Skocz do zawartości

Polecane posty

MichalNowak    0

Panowie, dostałem premie i za część środków kupiłem już deklarowaną w biznesplanie ziemię. Co teraz powinienem z tym zrobić? Z aktem notarialnym do agencji? Robić korekty wniosku i biznesplanu? W biznesplanie zmieniam cele i koncepcje, czy to pozostaje takie jak było? Co z tabela nr 2. dopisuje zakupiony grunt i zmieniam też tabele 2.1 i 2.2? Wielkość ekonomiczną wyliczam jeszcze raz?

freetaxi    169

Jeśli kupiłeś deklarowaną ilość ziemii to powinienieś mieć to już rozpisane w PRG. Chyba, że zmieniła się powierzchnia to trzeba zmiany porobić.

Pronar82aa    0

Witam , w tym roku skonczylem technikum rolnicze , w czerwcu mam zawodowy czy na Mlodego wystarczy swiadectwo ukonczenia szkoly czy tez musze miec i zawodowy ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

MichalNowak    0

Zamierzałem kupić 2,5h i to w trzecim roku od otrzymania środków, a na razie kupiłem 1,3h i to w pierwszym. Powiesz mi które tabele w biznesplanie i we wniosku trzeba zmienić? Wniosek pisałem sam, więc teraz nie mam kogo się zapytać. Będę wdzięczny za pomoc.

freetaxi    169

Pronar82aa wystarczy ukończenie szkoły. MichalNowak zmieniasz tabelę 2.2, inwestycje, ESU w PRG i we wniosku. 

Edytowano przez freetaxi

freetaxi    169

Jeśli chodzi o ostatni nabór dostałbyś 4 pkt bo ukończyłeś szkołę średnią. 5 punktów było za wyższe. 

maxi93    2

Chce kupic za premie nowego belarusa 920 czy bedzie on spełniał wszystkie wymogi??

wojtek12345    12

witam, takze ukonczylem technikum Rolnicze a w czercu mam egzamin na technika i tutaj pytanie czy wystarczy mi to czy konieczne jet zdanie technika ?

wojtek12345    12

no ale mi chodzi o nabory do nowego PROW-u czytalem wlasnie ze swiadectwo oraz zaswiadczenie ze uczylismy sie w zawodzie rolnika poniewaz na swiadectwie nie jest napisany zawod tylko ukonczenie szkoly sredniej ... a nowe nabory maja byc w czerwcu ?

yage    2

W jakiej formie mają być potwierdzone dzierżawy u notariusza? W formie aktu czy wystarczy za potwierdzeniem podpisów?

yage    2

Wystarczy poświadczenie podpisów.

Freetaxi a masz jakiś wzór umowy dzierżawy która odpowiada Agencji?

archi106    11

10.02 decyzja 27.03 wniosek o płatność 08.04 wniosek zatwierdzony 24.04 przelew.

Dzwoniłeś sie pytać o wniosek czy zatwierdzony czy sami informowali ??

freetaxi    169

Póki co nie ma rozporządzenia więc nie jestem Ci jednoznacznie w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Aczkolwiek wydaje mi się, że będzie tak jak w starej perspektywie - wystarczy samo ukończenie szkoły rolniczej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się