Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawcio018    0

Dziś na bednarach dowiedziałem w punkcie arimr,że o 920 wniosków w dół ma być przedłużona żółta lista :)))

Wiadomość z agroFakt.pl

huard    4

witam panowie pytanie z innej beczki jak się złoży wniosek o płatność na MR to ile trzeba czekać na kase

pawcio018    0

W tych Bednarach to był jakiś Dyrektor ARiMR powiedział że już mam się cieszyć i cierpliwie czekać za aktualizacją listy bo pieniądze będą

Mlooody    0

Raczej nie, mi w centrali agencji powiedzieli że więcej przesunięć nie jest planowanych na MR, ale zaraz po uruchomieniu nowego PROW kolejny Młody Rolnik ma ruszyć z kopyta jako jeden z pierwszych.

M4t3usz    30

No właśnie, wiadomo o jakiś wypłatach już ? Jutro jadę do wawy składać dokumenty.

Bolsick    5

90 dni maja na wypłate pieniedzy wiec jeszcze poczekamy podobno poczatek pazdziernika maja zaczac ale to niepwna informacja!!

Sztuk    3

Każdy dzień to dla nich zarobek tak jak z dopłatami dlatego pewnie będzie wszystko na ostatnią chwile....

lukasz493    0

Po złożeniu wniosku o płatność ktoś jeszcze będzie się ze mną kontaktował w tej sprawie ? 

Bo wiem że jeżeli coś nie będzie się zgadzać to zadzwonią po poprawki, ale jak wszystko jest ok to też zostanę poinformowany ? 

RoRo    3

Poszukuje jakies dobrej umowy dzierzawy. Ma ja ktos z ktorej korzystal ??

Magda_86    21

Poszukuje jakies dobrej umowy dzierzawy. Ma ja ktos z ktorej korzystal ??

No właśnie ja też szukam umów dzierżaw i niestety nie wiem, którą mam wybrać. Może ma ktoś jakąś ciekawą?

krciczek    0

Tak samo szukam najlepszej umowy dzierżawy. Może ktoś ma jakiś odpowiedni wzór, który zawiera wszystko, aby agencja się nie czepiała.

pedro2    341

@Freetaxi mam problem, mianowicie nie jestem pewien jakie szerokości maszyn wpisałem we wniosku :ph34r: Czy osoba prowadząca mój wniosek jest w stanie na tym etapie podać mi te szerokości, czy może już nie zajmuje się moim wnioskiem?? Strasznie głupia sprawa, ale po prostu zapomniałem, a nie mam jak sprawdzić bo byłem wzywany na poprawki w związku z tym właśnie, że nie było wpisanych szerokości... Pytam żeby nie wyjść na głupka jak zadzwonię do faceta ;)

I czy w ogóle jest się czym martwić jeśli chodzi o różnicę między 2,4, a 2,6 m szer roboczej??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się