Polecane posty

Gość   
Gość

z tym "agrofoto.młody.rolnik.party" trzeba by się spieszyć, gdyż koniec wakacji tuż tuż i połowa z tego tematu gimnazjum kończy ale dalej do szkoły hej, ho, zaczynać zawd rolniczą, co by wykształcenie rol zdobyć w razie otrzymania premii.

 

archi106 czyż byś miał pecha i zabrudziłeś bieliznę?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona1990    0

o powiedzcie mi czy ma znaczenie czas przepisania gospodarstwa ? jest na to 180 dni czy ma to jakies znaczenie z wypłata czy zrobie to po miesiacu czy np po 4 miesiacach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś na początku roku w reportażu przygotowanym przez ,,farmera,, jakiś polityk, już nie pamiętam który stwierdził iż premie będą wypłacane w kwietniu 2015r. Ale u nich to jak w kalejdoskopie, nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endriu42    11

Jak złożysz wcześniej wniosek o płatność to Ci wcześniej wypłacą.


Wnioski, uzupełnienia, odwołania PROW. Doświadczenie BWI ARiMR. prownioski@gmail.com

 

Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawału nikomu nie życzę, ale to drugie najbardziej sfrustrowanych mogło by spotkać, co by emocje im opadły. :P

 

Aja byłem dzisiaj na Podlasiu. Mogłem zajechać w odwiedziny... Okolice rzeki Bug, to te same co kolegi?

 

 

Zapraszam serdecznie następnym , bo widzę że kolega na luzie podchodzi do życia ;) . Okolice rzeki Narew.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

Ojojoj ale sie naczytałem he i juz się doczekać nie mogę hihi

A powiedzcie mi gdzie ma być ogloszona lista w necie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

już pisałem w innym temacie że na tablicy ogłoszeń w kancelarii parafialnej. No kolego takie pytanie, gdzie może być lista dotycząca dofinansowania przyznawanego za pośrednictwem ARiMR jak nie na str. www. właśnie tej instytucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a kiedy bedzie ta lista i czy kazdy kto skladal dostanie jakas odpowiedz bo u nas poczta to nie zabardzo dziala i nie wszystko dochodzi a i czy moglby ktos dac link do tej listy jak bedzie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie wy szkoły kończyliście ale co trzeci zadaje takie pytania jak by koleś z odr podpisał się za niego na wniosku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Maciek kręciłem się po tasie nr.19 Siemiatcze - Łosice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaku    0

Tak się składa, że wyleciałem do Nowej Zelandii po zarodki.. kumacie ? U mnie jest już środa po 12:00 ZNAM JUŻ LISTY!!!, wy poznacie je dopiero jutro, ale jak chcecie to piszcie na priwa to wam powiem czy się dostaliście ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Jakie pytania, chyba te wsparcie jest po to by kretyni rządzili gospodarstwami w Polsce, bo nimi łatwiej manipulować


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek1091    2

Maciek kręciłem się po tasie nr.19 Siemiatcze - Łosice

Wiem gdzie to jest, aczkolwiek nie są to moje okolice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126

Ahahaha, ja też nie jestem w stanie zrozumieć jak to jest ze mając szanse na darmowe 100 tysięcy tylu "rolnikom" nawet do głowy nie przyjdzie żeby się zainteresować czy kliknąć parę razy myszą żeby samemu dowiedzieć się jakie jest bezrobocie we własnym powiacie czy jak się liczy pkty za pole... Nie potrafię tego zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Haha. Nabór z 2011 :)


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do połowy przyszłego roku musi rozliczyć się z wszystkiej kasy jaką dostała na 2007-2013 od brukseli. Co nie wydane przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj