Polecane posty

MarcinCiesz    0

Ja złożyłem wniosek 13 czerwca a gosciu z arimr dzwonił dzis i mowił o poprawkach

Nie wiedziałem że w lipcu tez przyjmowali.....

Edytowano przez MarcinCiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Może macie wszystko dobrze.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryciol    7

spokojnie panowie ja złożyłem 27 maja a poprawki otrzymałem wczoraj także spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podlaskie ok. 2000 wniosków. Wniosek z 17.06, dzisiaj lekkie poprawki. Pozostaje czekać na sierpień.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instas    21

U mnie na potwierdzeniu złożenia, w miejscu znak sprawy, mam puste pole. A co nie którzy mają numer m.in. nr złożenia wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Zaczynają powoli kasę przekładać. Dobre wieści, dobre. Szkoda tylko, że redaktorzy z interii nie doczytali rozporządzenia.

Edytowano przez freetaxi

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki87    5

U mnie już wniosek kompletny, a poprawki na miejscu na niesione(że tak powiem były kosmetyczne). Dobrze mieć pendrive, a na nim wniosek i raz dwa załatwić można.

 

17,56 pkt. ciekawe czy styknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

 

lubie to ! :)

 

Panowie ja skladalem jakos 21 maja wniosek i tez cisza... jak sie nie odzywaja tzn ze wszystko jest dobrze? dostaniemy jakies potwierdzenie, ze nasze wsioski sa ok ? czy lepiej podzwonic? dowiedziec sie na jakim etapie jest nasz wiosek dla swietego spokoju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Słupki w sondażach lecą w dół po drogich obiadkach to trzeba jakoś sobie wyborców zjednać :) Kamilek spokojnie śpij i czekaj na telefon z Agencji albo wezwanie. Chyba, że wszystko jest OK.

Edytowano przez freetaxi

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Otóż to! Każdy robiłby na siebie i nie oglądałby się na ''darmowe'' pieniądze, a tak mamy generalny p.erdolnik w tym co, ile i komu się rzekomo należy.

 

 

 

 

 

Dla spokojnej rozczochranej to w razie MR mam zamiar drukować na 11 lat dzierżawę żeby mi żaden biały kołnierzyk nie bruździł...

 

Dzierżawa pisana na 10lat spokojnie wystarcza, 5lat masz zobowiązania, a później już ich to nie obchodzi czy jest dzierżawa czy jej nie ma, 10lat bo ma być data pewna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

lubie to ! :)

 

Panowie ja skladalem jakos 21 maja wniosek i tez cisza... jak sie nie odzywaja tzn ze wszystko jest dobrze? dostaniemy jakies potwierdzenie, ze nasze wsioski sa ok ? czy lepiej podzwonic? dowiedziec sie na jakim etapie jest nasz wiosek dla swietego spokoju??

 

 

Skoro nikt nie dzwoni , to znaczy że wszystko ok. Nie zawracaj gitary ludziom w agencji. I tak mają roboty od groma.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernicjusz    0

Słupki w sondażach lecą w dół po drogich obiadkach to trzeba jakoś sobie wyborców zjednać

Coś w tym jest jednak nie do końca. Do sierpnia jeszcze kilka tygodni jest... .

 

 

Człowieku jakie źródło? Jedyny źródłem są rozporządzenia (...)

I co "Tomaszu"!? Coś Cię nie słychać?

Mówiłem Ci, że moje źródło posiada sprawdzone info. Szukają kasy i co najciekawsze mają znaleźć. Jeszcze raz powtórzę, że pierwotnie mieli znaleźć na 12-13tys. wniosków a teraz zobaczymy... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

6.06 złożony wniosek.

Poprawki dostałem dobry tydzień temu. LUBELSKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

W lubelskim działają szybko.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I co "Tomaszu"!? Coś Cię nie słychać?

Mówiłem Ci, że moje źródło posiada sprawdzone info. Szukają kasy i co najciekawsze mają znaleźć. Jeszcze raz powtórzę, że pierwotnie mieli znaleźć na 12-13tys. wniosków a teraz zobaczymy... .

Tomaszu? Nie bardzo kumam coś Ci się kolego pomyliło czy jednak do mnie pisałeś? Bo ja nie przypominam sobie abym pisał że nie dostanie każdy a tylko nieliczni.

Jak byś chciał wiedzieć też mam takie informacje że wszyscy lub prawie wszyscy dostaną lecz te informacje mimo to że pochodzą bezpośrednio od pracownika ministerstwa rolnictwa nie są dla mnie jakoś zbytnio wiarygodne. Nie były by wiarygodne gdybym nawet usłyszał je od Pana Sawickiego, no że chyba dał by mi jakiś weksel na potwierdzenie tego. Inaczej nie mam zamiaru bawić się we wróżenie.

 

EDIT: Co do poprawek, też je dostałem. Telefonicznie wczoraj. Wniosek złożony 21.06. Jeden z ostatnich. Liczba pt. 18 z hakiem. Byłem zaskoczony telefonem i dokładnie nie wypytałem jak to jest, usłyszałem jedynie że wniosek jest sporo powyżej połowy pt. jakie ludzie uzyskali w mazowieckim, a gdy zapytałem jak się uplasował na tle kraju pani odparła że na razie skupiamy się na województwie?? Nie bardzo wiem o co chodzi być może w poniedziałek postaram się to wyjaśnić gdyż muszę dostarczyć jedno zaświadczenie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Też tak myślę. Póki co nie ma tego na papierze więc to zwykłe wróżenie z fusów.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek1091    2

Ja wpisałem we wniosku 70-110 KM - chyba jest ok, bo nikt nie dzwonił w sprawie poprawek jeszcze :)

Rozrzut jak ruska katiusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

JA już mówiłem pare ładnych dni temu że będą kase przekłądać na MR ale pewien bardzo mądry kombinator z tego forum mnie wyśmiał. Pozdrawiam Go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Kolego polityka robi swoje. To było pewne już dawno temu. Czekamy na więcej.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj