Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

C360 ;/ ale w planach za kilka lat jest nowy pomocnik

TOME11    80

21,25 wniosek już zatwierdzony/w systemie, pozostaje czekać na listę :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamilek1    17

21,25 wniosek już zatwierdzony/w systemie, pozostaje czekać na listę :)

dzwonili do Ciebie? czy sam sie dowiadywałeś i do nich dzwoniles?? bo do mnie nic sie nie odzywaja dlatego pytam :)

freetaxi    169

Nie dzwonią bo wniosek jest kompletny albo czeka w kolejce do weryfikacji. W każdym bądź razie jeśli masz potwierdzenie złożenia wniosku albo przyszła Ci zwrotka (jeśli wysyłałeś poleconym za potwierdzeniem odbioru) to śpij spokojnie. Czasy kiedy wnioski ginęły w Agencji to już przeszłość.

Edytowano przez freetaxi

Kamilek1    17

Nie dzwonią bo wniosek jest kompletny albo czeka w kolejce do weryfikacji. W każdym bądź razie jeśli masz potwierdzenie złożenia wniosku albo przyszła Ci zwrotka (jeśli wysyłałeś poleconym za potwierdzeniem odbioru) to śpij spokojnie. Czasy kiedy wnioski ginęły w Agencji to już przeszłość.

dzieki :)

cebula440    0

czy ktoś moze podpowiedziec mi ile mam punktów za 11.41 ziemi w moj.mazowieckim i bezrobocie w pow.sierpeckim dziękuje z góry

rafalkom555    13

Będziesz poprawiał do skutku, nic go nie zdyskwalifikuje.

A swoją drogą ci którzy dostają te poprawki ile szacunkowo pt. sobie wyliczyli? Zastanawiam się czy dogłębnie sprawdzają każdy wniosek nawet taki dla którego kasy nie starczy czy mają swoje szacunki i starają się sprawdzać i dzwonić z poprawkami do wnioskodawców dla których liczą że kasy starczy.

Więc może zacznę od siebie. Były poprawki, pt. 18 z hakiem.

Wszystkie lecą, składałem wniosek 04.06 razem ze znajomym, a dokładniej on jakieś 20-30min po mnie, u mnie cisza mam niecałe 18pkt, on jakieś 13-14pkt i 4 czy 5 lipca dzwonili do niego z poprawkami. Wniosek pisała ta sama osoba, wydatkowanie premii praktycznie takie same, a poprawki(właściwie wyjaśnienia) dotyczyły szkoły bo ma aby 1,5roku ubezpieczenia w krus.

instas    10

C360 ;/ ale w planach za kilka lat jest nowy pomocnik

Ja jeszcze do niedawna 400 litrów 12m. ciągałem T-25 :) ale jak się zawiesił w rzepaku to zastąpił go MTZ TS.

wino36    4

czy ktoś moze podpowiedziec mi ile mam punktów za 11.41 ziemi w moj.mazowieckim i bezrobocie w pow.sierpeckim dziękuje z góry

Za ziemie masz 10,48pkt. A za bezrobocie 2.98pkt.

Edytowano przez wino36

lukasz493    0

Do mnie dziś dzwonili w sprawie drobnych poprawek i coś tam z działką na której stoją budynki..

myciu    11

a mi ile pkt wyjdzie w woj.małopolskim 11.41 ziemi powiat nowotarski

Adrian1025    55

Mam znajomego, który najpierw pokupił maszyny a na końcu naniósł poprawki, bo miał cos innego kupić, i wszystko mu przeszło bez problemów, zreszta wg mnie najpierw powinny zajść zmiany żeby później moc je nanosic w papiery. Bardziej byłoby to logiczne, zreszta w rolnictwie planować dokładnie co sie kupi to jak wróżyc z fusów..

Co do zgody to wiadome jest że chodzi tylko o potwierdzenie a nie zgode, bo co oni maja do zgadzania sie czy nie, wkońcu chyba ja najlepiej wiem co jest mi potrzebne w danej chwili.

wino36    4

a mi ile pkt wyjdzie w woj.małopolskim 11.41 ziemi powiat nowotarski

Za ziemię tak samo jak kolega czyli 10,48pkt a za bezrobocie 3,13pkt.

dexter00    13

dzisiaj miałem tel z ARiMR w Zamościu. muszę donieść wypis z rej. gruntów na 2 działki zeby sprawdzić czy są rolno budowlane bo stoja na niej budynki Jeszcze okazało sie że Urząd Skarbowy w Zamościu dał ciała i wszyscy muszą nowe zaswiadczenia donieść.W Zamościu wszystkie wnioski juz sa w systemie a lista ogolnopolska istnieje ale nie jest jeszcze wiarygodna. pozdr

mlodyhef    143

20,84 ha - 16 punktów.

20,83 ha - 15 punktów.

Dalej analogicznie

20,83 - 15

17,62 - x

20,83x - 264,3 / 20,83

x = 12,68

Zatem za 17,62 ha w województwie mazowieckim otrzymuje się za powierzchnię 12,68 punktów.

:ph34r:

orkidea    0

Witam,

Proszę o pomoc, bo mam problem z tabelami 3.1 i 3.4. Zakładam, że w gospodarstwie stan zwierząt na koniec lub początek roku odbiega od średniego stanu zwierząt w ciągu roku o więcej niż 30% i wypełniam tabelę 3.4 i w tej tabeli w kolumnie stan początkowy w wierszu Razem ilość zwierząt musi się zgadzać z danymi w IRZ, tak? Dopiero wtedy po zrobieniu tabeli 3.4 i ustaleniu stanów średniorocznych przepisuję je do tabeli 3.1 w kolumnie 2014 i ten stan już nie musi się zgadzać z IRZ? Bo Pani z agenci zaznaczyła mi w tabeli 3.1 kolumnę 2014 i napisała, że nie zgadza się ze stanem na 01.01.2014, a w tabeli 3.4, żeby dokonać zmian w zależności od zmian w tabeli 3.1. Mi się wydaje, że to raczej tabela 3.1 powinna wynikać z tabeli 3.4 czy możę się mylę?

dexter00    13

@dexter00 a co tam w US w Zamościu nakombinowali?

na zaswiadczeniu US pisał że " w dniu składania wniosku osoba nie figuruje w rejestrze....." a nic o wczesniejszym czasie powinno być do dnia .......osoba nie figuruje itd . podobno wczesniej juz proszono o poprawne wpisywanie ale oleli sobie.

Maciek1091    1

Widzisz, nie doprecyzowałem. Zaorać pole to żaden problem. Zasiać też chociaż z jakością i orki i siewu można przyświrować jak się nie ma pojęcia. Chodzi o takie sytuacje: posiał w mokre, poszło zimno i sucho - zabetonowało. Dowalił saletry na siłę - poszło sucho i skasowało plon, poszło mokro - żyto wywaliło się zanim wykłosiło. Tu są możliwości w każdą stronę i na polach widać co się dzieje....

Mogę się zgodzić z pierwszą częścią wypowiedzi. Siew mniej ale orkę można schrzanić. W drugiej części piszesz o efektach spowodowanych przez pogodę czyli przez coś na co nie mamy wpływu. Każdy może się przejechać.

Co do wypowiedzi innych, że ktoś w arimr powiedział im na którym są miejscu na liście. Dzisiaj zapytałem o sytuację na Podlasiu, miła pani odpowiedziała, że nie tworzy się żadna lista wojewódzka tylko wszystko zapisują i z tego utworzą listę krajową. Średnia liczba pktów, które ona sprawdzała to 16-17. Pracy mają multum, każdy pokój sprawdza MR, nawet niechętnie przyjmowali ludzi z MGR

a czy ktoś wie jak narazie kształtuje się próg załapania się?

Nie i pewnie nie będzie wiadomo. Chyba, że ktoś z forum będzie 9200 osobą na liście i poda swoje punkty :P

dexter00    13

A jak bedzie wyglądał sytuacja jesli z tej listy powiedzmy 1000 osób nie złoży wnoisku o płatność? bedzie jakaś aktualizacja listy?

wino36    4

20,84 ha - 16 punktów.

20,83 ha - 15 punktów.

Dalej analogicznie

20,83 - 15

17,62 - x

20,83x - 264,3 / 20,83

x = 12,68

Zatem za 17,62 ha w województwie mazowieckim otrzymuje się za powierzchnię 12,68 punktów.

:ph34r:

Kolego źle liczysz ponieważ za średnią krajową, czyli 10,42ha jest 10pkt (chodzi mi o woj. poniżej średniej) więc za trochę więcej niż podwójna średnia czyli doķładnie 20,85ha jest 16pkt. Odejmujemy 20,85-10,42=10,43, czyli w przedziale 10,43 możemy otrzymać 6pkt. Więc dzielimy 10,43/6=1,74ha jest 1pkt powyżej średniej krajowej.

Czyli 17,62-10,42= 7,2

7,2 - x

1,74 - 1

7,2/1,74= 4,14pkt +10pkt(za średnią krajową) = 14,14PKT

Edytowano przez wino36

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!