Skocz do zawartości

Polecane posty

przemson21    0

Witam mam pytanie jak rodzice hodują bydło mleczne to jak bym dostał premie to czy podczas kontroli na miejscu sprawdzają dobrostan zwierząt ?? (Nie byłbym ich właścicielem)

Krousik09    2

Witam , mam pytanie do tych ktorzy robili do wniosku umowe użyczenia budynkow... glownie chodzi mi o to czy robiliscie caly budynek czy mozna uzyczyc tylko wyznaczonych pomieszczeń , bo jesli w gospodarstwie jest tylko jeden budynek przystosowany do utrzymywania zwierzat  a ja (przyszly mlody rolnik) jak i rodzice chcemy utrzymywac zwierzeta czy nie bedzie z problemow z agencja ze moje zwierzeta i rodzicow beda w jednym  budynku. Pozdrawiam

piotr2691    2

Nastepne, jesli chce kupic np pakowaczke do warzyw to musze juz na poczatku miec rzadana ilosc "pakowanego" towaru na polu w roku bazowym czy tez moze to byc osiagane w roku docelowym??

Chodzi tutaj o obojetnie jaki dobor odpowiednich maszyn do gospodarstwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

vortigon    0

witam mam pytanie czy jak mi przyznali młodego rolnika czy mogę jeszcze zmienić maszynę czy już nie??

freetaxi    169

Tak. O ile oczywiście nie jest to inwestycja w środowisko i klimat i jej zmiana na inną nie spowoduje obniżenia punktów poniżej wymaganego. 

Marcin49    0

20 stycznia zlozylem wniosek o platnosc i zmiane biznesplanu, 14 lutego zlozylem uzupelnienie pod koniec marca dostalem wezwanie do uzupelnien a dzis dostalem pismo o niezalatwieniu sprawy w terminie i przedluzeniu terminu do 20 maja

maxi93    2

Witam, mam pytanie.Jestem MR z naboru 2014 w tamtym roku wziałem ziemie w dzierzawe i bede składał na wniosek na dopłaty i czy teraz musze rozbic zmiany w planie obsiwów ?

galoni    7

freetaxi pytanie.???

Nabór 2016r.

Czy aby rozliczyć się z zakupionej maszyny wystarczy tylko FAKTURA, czy trzeba jeszcze dołączyć jakieś potwierdzenie przelewu, np. wydrukowane ze strony internetowej banku po wykonaniu operacji przelewu.

galoni    7

przelew będę robił w domu z komputera, to taki wydruk potwierdzenia operacji, który sam wydrukuje będzie ok?

andrzej1988    101

ja niedługo muszę wypełnić ankietę monitorującą i zrobić małe porządeki w biznesplanie. Za miesiac konczy mi sie młody rolnik z prowu 2007-13 dokłoanie coś koło 22 maja. Ciekawe czy bedzie kontrola na miejscu?

krzychuuuuu    17

Trzeba sie tak mocno trzymac biznesplanu czy wystarczy zeby w ostatnim roku byl spelniony zaplanowany wzrost?

freetaxi    169

Jeśli odbiega Ci o ponad 30 % w grupach to trzeba zrobić zmianę do wniosku z podaniem.

jacor95    2

Witam. Mam pytanie jak to jest z wydzierżawieniem młodych lasów (6-10 lat) posadzonych ze środków prow bodajże w 2007r. Czy jako młody rolnik mogę to wydzierzawic? Sama umowa dzierżawy jak na grunty orne chyba nie wystarczy co? Ktos coś podpowie w tym temacie?

maxi93    2

freetaxi dostałem premie pod koniec lipca 2015 wiec zobawiaznie konczy sie w 2020

Kamil12445    0

Freetaxi czy mógłbyś mi udzielic odp pytanie: jestem z naboru 2015 czy jak rodzice przepisali mi ziemię a mojej siostrze 1ha lasu czy wtedy należą mi się 3 punkty za przekazanie gospodarstwa? 

LUKASZ82mtz    0

WITAM PANOWIE I PANIE...

mam pytanko odnośnie prowadzenia Ewidencji przychodów i rozchodów

jak to prowadzicie nie bedąc na Vacie???

jak wpisywać przychody ze sprzedaży np na targu bo wiadomo sprzedaje sie tam po worku czy po dwa osobą prywatnym

a wiadomo nie wystawiam faktury ani paragonu

może ktoś mi to wyjaśnić albo może gdzieś pisze dokładnie o tym ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się