Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kocur666    4

Panowie dzwonilem do mojej ksiegowej o zwrot vat jestem na vacie chcialem maszyny odliczyc sobie ona mi tlumaczyla ze agencja niema nic do tefo ale urzad skarbowy moze sie przypierdzielic . Ze jezeli dostalem pieniadze za friko to jakim prawem moge odliczyc vat jestem z naboru 2015 czy ktos statal sie o zwrot ? Pieniadze dostalem w styczniu powiedzcie mi jak to jest ?

Zetor-7340    8

Kiedy mogę złożyć wniosek o wypłatę drugiej raty? Niby jest po zrealizowaniu biznesplanu, mogę wyłożyc ze swoich pieniedzy brakującą część przy zakupie?

matus2609    4

kocur666 a na fakturze masz napisane że pieniądze za tą maszynę pochodzą z premii dla młodego rolnika? równie dobrze mogłeś za nią zapłacić kasą z rozbitej świnki skarbonki.

Wiadomość z agroFakt.pl

Damian44    0

Obdzwonilem agencje (przelaczali mnie co raz do kogo innego) i kazdy mowil co innego. To jak oni nie wiedza jak z tym jest to kto ma to wiedziec...
Moze ktos z was mial podobny problem?

Seba42    2

Wiecie może czy to prawda że teraz na przełomie kwietnia i maja ma być nabór na młodego rolnika ?

jarekvip99    4

a może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tym użyczeniem maszyn przez ojca tan jak spisuje co i jakie to wystarczy ze napisze siewnik zbożowy 3m nordsten czy muszę coś więcej albo ciagnik ursus c 360 o numerze rejestracyjnym... czy nie muszę nr rejestracyjnego a coś innego trzeba

Kamil12445    0

Panowie dzwonilem do mojej ksiegowej o zwrot vat jestem na vacie chcialem maszyny odliczyc sobie ona mi tlumaczyla ze agencja niema nic do tefo ale urzad skarbowy moze sie przypierdzielic . Ze jezeli dostalem pieniadze za friko to jakim prawem moge odliczyc vat jestem z naboru 2015 czy ktos statal sie o zwrot ? Pieniadze dostalem w styczniu powiedzcie mi jak to jest ?

Ja bez problemu się rozliczyłem z maszyn,skarbówka chciała tylko wyciąg z banku potwierdzający przelew premii z agencji

piotrek8311    1

Nabór 2016, wniosek o płatność złożony 20 stycznia, 13 kwietnia wezwanie do złożenia wyjaśnień ;[

Agat94    0

Panowie dostal ktos pieniadza z tych osob ktore dostaly pismo o niezalatwienie sprawy w terminie?

Tak ja we wtorek

Smoka    0

Ile czasu trzeba czekać js pieniądze po złożeniu wniosku o płatności pierwszej raty

Smoka    0

Czy dostaje sie jakies potwierdzenie wyslania wniosku o płatność bo mi nic nie przyszlo z agencji i nie wiem czy doszło do nich ?

jacor95    2

Witam. Czy dostał, ktoś z Was pismo o nie załatwieniu sprawy w terminie? I przedłużony termin na wypłate kasy? Chodzi o wypłatę I raty premii. 

maniek0987    3

Panowie mam pytanie co do doboru maszyn. Obowiązuje taki sam dobór jak do modernizacji, czy bardziej luźno do tego podchodzą?

elamir    1

Jak wylicza się wartość SO gospodarstwa w przypadku bydła mięsnego? Liczy się stan na konkretny dzień?

Ile mniej więcej trzeba czekać od końca naboru do wypłaty pierwszej płatności?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się