Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzisiaj dostałem telefon z oddziału powiatowego wnioski już są sprawdzane i do wtorku mają być już podliczone punkty. Musze zmienić umowe dzierżawy tego 1ha wchodzącego w skład urządzania gospodarstwa gdyż w umowie nie było podanej kwoty czynszu i teraz mam pytanie jak to nalepeije zrobić zmienić umowe dzierżawy na nową czy dołączyć do tego jakiś aneks ?

zetor521189    2

Jeżeli już raz miałem wezwanie do poprawek wniosku o płątność to wrazie ewnetualnych problemów wezmą mnie jeszcze raz i będę miał możliwość robienia poprawek jeszcze raz ? :)
ponawiam pytanie

a1fe26c2    36

Krzysiek9555 - ja umowę aneksowałem. Ostemplujesz aneks u Wójta, zawieziesz do każdej instytucji, w której składałeś umowę i powinno być dobrze.

Edytowano przez a1fe26c2

Wiadomość z agroFakt.pl

rafals2    1

Korekta jest na pisemne wezwanie. A jak Pani dzwoniła to zrób zmianę do wniosku. 

Ale ona powiedziała żeby najlepiej zrobić wniosek od nowa i zaznaczyć jako korekta ?? I kazała mi przywieźć to w poniedziałek najpóźniej do wtorku a co gorsza że potrzebuję wypis gruntów ze starostwa i nie wiem czy dostanę tak od ręki. 

a1fe26c2    36

Powiedz, że potrzebujesz dla młodego rolnika, to może dostaniesz od ręki. Mnie w KRUS nie robili problemów.

Edytowano przez a1fe26c2

freetaxi    169

Korekta jest wtedy kiedy jest wezwanie. A wezwanie jest ustne. Ja zawsze robiłem w takich przypadkach zmianę do wniosku. 

dzikidaniel    36

Jak ma być punktacja jak nie widzą jak mają wnioski rozpatrywać u prowadzących gospodarstwa? Rozporządzenia nie ma to i listy nie należy się spodziewać.

bartekmyx62    1

Panowie pytanie. Czy mając w PRG wpisane użyczenie obory od ojca to na umowie użyczenia mam wpisać tylko obore czy moge dodatkowo wpisac np garaż? W razie jakiejs kontroli nie bedzie z tym problemu?

kobra89    66

Lista z tego rozdania wrześniowego będzie dopiero w połowie listopada, teraz akcja susza, i też nie wiem co robic bo jeszcze mogę podciągnąc punkty i cymbały wyliczeń nie mają.

zetor521189    2

jeszcze raz proszę o pomoc:
ile razy można wnosić poprawki do wniosku o płatność? dostalem je przedwczoraj, w poniedzialek wysylam, ale gdyby jeszcze cos wynaleźli w tym co wysyłam  to czy jeszcze raz dostane wezwanie do poprawek?

pilnie prosze o odpowiedz

Zoch    4

Jak długo trzeba czekać na decyzję?Wniosek o płatność złożyłem w Poniedziałek i narazie cisza.

freetaxi    169

Decyzji nie dostaniesz. Agencja wypłaci Ci premię w ciągu 60 dni od złożenia wniosku o płatność. 

a1fe26c2    36

Z wypłatą trzeba być cierpliwym. W ostatnim przesunięciu było ponad tysiąc osób, to nawet w skali kraju wypada spora ilość na jeden oddział regionalny agencji. I tak dość sprawnie to poszło, choć mogłoby być więcej czasu na formalności dla tych, którzy na końcu dostali środki.

Dboss    0

Pytanie do starego naboru, generalnie do osób, które składały wniosek o płatność, czy z tymi wszystkimi papierami tzn. akt notarialny, zaświadczenie z krusu, zaświadczenie o nr gospodarstwa z agencji i oświadczenia o samodzielnym prowadzeniu gospodarstwa coś dorzucaliście? Wczoraj mój doradca powiedział, że może mi się przydać zaświadczenie z banku że mam założone konto osobiste i nie wiem czy jest to koniecznie potrzebne. Wniosek mam zamiar składać w poniedziałek.

Pozdrawiam.

tomrolnik    111

jeśli we wniosku w agencji o producenta itd podałeś taki sam nr bankowy na który mają przelać kasę z młodego to zaświadczenie z banku jest zbędne

podjadacz    12

od kiedy liczy się termin złożenia wniosku o płatność?  wysłałem pocztą dotarł do Poznania 18.09 więc liczy się od tego dnia czy następny roboczy tj. 21.09

daremw    128

To już jest paranoja, normalnie jakby pieniędzy w życiu nie widzieli, rozumiem jak by raty kredytów goniły a tu na zimę pewnie sprzęt będą kupowali aby stał w stodole i codziennie zajść i popatrzeć aż się znudzi.

kiko80    1

koledzy czy przed zlozeniem wniosku o platnosc trzeba posiadac zwierzeta na siebie czy mozna je przepisac po skladaniu.pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się