Polecane posty

jogus    9

Z tym mBankiem ktoś coś ustalił co wpisywać, tzn. nazwa, oddział i miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

krótka piła:

 

za pole mogę gotówką zapłacić czy musi być obowiązkowo przelew z konta na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no tak rozumiem... ale chyba nie tyle bylo mniej chetnych co wiecej srodkow?

Piszą ci że mniej chętnych a twoim zdaniem znaczy to że było mniej środków... Nie rozumiem takiego toku myślenia.

 

W poprzednich kilku naborach łącznie było chętnych 23 tys osób. I zostało im kasy na 8000 osób dlatego zorganizowali ten ostatni nabór.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Z tym mbank proponuję drydnąć na infolinię banku i się dowiedzieć.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Z tym mBankiem ktoś coś ustalił co wpisywać, tzn. nazwa, oddział i miejscowość?

 

Do przelewów na stronie napisane jest: mBank Oddział Bankowości Detalicznej Łódź

  • Przelewy

Opis przelewów, dotychczas wychodzących z: BRE Wydz. Bankowości Elektronicznej zmienił się na:

mBank S.A. Oddział Bankowości Detalicznej

 

to na stronie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

juz oni wiedza z kogo najlatwiej najwiecej kasy zedrzec... a bez tego się nie obędzie niestety...

Edytowano przez qbass24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS1    0

Z tym mBankiem ktoś coś ustalił co wpisywać, tzn. nazwa, oddział i miejscowość?

 

A od czego jest google ?

 

mBank S.A.

00-950 Warszawa

ul. Senatorska 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS1    0

mi za przepisanie 20 ha i budynków w sumie całego gospodarstwa plus dzierżawy chce 6 tyś.

 

płaci się nie od ilości ha tylko od wartości transakcji

Edytowano przez PS1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

krótka piła:

 

za pole mogę gotówką zapłacić czy musi być obowiązkowo przelew z konta na konto?

podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

 

A od czego jest google ?

 

mBank S.A.

00-950 Warszawa

ul. Senatorska 18

 

Ale to jest chyba adres do korespondencji a nie do przelewów kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepy78    0

W biznes planie wpisałem działkę do gruntów w całości 2,5 ha a na niej są budynki i ogródek ok 40 arów które właściciel niechce mi wydzierżawić

czy można to w umowie dzierżawy tak napisać żeby bez tej częsci była a nią zastąpić jakąś działką inną i czy agencja to uzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS1    0

Ale to jest chyba adres do korespondencji a nie do przelewów kolego.

 

Mam umowę kredytową z mBankiem i mam również w niej jako adres siedziby podany ten adres .

Jak masz r- k tylko internetowy to innego adresu na pewno nie znajdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZOR1984    1

czyli kazdy kto uzyskal powyzej 7 pkt. otrzymywal premie?

 

Wcześniej nie było nawet ograniczenia, że od 7 pkt dostają. Dostali wszyscy chętni.

 

 

Pytanie odnośnie dzierżawy budynków:

Czy samo przepisanie ziemi na której stoją budynki gospodarcze automatycznie przepisuje to co znajduje się na nich dzierżawcy ? Bo we wniosku napisałem że budynki gospodarcze będę miał użyczone od rodziców, czy sama dzierżawa gruntów wystarczy ?

 

Dołączam się do pytania i może je trochę sprecyzuję:

Czy dzierżawa gruntów na których stoją budynki automatycznie wydzierżawia te budynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek29    0

 

W poprzednich kilku naborach łącznie było chętnych 23 tys osób. I zostało im kasy na 8000 osób dlatego zorganizowali ten ostatni nabór.

 

Gdzieś wyszperałem że z tych 23tys osób do tej pory ponad 1700 musiało oddać pieniądze a przecież jeszcze nie wszyscy zakończyli program tzn nie minęło jeszcze 5 lat od wypłaty środków w ostatnim naborze.

Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Konkretnych danych ilu musiało oddać nie znam, ale znam przypadki kiedy młodzi musieli oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Znam takich co oddawali i płakali.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUTO91    0

dużo przypadków było spowodowanych faktem, że ludzie zabowiązali się do uzupełnienia szkoły wraz z egzaminem zawodowym. egzaminu nie zdali, a czasu na poprawkę nie wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona1990    0

witam mam pytanie do kiedy mozna zmienic we wniosku na co wydam pieniadze ?? bo chciałbym umiescic mała zmiane i jak da sie jeszcze to czy ciezko to zrobic czy nie ma problemU zadnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Możesz to zrobić teraz nie będzie żadnego problemu.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Mam umowę kredytową z mBankiem i mam również w niej jako adres siedziby podany ten adres .

Jak masz r- k tylko internetowy to innego adresu na pewno nie znajdziesz .

Na stronie wyraźnie podano adres którego używać do przelewów. mBank SA odział bankowości detalicznej łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1825

Moge jeszce też zmienić tą kwestie o wyształceniu? Tez zoobowiazalem sie do uzyskania technika rolika bo tak poinformowano mnie chociaż technik jest nie potrzebny wystarczy tytuł zawodowy. I drugie pytanie jeżeli teraz w ciągu tych 180 dni wydzierżawie tą określoną liczbe hektarów to teraz juz musze zbierać faktury na paliwo aby składać w lutym przyszłego roku wniosek o zwrot akcyzy czy jeszcze osoba która obecnie jest właścicielem tej ziemii( ziemia bedzie przekazana na zasadzie dzierżawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    90

A gdzie czepiali się od Was o ten adres mbanku ? W agencji przy składaniu wniosku o numer gospodarstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Zależy bo w niektórych BP czepiają się takich rzeczy, że głowa mała.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj