Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomrolnik    111

kumpel czekal nie caly miesiąc , czas do miesiąca jesli nie masz poprawek pisane kilkanaście razy ta informacja

Wiadomość z agroFakt.pl

podjadacz    12

ja już wniosek o płatność wysłałem wczoraj doszedł do nich do Poznania więc zacznę sobie liczyć 60 dni od Poniedziałku 21.09 więc ok 20 listopada kasa powinna być - ktoś pisał że dostał kasę 3tyg po złożeniu wniosku nie wiem czy pisał prawdę czy tak sobie mówił..

Mam pytanko jeśli przysłali by do zrobienia jakieś poprawki to np. czego mogą  one dotyczyć?

freetaxi    169

Podjadacz jednemu z moich klientów z łódzkiego premię wypłacili w ciągu 10 dni od złożenia wniosku o płatność. Mateuszz85 lista będzie opublikowana w ciągu 180 dni od zakończenia naboru.

kiko80    1

koledzy jak to jest jak mam przepis gospodarstwa trzeba ujac zwierzeta oraz na jednej z dzialek znajduje sie szklarnia do rozbiurki wypisywac to w akcie czy nie.pozdro

kiko80    1

papiery czy wiesz gdzie masz swoje dzialki czy sam prowadzisz gospodarstwo itp itd

Podjadacz jednemu z moich klientów z łódzkiego premię wypłacili w ciągu 10 dni od złożenia wniosku o płatność. Mateuszz85 lista będzie opublikowana w ciągu 180 dni od zakończenia naboru.

Aż tyle dni mają na opublikowanie listy no ciekawie nie spieszą sie...... czyli jak by nie patrzeć lista będzie dopiero w marcu ??

axe300    1

Czy do złozonego wniosku MR2015 mozna wniesc zmiane/korekte? Mianowicie chodzi mi o biznesplan. ODR uporał sie z moim biznes planem gdzie były czerwone pola od tak. Ma to duzy wpływ gdzyz w tabeli koncowej pisze ze niema kompletnosci i poprawnosci danych. Obawiam sie ze biznesplan moze byc odrzucony, ew moge byc wezwany na wyjasnienie. Jednak wole wniesc korekte. Jak uwazacie?

matingus    107

koledzy jak to jest jak mam przepis gospodarstwa trzeba ujac zwierzeta oraz na jednej z dzialek znajduje sie szklarnia do rozbiurki wypisywac to w akcie czy nie.pozdro

a po co.nie

daremw    128

Czy do złozonego wniosku MR2015 mozna wniesc zmiane/korekte? Mianowicie chodzi mi o biznesplan. ODR uporał sie z moim biznes planem gdzie były czerwone pola od tak. Ma to duzy wpływ gdzyz w tabeli koncowej pisze ze niema kompletnosci i poprawnosci danych. Obawiam sie ze biznesplan moze byc odrzucony, ew moge byc wezwany na wyjasnienie. Jednak wole wniesc korekte. Jak uwazacie?

Masz 20 dni od zakończenia naboru, też mam jedno pole na czerwono i w poniedziałek idę z doradcą do agencji i niech on się martwi, najzabawniejsze jest to, że u niego na komputerze wszystko jest ok, a w agencji już nie

mfilipek1    8

ja złożyłem i czekam teraz co bedzie sie działo :D      Jak bym nie miał dyplomu z egzaminu to by mnie odrzucili od razu  ale jakos udalo sie :)

lokser    2

Witam koledzy czy w nowym naborze jak otrzymam decyzje to moge jeszcze zmienic maszyny ?

krzysiu12    4

witam. dostałem już decyzję o przyznaniu premii ponad dwa tygodnie temu i od razu zrobiłem zmiany odnośnie działek w biznesplanie. i mam pytanie czy muszę czekać na zatwierdzenie zmian przez agencje czy mogę już składać wniosek o płatność?

a1fe26c2    36

Umowy dzierżawy budynków, użyczenia maszyn i zbycia siana to już przy składaniu wniosku mają być? Te umowy też mają mieć datę pewną?

Edytowano przez a1fe26c2

a1fe26c2    36

Jeśli aneksowałem umowę dzierżawy gruntów (nie było czynszu dzierżawnego), to uzyskuję potwierdzenie autentyczności podpisów w gminie i dalej wiozę te aneksy do starostwa, KRUS i oczywiście wysyłam z wnioskiem i pierwotną umową do Agencji?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się