Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michatek    3

dziś dostałem pismo że wszczęto postępowanie w mojej sprawie w związku z tym że zawarłem związek małżeński przed otrzymaniem decycji i będą badać skutki dla rozstrzygnięcia sprawy...

tak więc moja wypłata pewnie się przeciągnie....

Wiadomość z agroFakt.pl

marluk    29

w nowym mlodym rolniku bedzie mozliwe nie majac punktow za wyksztalcenie i maxa za ilosc ha osiagniecie limitu 15 pkt?

freetaxi    169

Musisz sobie przekalkulować ile możesz mieć punktów. Warunki i zasady punktacji są dostępne w projekcie rozporządzenia.

marluk    29

Musisz sobie przekalkulować ile możesz mieć punktów. Warunki i zasady punktacji są dostępne w projekcie rozporządzenia.

tak tak. Wlasnie czytalem je i stad moj wniosek. Nie wiem tez co kryje sie pod niektorymi punktami bo tam sa odnosniki do szczegolowych zalacznikow. A za nie tez mozna cos nazbierac np. z ekologia.

tak tak. Wlasnie czytalem je i stad moj wniosek. Nie wiem tez co kryje sie pod niektorymi punktami bo tam sa odnosniki do szczegolowych zalacznikow. A za nie tez mozna cos nazbierac np. z ekologia.

MateuszNoco    0

Ale dziaduja najpierw zapewniaja potem wychodzi cos innego a zobaczycie ze zaraz znow cos sie zmieni... czlowiek czeka i guzik z tego...

a1fe26c2    36

W komunikacie na stronie Ministerstwa jest informacja, że pieniądze dla kolejnych 1200 osób zostaną przyznane pod koniec sierpnia.

czyzyk85    0

54 mln euro to trochę mało, żeby 2900 osób mogło dostać po 100 tys zł, no chyba.ze euro liczą ponad 5 zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się