero zawoziłem poprawki, wniosek sprawdzony i punkty podliczone. Chyba że do ogłoszenia listy potrzebne są tylko wartości punktów bez kompletnych wniosków

waldii1    13

Lista będzie w piątek, tylko jeszcze nie wiadomo w który:-) a ja mam takie pytanie odnośnie numeru gospodarstwa. Kiedy mogę wystąpić z wnioskiem o nadanie numeru? Bo gospodarstwo mam od sierpnia i jeszcze nie załatwiałem tych formalności a już niedługo trzeba będzie składać wnioski na dopłaty.

oradek    0

freetaxi - Podanie poszło dopiero dzisiaj. Byłem wcześniej w głównym oddziale w Białymstoku i tam najpierw kazali mi złożyć podanie o skrócenie zobowiązań, czyli do liczenia 5 lat od momentu podpisania umowy zamiast od terminu ostatecznej płatności jednak następnie sami to odrzucili...

freetaxi    169

Może się zejść troszkę. U kliku moich klientów od września/październik nic się nie dzieje. Zero odzewu. Po tym jak pojawią się listy i będzie decyzja trzeba będzie podzwonić i pogonić :)

freetaxi    169

Wnioski na młodego rozpatruje BP a decyzję wydaje Kierownik. Na MGR wnioski składa się w OR. 

waldii1    13

Numer załatwisz w kilka dni. Nie ma ciśnienia :)

To wiem tylko że teraz mam czas a jak znam życie to trzeba to będzie wszywko załatwiać jak będzie dużo do zrobienia w polu. Dlatego pytam czy nie mógł bym wystąpić z wnioskiem teraz abym przed pracami polowymi załatwił wszyskie formalności z numerami arimr, wet, sanepid. Bo wszędzie tydzień czasu trzeba czekać i luty zleci.

anna1313    0

To będzie jutro ta lista wie ktoś coś więcej? Ja do tej pory nie miałam żadnej kontroli ogólnie zero odzewu od sierpnia (wielkopolska)

waldii1    13

Tego nikt nie wie z tą lista. Ja tez nie miałem kontroli, jedynie wiem że gdy działki zgadzały się z wnioskiem o dopłaty poprzedniego właściciela to kontroli nie wysyłali bynajmniej tak było w moim BP.

oradek    0

Kierownik agencji powiedział dzisiaj, że listy miały być jutro... ale nie będzie... czytaj wcześniejszy post

waldii1    13

Ja nie wiem jak Wy ale ja planuje sprzedać to co wyprodukuję. Jeżeli zboże sprzedajemy na pasze lub karmimy nim własne zwierzęta to potrzebujemy nr weterynaryjny. Jak na konsumpcję to numer sanepid. Chyba że u Was tego nie wymagają. U mnie bez tych cyferek nie wystawią faktury.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się