Polecane posty

Wacek21    35

No tak, ale jeden dzien to nie przepasc ;[ Jesli kasy nie braknie to luzik, obawiałem sie ze nie starczy...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

Czyli najgorzej jest w Kujawsko - Pomorskim. Po 23 jak zajechałem byłem niemal 350 w kolejce, obsłużony zostałem o 14.30... a za mną jeszcze ponad 200 osób czeka... Masakra jakaś.

Kasy miało być na ok. 400 wniosków, ciekawe co z tym zrobią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek   
Gość pawelek

Ty już złożyłeś- dla Ciebie nie zabraknie, gorzej z innymi. Ciekawy jestem o której należało być, aby znaleźć się w pierwszej 10 ?? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Ja byłem w Łodzi, wchodziłem 3 ;[

Ja bylem 40, kurcze akurat trzeciego nie kojaze. Pierwszy byl chlopak ktory zrobil liste (ten z audi) a potem ta dziewczyna co wyczytywala liste i ustawiala kolejke a dalej to juz nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplym3    72

Chłopaki mam pytanie, być może głupie ale nie jestem pewien, czy w wykazie gruntów mam także uwzględniać dzierżawę na umowę? czy tylko własne grunty, no bo chyba rodzice przekazują mi także tą dzierżawe, sam nie wiem, jutro by składać wniosek a ja jeszcze tego nie wiem. i jak zainteresowanie w łódzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

przyłączam się do pytania zetorka jak było w warszawie? Papiery będe miał dopiero na środe bo mnie tak w odr wykołowli. Może skoro nikt nie pisze to znaczy że nie było kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandman    0

a powiedzcie mi jak bedą traktowane wnioski wysłane pocztą tzn. bedą zakwalfikowane w ten sam dzien co wysłane ale rozchodzi się o godzine bo w wielkopolsce każda minuta była ważna ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

Koledzy a przy składaniu papierów trzeba mieć kopie dowodu osobistego i kopie świadectwa ukończenia szkoły i moje pytanie czy to wystarczy zwykłe ksero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

yacenty no nie byłem we wrocku szmat czasu bo te żniwa ciągną się w nie skończoność co drugi dzień pada ;[ ale kubi mnie pocieszył, więc może i na mój list polecony priorytetem starczy kasy :) a jak rozmawiałem z babka z ODR to mówiła mi ze mają szacowane ze jest do złożenia jak narazię 250 wniosków więc powinno dla każdego starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

w lubelskim to kasy chyba wystarczy dla wszystkich bo jak wychodziłem przed 15 to w kolejce było zapisane jakieś 200 osób no i plus te które przyślą pocztą a limit dla lubelskiego to jakieś ponad 500 osób


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Chłopaki mam pytanie, być może głupie ale nie jestem pewien, czy w wykazie gruntów mam także uwzględniać dzierżawę na umowę? czy tylko własne grunty, no bo chyba rodzice przekazują mi także tą dzierżawe, sam nie wiem, jutro by składać wniosek a ja jeszcze tego nie wiem. i jak zainteresowanie w łódzkim?

W łódzkim słyszałem jak drektor ARiMr rozmawiał z pracownicami ze mają około 460 wnioskow do pobrania. Dzisiaj przez ten czas jak ja bylem to okolo 200 osob sie przewinelo ale jak odjezdzalem o 9 to stale dochodzili nowi wiec pewnie moglo byc wiecej osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

a w dolnoślaskim to było nas około 18 osób we wrocławiu

potem chyba doszło ale nie wiem ile bo odjeżdzałem o 8.20 a ciekawe ile wysłało pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

znajmy był jako 15 osoba ;[ we wrocku a wyszedł o 9 rano, jak wychodził na liscie bylo 23


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandman    0

te ksero dowodu i swiadectwa to zgodnosc tyh dokumentów potwierdzałem w powiatowym oddziale arimr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

Wie ktoś może jak sprawa ma się w Olsztynie jak to tam dziś wyglądało? Duże zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

az sie skonczy kasa

a kasa jest dzielona na województwa

w kujawsko pomorkim juz dzis 1. dnia przekroczono 120% dostępnej kasy i jutro ostatni dzień.

w innych województwach jest ponoc lepiej

w kujawsko pomorksim dzis przyjeto 484 wnioski - dane wg strony ARiMR


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas z powiatu Cieszyńskiego zgłosiły sie 4osoby, dane goscia z ODR


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj