Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus224    1458

Traktorzysta potrzeba i polecenia przelewu z banku i (tak jak pisze kolega wyżej) fakturę , lub rachunek od dealera w którym jest słowo "zapłacono" z podpisem i pieczątką ;)

@hubert - długo zeszło od zgłoszenia do zarejestrowania ciągnika do wydania dowodu i tablic (tak aby można było ciągnik przyprowadzic na kołach od dealera)_ ?

hubert1984    0

Pawlus- we wtorek odebrałem od dealera fakturę, w środę pojechałem zarejestrować ciągnik (dowód i tablicę dostałem od ręki) i zrobić przelew, a w czwartek odebrałem traktor.

Jakbym chciał to by mi się to wszystko udało w jeden dzień.

Edytowano przez hubert1984

Wiadomość z agroFakt.pl

2xandrzej360    63

witam dodzwonił już ktoś z was do Warszawy ja usiłuje już od jakiegoś czasu i nic a chciałbym się dowiedzieć czy już dotarł mój wniosek o płatność a dzwoniłem na numery 225950100 i 225950120

pawlus224    1458

Andrzeju i co nie odbierają ? czy nie można sie dodzwonić ?

Hubert , Ja zakupuję farmtraca 555 , można prosić o fotki nowego sprzętu ? Jakoś dziwnie się cieszę jak ktoś kupuje ciągnik na af :D

czita    0

Jeśli chcę wydzierżawić ponad 1 ha ziemi to muszę ten fakt zgłosić do Agencji i zmienić BP?

Edytowano przez czita

przemasboss    3

Nie wiedziałem że rowy zalicza się do użytków rolnych a co najlepsze doradca co robił mi wniosek też nie i przez to wstrzymany wniosek o płatność bo zmieniła się deklarowana powierzchnia o 0,0100 ha. trzeba czekać na odpowiedź z warszawy:(

Witek2010    32

Znaczy się o co chodzi wam w tych poprzednich postać. Rowy zalicza się do użytków? Pierwsze słyszę pewnie nie tylko ja...

pig    5

Znaczy się o co chodzi wam w tych poprzednich postać. Rowy zalicza się do użytków? Pierwsze słyszę pewnie nie tylko ja...

tak jest według przepisów rowy to tez użytki rolne tyko nie płaci sie od nich podatku bo nie przelicznika, stawki

2xandrzej360    63

tak rowy zalicza się do użytków tata mi poza polami zapisał 0,5ha lasu którego nie przedstawiłem w biznes planie a był w akcie notarialnym i tez z tego powodu mnie wezwali i musiałem od nowa zrobić wykaz działek w sumie miałem 3 poprawki całość ciągnie się już od grudnia i niema końca chociaż już zapewniali ze już wszystko jest dobrze i wyślą do warszawy zlecenie przelewu

Xawier    32

tak jest według przepisów rowy to tez użytki rolne tyko nie płaci sie od nich podatku bo nie przelicznika, stawki

ale zaliczają się do powierzchni jeśli chodzi o zwrot akcyzy za paliwo ale to tak na marginesie...

Witek2010    32

aaaaa już myślałem, że normalnie do dopłat podajecie te rowy, które nie kosicie nie użytkujecie itp.

janczar810    245

za***iscie :) he na listach woj. 100 od konca listy a teraz w "pierwszej 900" :D

ja pierdziele alez mila inf. ja tu ztyrany z orki wracam a tu JEST !!!:D

Edytowano przez janczar810

karste85    4

a ja jestem w pierwszej 100 <jupi>

a ja w pierwszej 30 ;p super ze jest kasa dla wszystkich

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!