Skocz do zawartości

Polecane posty

MateuszNoco    0

Nie lepiej bylo podac poprostu na 10 lat, od daty zrobienia dzierzawy bez podawania konkretnych dat od do
Ja mam podane w umowach na okres 10 lat liczac od dnia dzisiejszego tj 14.09.2015 do 14.09.2025 i tak samo na innych umowach dziwie sie czemu wpisales na umowie o jeden dzien mniej kto ci tak doradzil

daremw    128

Pytanie czy ostatni dzień liczymy włącznie czy nie :)

Fakt, chociaż równie dobrze można by było zadać pytanie czy liczymy pierwszy dzień bo w końcu siedząc u notariusza uciekają cenne minuty ;) To jest zwykłe czepianie się i jakaś dziwna nadgorliwość ze strony urzędnika.

Podam może banalny przykład: $więta Bożego Narodzenia trwają od 25 do 26 więc ciekaw jestem co by taki urzędnik odpowiedział na pytanie: ile dni trwają święta? ;)

Edytowano przez daremw

Wiadomość z agroFakt.pl

MateuszNoco    0

Zawsze mozna najpierw zapytac w BWI jak sporzadzic umowe ale znajac zycie pozniej i tak by sie przyczepili bo kazdy urzedas mowi co innego... czasami ich niewiedza az razi i na jedno pytanie sa rozne odpowiedzi

Edytowano przez MateuszNoco

freetaxi    169

Rozporządzenie reguluje terminy wydania decyzji i ukazania się list. Kierownik BP niezwłocznie ustala kolejność na liście, Prezes Agencji podaje ją do wiadomości publicznej a decyzję otrzymasz w ciągu 180 dni o zakończenia naboru. 

Zoch    4

A ja mam takie pytanko odnośnie wykształcenia.Jak to z nim faktycznie jest bo jak rok temu składałem papiery na młodego to jeszcze się uczyłem.W tym roku ukończyłem szkołe w zawodzie Technik Rolnik i złożyłem wniosek o płatnośc ok. 3tyg temu i narazie nikt z agencji nie wymagał żadnego papieru odnośnie ukończonej szkoły czy zdanego egzaminu.W przeciągu tych 3 lat musze okazać dyplom?Może ktoś wyjaśni jak to z tym jest ;D

Zoch    4

A dokładniej to dyplom ukończenia Technika Rolnika wystarczy czy egzamin też musi być zdany?

a1fe26c2    36

<p>Dostarczenie dyplomu w terminie 60 dni od upływu okresu na uzupełnienie wykształcenia to niezbyt wygodne... Łatwo zapomnieć. :(</p>

Zoch    4

Czyli samo ukończenie szkoły w zawodzie Technik Rolnik nie wystarczy.Trzeba też zdac egzamin zawodowy

andrewk    72

W poprzednim naborze 2014 wystarczyło same świadectwo ukończenia szkoły. Dyplom nie był wymagany. Wiem bo dostałem wiadomość od centrali w warszawie i pzy składaniu dokumentów nikt nie upominał się o dyplom. Poszły 4pkt za świadectwo ;)

Piotrek6911    0

Witam w piątek miałem nie spodziewaną kontrole z MR sprawdzali tylko działki i powierzchnie a jutro o 8 mają przyjechać i sprawdzać papiery i faktury czy sam prowadzę gosp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się