Polecane posty

seboss    0

hejj dostalem dzis pismo z arimr ze moge sie zapoznac z aktami sprawy MR planowanie wydanie decyzji 19 12 czy wy tez dostaliscie takie pisma przed pozytywnym wydaniem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrys    0

hejj dostalem dzis pismo z arimr ze moge sie zapoznac z aktami sprawy MR planowanie wydanie decyzji 19 12 czy wy tez dostaliscie takie pisma przed pozytywnym wydaniem ????

TAK :lol: ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris    0

Ja rownięż dostalem decyzję o przyznaniu 75TYs :lol: ;):P

 

a pro po tych 75 tys, dlaczego 75 tys. a nie 50 tys. czyżby się przepisy zmieniły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Mogliby zwiększyc w przyszłym roku do 100tys. bo za te 75 to nawet w miarę ciągnika nie kupi :lol: nie mówiąc juz o modernizacji parku maszynowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Tak niech daja po 200 tys, ile by człowiekowi nie dali wiecznie malo, nie mowie bezpośrednio do Ciebie @Pawlus224, ale ludziom wiecznie malo, je to sie ciesze, ze wogole cos daja.

Dalej czekamy na decyzje :lol:

Edytowano przez Wacek21

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krist4321    0

Witam. Dzisiaj dostałem pisemko z agencji o "MOŻLIWOŚCI ZAPOZNANIA SIĘ Z AKTAMI SPRAWY". Planowany termin wydania decyzji: 14.12.2010. Czy można jakoś sprawdzić który nr wniosku miałem w kolejce jeśli wysyłałem go pocztą??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul190    0

Wacek21 - ile ty masz lat (piszesz, że czekasz na decyzję na MR a w opisie lat 15) - "No to se jeszcze poczeka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Poczytaj temat, mam 15 lat pisalem ze brat skladal wniosek, a ja tez czekam na decyzje razem z nim :lol:

Chyba mnie przesladujesz ze tak na kazdym kroku mnie sprawdzasz i kontrolujesz?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul190    0

Wacuś - nie prześladuję, ale pisz prawdę. Ja też nigdzie nie pisałem, że czekam na decyzję, bo nie składałem - czeka moja żona, a ja jej tylko dokumenty pisałem. Jeśli Cię uraziłem - to PRZEPRASZAM. Pozdrawiam.

No i widzę że poprawiłeś na czekamy - teraz zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Piszę prawde, nie obrazam sie, bo nie mam o co tylko zayptales a ja odpowiedziałem, pozwalam sobie pisac ze to ja czekam bo wszyscy w domu oczekuja decyzji bo juz to długo trwa. Do jutra maja czas wysyłas decyzje znajac zycie to wysla jutro...

Poprawiłem, bo nie chce kłótni :lol:

Również pozdrawiam.


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul190    0

Pewnie że wszyscy czekają (w końcu to pare groszy wpadnie). W moim przypadku żona składała papiery bo ma (specjalnie po studjach wyższych kończyła szkołę rolniczą aby wykształcenie rolnicze mieć i sprostać wymogom ARiMR) tytuł rolnika czyli jest głową, teściowie na nią przepiszą gospodarstwo - a ja (dzięki Bogu i partii) pracuję, ale niestety jestem też szyją co będzie tym gospodarstwem kręcił - no i tak się kręcę w tych tematach. Jesteśmy w trochę lepszej sytuacji, bo żona już decyzję dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

No to widze Panowie że sporo nas jest,bo ja też właśńie dzisiaj otrzymałem pismo z ARIMR o,,możliwości zapoznania sie z aktami sprawy,,a planowany termin wydania decyzji to 14.12.2010 także niestety należy jeszcze troche cierpliwie poczekać,miejmy nadzieje że nie na darmo :lol:


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seboss    0

Witam. Dzisiaj dostałem pisemko z agencji o "MOŻLIWOŚCI ZAPOZNANIA SIĘ Z AKTAMI SPRAWY". Planowany termin wydania decyzji: 14.12.2010. Czy można jakoś sprawdzić który nr wniosku miałem w kolejce jeśli wysyłałem go pocztą??? Pozdrawiam

kiedy wyslales wniosek ?????????? miales poprawki ???

 

No to widze Panowie że sporo nas jest,bo ja też właśńie dzisiaj otrzymałem pismo z ARIMR o,,możliwości zapoznania sie z aktami sprawy,,a planowany termin wydania decyzji to 14.12.2010 także niestety należy jeszcze troche cierpliwie poczekać,miejmy nadzieje że nie na darmo :lol:

jaki miales nr wniosku ?????????

jakies popawki ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

Ja też dzisiaj dostałem pismo z agencji że mogę się zapoznać z aktami sprawy a planowany termin wydania decyzji 13.12.2010 poprawki składałem 8.11 Czy jest w ogóle sens zapoznawać się z tymi aktami sprawy czy lepiej cierpliwie czekać na decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krist4321    0

kiedy wyslales wniosek ?????????? miales poprawki ???

 

 

jaki miales nr wniosku ?????????

jakies popawki ??????

 

Wniosek wysłałem 17.08. poprawkę miałem jedną złożyłem ją coś koło 6.11. Widzę że ARMIR w Poznaniu w końcu wzięła się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

jest ktos z lubelskiego co niedawno decyzje doastal? jesli tak to piszcie ktory numer mielisci(tak mniej więcej) albo kiedy składaliscie wniosek i czy z porawkami czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

qr** Panowie normalnie chyba sie pochlastam.

Oto czego sie dzisiaj dowiedziałem: poprawka mojego wniosku została przyjęta dokładnie 10 listopada a ostatnie pozytywne decyzję na kompletne wnioski bedą tylko rozpatrywane do 9 listopada max.....

 

1 dzień róznicy i mogę pozegać sienie tylko z 75tys.

 

Żadnego przesuniecia środków o których mówił sawicki nie będzie.

 

A wszystko przez to, że wniosek do wypełnienia dałem jakiemuś pseudo znachorowi który spierniczył go dokładnie.

 

Jestem tak zdemotywowany, że qźwa nawet do obory sienie chce wchodzić. A plany były wielkie; starszy idzie na rentę, ja przejmuję ranczo, modernizacja, nowa obora itp.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To czekaj z tym przepisywaniem za rok ma być podobno MR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj