Polecane posty

pawelol111    1337

Dziś sam dzwoniłem do kobiety która sprawdzała mi wniosek w Agencji i pytałem czy jest już jakaś lista. Powiedziała że lista będzie w sierpniu i tyle w temacie. :) Listy jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino36    4

Kolego slawek197 jakim cudem masz 16,86pkt jak w lubelskim nie ma powiatu z pkt za bezrobocie 0,86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

ale bezrobocie jest wg podzialu na powiaty w kazdym województwie liczone, a nie w skali kraju wiec to możliwe chyba;d jednak ja tez licze ze to bujdaaa z tym ;D poza tym juz robia klasyfikacje jak do piatku mozna zglaszac poprawki kotre beda liczone w punktacji?? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek197    0

Dziś sam dzwoniłem do kobiety która sprawdzała mi wniosek w Agencji i pytałem czy jest już jakaś lista. Powiedziała że lista będzie w sierpniu i tyle w temacie. :) Listy jeszcze nie ma.

ok.

roszczę sobie zatem prawo do nagrody dla wróżbity który przepowiada przyszłość . za miesiąc jak sie ta cała szopka zakończy to poprosze o jaką nagrodę od szacownego grona ekspertów tegoz forum. a co do listy to jej nie musi być ani pewnie nie ma zato system podczas dodawania do bazy danych przez wielce profesionalnego pracownka arimr wybija numer z jakim kolejno jest sie sklasyfikowanym. jeszcze co do różnego rodzaju doradców w odr-ach i zetelności pracowników arimr tio pasowało by załozyć osobny wątek i opisywać niekompetencje , niepunktualnośc albo ogólna opier..... bo to temat rzeka. sam składając winiosek mam ze 3 przykłady ale to inna chistoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Wybaczone. No dobrze, załóżmy że masz rację. Dla spokoju tych co mają dużo pkt i pozbycia się złudzeń tych co mają mało mógłbyś uzyskać informację ile osób już jest w systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek197    0

niestety nie poniewarz gosc ktory mi to sprawdzal mówił że on niestety nie widzi ile jest wbitych osób a może tylko podglądac wklepane prze niego osoby na jakich sa miejscach posiadając ich numer sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Ogólnie ile jeszcze mają czasu na weryfikację?

 

Ciekawe że nikt więcej nie podał takiej informacji na którym miejscu jest w systemie....

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego slawek197 jakim cudem masz 16,86pkt jak w lubelskim nie ma powiatu z pkt za bezrobocie 0,86.

Być może za powierzchnię gruntów miał po przecinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    227

chyba 50dni od zakończenia naboru, albo od złożenia wniosku, jedno z dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Być może za powierzchnię gruntów miał po przecinku.

 

Odpada bo kolega napisał że ma prawie 22 ha. Czyli max pkt za ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może pomylił województwa w którym składał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

dziwne ze slawus pierwszy post wpisal zeby pochwalic sie ta informacja

po drugie chetnie odpisuje ale jaki powiat przemilczal, pewnie dlatego zeby zle nie strzelic i nie spartolic swojego klamstwa

tak jak mowie, kobieta w wam-maz nawet nie wiedziala ze jest jedna krajowa lista, wiec byc moze nie istnieje mityczny system , tylko kazde woj robi swoja liste i potem dopiero jakos to pokleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Jest możliwe że mają system i tak jak Sławek napisał - podawane jest aktualne miejsce w rankingu a nie informują o tym bo by się telefony urywały... Dziwne że nikt więcej nic o takich procedurach nie wie a sporo osób ma znajomych w Agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

system może być, ale myśląc logicznie

Sławuś ma 17 pkt i miejsce 8600. W piątek był na 8300.

Optymistycznie patrząc skonczy gdzies kolo 10000 miejsca z wynikeim 17 pkt. Wiec osoby ktore dostały premie bede zaczynały sie od 19-20 pkt

cos za wysoki ten prog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

przegladalem rozporzadzenie zmieniajace i jakos nie widze zapisu w ktorym byla by jakos szczegolnie mowa ze bedzie jedna lista na caly kraj

poprzednio bylo wojewodztwami

i teraz jakos nie widze zmiany mowiacej ze bedzie lista krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

napewno będzie lista krajowa,bo jest zmiana że wszystkie wnioski finansowane będą z jednej koperty krajowej nie wojewódzkiej niesty jak w poprzednich latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buyko    0

Szanowni Koledzy,

w mazowieckim złożone ok. 3,5 tys. wniosków. Wszyscy pracownicy biura regionalnego zajmują się tylko MR - nawet Ci nie wtajemniczeni lub całe życie siedzący np. na ONW. Część wniosków porozwożona nawet do biur powiatowych. Stąd ta niekompetencja pracowników i przeróżne dziwne informacje od nich.

Ja jeszcze mam nadzieję w zwiększenie koperty finansowej - nie uwierzę, że pogonią tylu ludzi tuż przed wyborami. A z tego co słyszałem są programy, których chociażby jeszcze nie wykorzystali nawet w połowie a każda zwrócona złotówka to nie tylko jej przepadek ale również naliczona do tego kara. Wnioski leżą na stole, zweryfikowane, ogrom pracy włożony...nic tylko brać i premię przyznawać z korzyścią dla obu stron.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

też wolałbym listę wojewódzką

 

może rzeczywiście tak się skończyć, że te 7800 osób, które się załapią będą miały powyżej 19 punktów...

 

szkoda, bo jest wielu wartościowych młodych ludzi, którzy mają kilkanaście pkt, a serce do roli większe, niż ci z 24 pkt...

Edytowano przez jaroWM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucredo    2

niech mi ktoś powie ile bede miał punktów za bezrobocie w woj kujawsko pomorskim w powiecie aleksandrowskim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Z tym przełosunięciem środków może być problem gdyż zgodę musi wyrazić BRUKSELA, a z tego co mi się obiło o uszy nie wyraziła. Aczkolwiek PSL czyni cuda przed wyborami, MR miał być w połowie roku, z ludzi pracujących na bieżąco w agencjach słyszałem, że to naprędzej czerwiec. Celowałem w maj bo wybory i oczywiście PSL okazji nie przepuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj