Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hokar    0

A kiedy zlozyles ostatnie poprawki i kiedy złożony został wniosek o płatność?
Ja wniosek o płatność miałem złożony 28.10 i czekam niecierpliwie...

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaszgg    1

Dzisiaj kaska na koncie :)

A czy każdemu przysyłają odrazy całą sumę? 

Trochę mnie to zdziwiło bo w końcu miało być wypłacane w dwóch ratach 70% i później reszta 30%.

lukaszgg    1

A czy możliwość kupowania maszyn starszych niż 5 lat jest jakoś potwierdzona? 

Edytowano przez lukaszgg

lukaszgg    1

Ale taka możliwość istnieje? 

a pismo z zapytaniem o pozwolenie to do Dyrektora Warszawskiego oddziału ARiMR ?

freetaxi    169

Teoretycznie istnieje taka możliwość. Ale nikt z moich klientów nie podjął się takiej inwestycji do tej pory. Pismo ślij do Centrali na e-mail. Dosyć szybko odpisują. 

hokar    0

A jak to jest z praca? Można pracować na zlecenie czy wcale nie można? Chodzi mi o MR2014

freetaxi    169

Umowa o dzieło ewentualnie umowa zlecenie do połowy brutto najniższego wynagrodzenia. A ja generalnie polecam wstrzymać się przez rok. W razie kontroli przez ZUS i podważenia treści umowy może się okazać, że umowa zlecenie przechodzi w umowę o pracę i zaczynają się problemy.

gelorolnik    2

kolega nie napisał że w ten piątek ;)

a tak po za tym to nie realne żeby była w tym miesiącu a nawet na 98% w tym roku..

nharek    1

Witam, pytanie do Mr z 2014 roku. Czy ktoś załatwiał Sobie ubezpieczenie OC rolnika?, czy to trzeba załatwić z firmie ubezpieczycielskiej gdzie tata miał ubezpieczone budynki? czy w dowolnej? dodam że gospodarstwo przejąłem we wrześniu 2015 roku. 

ipog13    1

Mam takie pytanie. Dostalismy w tym roku dotację na MR. Chodzi o biznesplan. Mamy wpisaną określoną ilość bydła + - 30% przy naszej ilości jest to różnica 1-2 sztuk. Teraz sprzedaliśmy  2 byki i przez jakiś miesiąc nie będzie nam się zgadzać ilość wg biznesplanu. Za miesiąc kolejne 2 przekroczą rok i już będzie nam się zgadzało. Co robić w takich przypadkach pisać zmiany, jakieś oświadczenie? Żeby w razie kontroli nie było lipy

dzikidaniel    36

Stan ma się zgadzać na 31 grudnia bądź 1 stycznia więc nie wiem co masz za problem? Ciężko jest dla 100k poświęcić czas by instrukcję przeczytać?

Ciekawe bo rozporządzenie odnośnie kierujących cały czas w fazie projektu.

Czy czasami sam nie pisałeś że listę mogą dać bez tego rozporządzenia? Zdanie zmieniłeś?

Edytowano przez dzikidaniel

rafalkom555    13

Witam, pytanie do Mr z 2014 roku. Czy ktoś załatwiał Sobie ubezpieczenie OC rolnika?, czy to trzeba załatwić z firmie ubezpieczycielskiej gdzie tata miał ubezpieczone budynki? czy w dowolnej? dodam że gospodarstwo przejąłem we wrześniu 2015 roku. 

Znaczy masz przejęte budynki?? Czy sama ziemię?

Nie jestem pewien ale jesli masz budynki to z automatu jest to ubezpieczenie.

Przy samej ziemi trzeba oddzielnie, około 30zł, w dowolnej firmie, trzeba podać aby powierzchnie gospodarstwa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się