Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
k0b    5

racja Aha

freetaxi nie sr** ogniem

freetaxi i tak pomógł w wielu użytkownikom, nie jest publicznym doradcą, który ma płacone i ma wszystkim pomagać, to jego dobra wola, nie ma co się obrażać

michalcium    0

freetaxi ma tu konto z włąsnej dobrej woli a jeszcze każą mu ,,nie sr** ogniem ,, szczyt chamstwa tak wyrażać sie do takiego gościa jakim jest freetaxi

Wiadomość z agroFakt.pl

kaku    0

a ja mam 16,5 ha w dolnośląskim, wykształcenie rolnicze, maturę i pewnie jakieś tam bezrobocie w powiecie wałbrzyskim. Nie wiem jednak ile to pkt i nie bardzo mnie to obchodzi...

koroniarz    0

użytkowniku

michalcium ty jakis agresor jestes... jak putin Oficjalnie przepraszam ze naruszyłem godnosc użytkownika freetaxi powinie nem napisac nie denerwuj sie tak :)

Edytowano przez koroniarz

DEVBOL    0

myslisz ze jesteś zabawny?

Padam na kolana i prosze o wybaczenie Panie michalcium. A na powaznie 80% postow to albo ciagle powtarzajace sie debilne pytania na poziomie zerowki, albo ciagle placze ze ktos nie jest uprzywilejowany, ze ktos nie ma wykszalcenia itp. a teraz jeszcze doszly durnoty z "odliczaniem sekund' do ukazania sie listy ktora do konca nie wiadomo kiedy sie ukaze, paranoja. I kto tu sobie jaja robi? Wrzuć kolego na luz, juz za duzo mlodych na zawal umiera.

Edytowano przez DEVBOL

Damian20    2

Ile od listy rankingowej trzeba czekać na decyzję bo są rozbieżne odpowiedzi ?

Edytowano przez Damian20

kabaczek89    1

Ile od listy rankongowej trzeba czekać na decyzję bo są rozbierzne odpowiedzi ?

Kup sobie slownik to po primo po drugie masz juz te listy sie pytam?

Endriu42    10

Weryfikacja wniosków zakończona, także lista wkrótce się ukaże najpóźniej 14-go, widzę wszyscy nie mogą się już doczekać :)

damianzbr    976

A może mi ktoś wyliczyć ile będę miał pt. Powiat w woj. maz. o najwyższej liczbie bezrobocia. Więcej niż podwójna średnia krajowa oraz wojewódzka i studia z tytułem inż. o specjalności typowo rolniczej. Ile ma pt. bo nie wiem czy dostanę, a za premię chciałem kupić sobie nowe auto bo tu w warszawie co mieszkam i pracuję na czarno to takie fury jeżdżą że hoho, no i na wieś jak będziemy jechać do swojego fikcyjnego gospodarstwa które dzierżawić mamy od wujka.

A może mi ktoś wyliczyć ile będę miał pt. Powiat w woj. maz. o najwyższej liczbie bezrobocia. Więcej niż podwójna średnia krajowa oraz wojewódzka i studia z tytułem inż. o specjalności typowo rolniczej. Ile ma pt. bo nie wiem czy dostanę, a za premię chciałem kupić sobie nowe auto bo tu w warszawie co mieszkam i pracuję na czarno to takie fury jeżdżą że hoho, no i na wieś jak będziemy jechać do swojego fikcyjnego gospodarstwa które dzierżawić mamy od wujka.

Wyluzuj, bo jak ktoś z forum zejdzie na zawał albo się z.sra z wrażenia to będzie Twoja wina ;)

damianzbr    976

Zawału nikomu nie życzę, ale to drugie najbardziej sfrustrowanych mogło by spotkać, co by emocje im opadły. :P

Aja byłem dzisiaj na Podlasiu. Mogłem zajechać w odwiedziny... Okolice rzeki Bug, to te same co kolegi?

freetaxi    169

To może jakieś "agrofoto.młody.rolnik.party" w jakimś określonym miejscu w Polsce? Wszyscy spotkają się w określonym miejscu. Każdy będzie miał okazję sobie z każdym pogadać nie tylko online? Co Wy na to :) ?

archi106    11

j**nięty jestes i tyle w tym temacie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się