Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
scoty28    0

No ja też tego jestem ciekaw, czy rozsyłają to wszystkim poza żołtą listą

tak do każdego ktory nie dostał pomocy

Wiadomość z agroFakt.pl

marasp    7

ja dostałem w zeszłym tygodniu o braku środków na mój wniosek, pozycja 18xxx, także chyba wszystkim wysyłają.

biznes12    21

Witam znajomy dostał pismo z agencji ze maszyna musi być nowa w prow2007-13 a premia młodego rolnika musi byc przeznaczona na nowy fabrycznie sprzęt czy używany do 5 lat tez moze być? bo w pismie co dostałem nic nie ma na ten temat

pedro2    342

Ochrona danych osobowych w tym kraju w ogóle istnieje?? Ostatnio był przedstawiciel z ofertą, a wczoraj list imienny przyszedł i też oferty maszyn :ph34r: Wcześniej wszędzie gdzie byłem u dealerów też chcieli adres, nr tel., ale widziałem czym to się skończy i nie podawałem nic. Agencja może "handluje" naszymi adresami...

Maciek1091    1

Pedro, Ty chyba z podlasia? List od Jędrusia z Rajgrodu? Ja dostałem imienny list od nich gdzie wcześniej nie miałem z nimi styczności.

Luke16    144

Teraz pytanie ode mnie:

Od czego najlepiej zacząć "zabawę" z papierkowością? Dzierżawa? Przekazanie zwierząt i nadanie numeru gospodarstwa w ARiMR? Czy od KRUSu?

Czy w ogóle nie ma to różnicy od czego zacznę?

jaroWM    26

Teraz pytanie ode mnie:

Od czego najlepiej zacząć "zabawę" z papierkowością? Dzierżawa? Przekazanie zwierząt i nadanie numeru gospodarstwa w ARiMR? Czy od KRUSu?

Czy w ogóle nie ma to różnicy od czego zacznę?

ja mam taką kolejność:

1. dzierżawy z datą pewną

2. decyzja (której jeszcze nie ma...)

3. nr gospodarstwa

4. Krus

5. wniosek o płatność

Luke16    144

Ja decyzje akurat już mam i teraz rejs zacząć trzeba ... :P Czyli:

1. Dzierżawa

2. Arimr

3. KRUS

4. Wniosek...

melon10641    158

Ochrona danych osobowych w tym kraju w ogóle istnieje?? Ostatnio był przedstawiciel z ofertą, a wczoraj list imienny przyszedł i też oferty maszyn :ph34r: Wcześniej wszędzie gdzie byłem u dealerów też chcieli adres, nr tel., ale widziałem czym to się skończy i nie podawałem nic. Agencja może "handluje" naszymi adresami...

Raczej nie handluje. Pewnie jest tak, że znajomy pracuje w agencji i miał dostęp do danych osób, które dostały i to dał koledze..

Stepano    0

Decyzji jeszcze nie dostałem a list od Jędrusia też już mam :).

hmm... to ciekawe tak ogólne.

A mnie właśnie ten breloczek przekonał :D.

Krassus    95

Zgłoście do prokuratury, że ktoś waszymi danymi handluje i prawdopodnie jest z ARiMR to skończy się wysyłanie listów.

pedro2    342

No dokładnie od Jędrusia, nie ma nic co by mnie interesowało ;) Breloczek miałem do ciągnika na kluczyk zaczepić, ale kapsel od tyskiego ładniejszy :P

Raczej nie handluje. Pewnie jest tak, że znajomy pracuje w agencji i miał dostęp do danych osób, które dostały i to dał koledze..

W takim razie znajomy handluje ;) w tym kraju nie znajdziesz człowieka, który zrobi coś bezinteresownie :P

@Krassus to ja już wolę niech przysyłają i mieć spokojną głowę niż walczyć z wiatrakami, paragraf na to jest i jest to do udowodnienia tyle że nie w POlsce ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się