Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jimmy871    5

Panowie max 16pkt jest za podwojna srednia krajowa? czy wojewodzka????

bo mi sie wydaje ze za wojewodzka pod warunkiem ze ta srednia jest wieksza od sredniej krajowej a jak mniiejsza no to wtedy za podwojna krajowa jest 16 pkt

Dokładnie tak tak napisałeś.

P.S tylko czekać na kolege Szymona który podsumuję owe zasady :)

Edytowano przez jimmy871

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrek6911    0

Siema dziś do mnie dzwoniła babka z agenci w Lublinie i mam do poprawy oświadczenie o nie prowadzeniu działalności gosp że nie dostarczyłem drugiej strony a gdzie ta druga strona jest ??

Z tego co ja wiem to 16 pkt dostaniemy w sytuacji gdy (mieszkamy w województwie w którym średnia jest większa większa jak średnia krajowa) nasza powierzchnia gruntów jest większa jak średnia wojewódzka a mniejsza jak dwukrotność średniej krajowej.

Kamilek1    17

Z tego co ja wiem to 16 pkt dostaniemy w sytuacji gdy (mieszkamy w województwie w którym średnia jest większa większa jak średnia krajowa) nasza powierzchnia gruntów jest większa jak średnia wojewódzka a mniejsza jak dwukrotność średniej krajowej.

nie no to zes ladnie tu namieszal ;D gdyby tak bylo to niektrzy specjalnie by malo ha przespisywali by sie w tym zmiescic :) takze z calym szacunkiem ale to raczej bzdury :)

nie no to zes ladnie tu namieszal ;D gdyby tak bylo to niektrzy specjalnie by malo ha przespisywali by sie w tym zmiescic :) takze z calym szacunkiem ale to raczej bzdury :)

po prostu na jakiejś stronie przeczytałem o tym ale to nie był żaden komentarz zaznaczę.

freetaxi    169

Siema dziś do mnie dzwoniła babka z agenci w Lublinie i mam do poprawy oświadczenie o nie prowadzeniu działalności gosp że nie dostarczyłem drugiej strony a gdzie ta druga strona jest ??

Pierwsze słyszę, że do MR dołącza się oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej :) A druga strona tego oświadczenia o nieprowadzeniu działalności rolniczej o które Cię prosiła Pani jest tam gdzie i pierwsza.

http://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/zdjecia_strony/186/186%20A/osw_o_nieprowadzeniu_dzial_bhj.doc

damianbudzyn    222

Też musiałem mieć zaświadczenie o nieprowadzeniu działalności rolniczej . Jak kolega wyżej mówi jest na pierwszej .

Unexpected    7

freetaxi - mam pytanie z ciekawości, czy jest to w ogóle określone, jaka może być dopuszczalna ilość poprawek, by nie odrzucili wniosku? Np: tych samych błędów lub różnych.

Bartek72511    41

za powierzchnie 10 pkt bez grosza bo średnia województwa to 13,46. za średnie masz 4 czyli łącznie nie całe 14 i teraz kwestia z jakiego powiatu jesteś żeby obliczyć bezrobocie :)

freetaxi    169

freetaxi - mam pytanie z ciekawości, czy jest to w ogóle określone, jaka może być dopuszczalna ilość poprawek, by nie odrzucili wniosku? Np: tych samych błędów lub różnych.

Nie wiem ja zawsze robię wszystko za pierwszym podejściem. Ale w innych działaniach zdarzało się, że przychodziły 2 wezwania, potem jeszcze ktoś dzwonił z Arimr się przypomnieć i potem po temacie :)

Marcin5885    81

ja składałem w sobotę wniosek (podlaskie, białystok) 1839 wniosek, miałem 14,45 esu, 14 ha, 29sztuk bydła ile mogę mieć punktów?

ESU i bydło nie mają znaczenia. 14ha to niewiele. Zależy jeszcze od Twojego wykształcenia i poziomu bezrobocia w Twoim powiecie.

mam skończona szkołę rolniczą i zdany egzamin zawodowy a jakie bezrobocie w powiecie Bielskim to nie wiem, to ile mogę mieć punktów?

Bartek72511    41

13.38 ha = 13,46ha ??? :ph34r:

o co chodzi?

Kolejny 1000 wniosków doszedł ;/

21 560 Młodych rolników złożyło wnioski o pomoc,

Edytowano przez Bartek72511

Derb    2

tak sobie liczyłem to 16,35 pkt w świętokrzyskim i jakoś wydaje mi się że małe szanse z taką punktacją

Unexpected    7

Szczerze, to jak to będzie w praktyce dowiemy się 14.08, do tego momentu nikt Ci z forum nie jest w stanie powiedzieć czy dostaniesz czy nie.

Z resztą nie ma się co przejmować ilością bo podejrzewam że jak zostanie 13 000 to będzie góra. Ludzie poskładali wnioski ale co w nich mają wpisane to już inna sprawa. Bardzo dużo będzie decyzji odmownych podejrzewam ale dużo odpadnie jak zaczną się poprawki. Po prostu jak ktoś nie jest rolnikiem i popisał bzdury byle esu wyszło to przy poprawkach zacznie się zastanawiać po co mu to, za granicą zarobi tyle w dwa lata a tu musi siedzieć jak na szpilkach i pilnować czegoś o czym niema pojęcia a kase itak musi przeznaczyć na maszyny czy inne rzeczy z biznesplanu. Nie wyremontuje domu ani nie kupi nowego samochodu. Nie martwcie się, wiadomo że wszyscy nie dostaną ale ci kombinatorzy szybko się wykruszą a ci co by przeszli to będą tego żałować przy pierwszej kontroli

Tyle w temacie.

Mikruss    55

wnioski będą napływac jeszcze kilka dni pocztą, zostaną rozpatrzone te, na których widnieje stempel do 23.06.2014

Derb    2

sądzę że te pocztą dziś dojdą ostatnie skoro to listy polecone musiały być, osobiście to jestem już po poprawkach bo składałem w drugim tygodniu ale z tego co mnie spotkało zauważyłem że agencja szuka każdego nawet najmniejszego błędu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się