Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
freetaxi    169

Jeśli złożysz kompletny wniosek o płatność, który nie będzie wymagał poprawek czy uzupełnień to nie dostaniesz żadnego potwierdzenia czy decyzji tylko przelew na konto.

maxi93    2

We wnisoku o nadanie nr gospodarstwa jest rubryka zeby podac NIP czy jest  to obowiązkowe pytam sie poniewaz nie posiadam NIPU bo teraz wszedzie wystarczy pesel

Wiadomość z agroFakt.pl

sajmon11133    0

Witam . Czy jeśli niedawno skończyłem technikum rolnicze . Czy jest szansa żeby dodali mi teraz te 5 punktów . Jeśli mam zatwierdzony wniosek ?

rafkuci    0

Dostalem dotacje na mlodego. Czy jakbym teraz dobral ziemi w dzierzawe i zlozyl na nia wniosek o doplaty to czy musze robic zmiany w biznesplanie?

MarcinCiesz    0

hej koledzy 23.04 zatwierdzenie wyplaty poszło do centrali ale babka z or mowila .i ze bd kontrol. Pytanie czy kont. opozni mi wyplate Pln. Kiedy ewent. sie spodziewac pieniedzy?

Odpowie Ktos?

Winiu222    0

Witam.Mam pytanie.ile trzeba czekać na zatwierdzenie zmian biznesplanu.wniosek złożyłem 10 marca razem z poprawkami do wniosku o płatnoś.kase dostałem 3 tyg.temu a odpowiedzi na zmiany nadal brak

majkel207    18

orientuje się ktoś czy przechodzą większe zmiany, tj wymiana wszystkich działek na inne i ktoś wie może po tych ostatnich przesunięciach jaki jest minimalny próg punktowy

freetaxi    169

Przechodzą takie zmiany. Lista jest na stronie Arimr. Możesz sobie sprawdzić próg punktowy.

majkel207    18

dzięki kolego, a nie robią problemów ze zmniejszeniem areału, oczywiście na tyle, żeby pozostać na liście

akernolat    17

a czy skojo jestem na liście, a nie dostałem jeszcze decyzji to mogę juz przepisywać? czy to robi jakąś różnicę?

freetaxi    169

Tak Majkel. Zmiany możesz zrobić tak abyś nie wypadł za listę. Akernolat już możesz zacząć robić ruchy ziemią.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się