Skocz do zawartości

Polecane posty

Właśnie ja dziennie studiuję i napisałem to we wniosku i przeszło i czytałem parę wypowiedzi i mówili że nie ma przeciwwskazań więc czekam na premię bo juz poskładałem wszystko :)

axe300    1

Pytanie o nauke moim zdaniem zbedne. Po 3 latach w przypadku braku uzupełnienia pieniądze trzeba byłoby oddac.
U mnie w MR2015 dzwonili dziś z pytaniem skąd wyczase ziemie (ponad 10ha) na powiększenie gospodarstwa w okresie docelowym a co z tym idzie wzrost ekonomiczny gospodarstwa grubo ponad 10%. Wiadomo że papier wszystko przyjmie, a im bliżej prawdy tym lepiej. Została kwestia zawitania w agencji na rozmowę z wytłumaczeniem w jaki sposób mam zamiar pozyskać grunty.

Wiadomość z agroFakt.pl

Toru    1

MirekCase4230 ja składałem zmianę BP wraz z wnioskiem o płatność, po około 2tyg przyszło zatwierdzenie zmian pocztą.

krzysiu12    4

Mam też pytanie odnośnie wykształcenia. W starym naborze zdeklarowałem sie do uzupełnienia wykształcenia w zawodzie technik rolnik, a obecnie juz mam zawód rolnika (w dniu składania wniosku nie mialem) . Czy mogłbym to zmienić zebym nie musiał robic technika?

daremw    128

A ja tak zapytam... Po jakiego grzyba deklarowałeś jak nie miałeś zamiaru? W mojej opinii to musisz bo o ile się nie mylę zmieniło by to znacznie twoje miejsce na liście i jest to dość istotne- no ale to tylko moja opinia.

krzysiu12    4

po takiego grzyba ze kończę kurs dzięki któremu mogę mieć kwalifikacje R16. mam już R3 A w styczniu R16 pytam na wypadek gdyby mi się nie powiodło.

nharek    1

Witam. Korzystając z programu 'Ułatwienie startu młodym rolnikom" mogę podjąć się dodatkowo jakieś pracy na umowę? czy jedno drugiemu przeszkadza, ponieważ trafiła mi się okazja dobrej pracy na okres zimowy.

nowak1061    1

Witam Dostałem premie i mam do zapłaty fakturę za ciągnik  mam w związku z tym pytanie czy mogę tą fakturę zapłacić dwoma przelewami z tym że jeden bedzie po terminie i czy przy rozliczaniu tego agencja nie bedzie się czepiać Może miał ktoś z was podobną sytuację

Edytowano przez nowak1061

rivet    0

MR 2015 dziś tel. ze we wtorek kontrola  sprawdzająca działki, zwierzeta i faktury ze sprzedaży zwierząt:)

crvx40    7

to ja juz miesiac jak zlozylem wniosek o platnosc z prosba o zmiane zakupu maszyny i do dzis nic

andrewk    72

spokojnie ja pierwszą pozytywną decyzję na zmianę otrzymałem po 1,5 msc :) teraz poszła druga i mam nadzieje, że wszystko pójdzie zgodnie z planem

monika_925    0

Ja wniosek o płatność złożyłam 28.09, a prośbę o zmiany 7.10. Dzwoniłam do Agencji w Warszawie to pan powiedział, żebym uzbroiła się w cierpliwość.

michalma22    0

u mnie z naboru 2015 już była ta kontrol i panowie mówili że to jest jeden z etapów żeby uzyskać premie. Także pewnie wszyscy będą mieli kontrole i to jeszcze troche potrwa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się