Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol19920    12

Witam wszystkich. Jednym z wymogów w MR jest przechowywanie dokumentów związaych z pomocą przez 5 lat. Konkretnie o jakie dokumenty tutaj chodzi?

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam8550    14

Do wniosku o płatność trzeba składać decyzję o przyznanie płatności???

arekc763    0

Rafikkisiel u mnie taki kurs trwa 1 rok w piatki wieczorem i soboty rano po 4-5 godzin. I potem można zrobić uzupełnienie kwalifikacji, które trwa pół roku i Technik Rolnik jest.

freetaxi    169

Adam8550 nie trzeba składać do wniosku o płatność decyzji o płatności. Po pierwsze to  listę załączników znajdziesz na samym wniosku a po drugie to chyba chodzi Ci o decyzję o przyznaniu pomocy. 

xkrwpx3    0

Kurs R3 trwa rok (czyli dwa semestry). Kończy się egzaminem państwowym praktycznym i teoretycznym

adamk    0

Generalnie w moim przekonaniu zajecia mozna odpuscic - nic z teorii na wykladach nie przydalo sie na egzaminie teoretycznym z R3. Doslownie nic a mialem multum prezentacji z wykladow.

Egzamin teoretyczny - w zeszlym roku ten jeden z ostatnich byl moim zdaniem najtrudniejszy od paru lat - jak przegladalem poprzednie testy z paru lat nawet na technika to ten ktory pisalem byl dziwny.

Egzamin praktyczny to jakas totalna porazka i komedia. trudno tego nie zdac. zajelo to bodaj 30min ;)

jaroWM    26

Witam wszystkich. Jednym z wymogów w MR jest przechowywanie dokumentów związaych z pomocą przez 5 lat. Konkretnie o jakie dokumenty tutaj chodzi?

na mój rozum chodzi o wszelkie dokumenty związane z gospodarstwem (samodzielnym prowadzeniem) i MR typu: akty notarialne, jeśli była darowizna, wszelkie umowy dzierżawy, użyczenia, oświadczenia, 3 checklisty,  faktury na paliwo, gdy zaczną się wyjazdy w pole, cała korespondencja z Agencji, trzymam nawet "brudnopisy" wszelkich dokumentów składanych do Arimr.

rakos93    0

5.01.2015 złożony wniosek i kasy brak. Jak się dowiedzieć jak  sprawa stoi??? Żadnej poprawki nie miałem i nic nie dzwonili.

freetaxi    169

Zadzwoń do swojego OR. Ustal po swoich danych kto prowadzi Twój wniosek o płatność.

freetaxi    169

No przecież Ci napisałem kolego, żebyś zadzwonił do swojego oddziału regionalnego i ustalił po swoich danych kto prowadzi Twój wniosek. Albo połączą się bezpośrednio albo podadzą numer telefonu do konkretnego urzędnika. Tu masz numery telefonów http://www.arimr.gov.pl/o-arimr/oddzialy-regionalne.html

Edytowano przez freetaxi

ramzesss    4

Nic jeszcze nie wiadomo o terminie następnego naboru na młodego rolnika bądz na modernizacje?

maciek21    7

witam jakie dokumety trzeba z łozyc na zmiane powieszchni gospodarstwa przyblize temat miałem kontrole i jedna działka wyleciałą mi cała cos około 20a i na drógiej mam 20 arów mniej niz zadeklarowałem jakie doku mety musze złozyc do agencii zeby było ok przepraszam za bełdy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się