Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

lokser    2

zlecenie płatności z bp wyszło po ponad 3 tygodniach bo miałem jeszcze drobne poprawki

Zenek714    0

Witam. Coś mnie przed chwila tkneło aby sprawdzić stan konta i patrze a tam 80 000+ :D Nabór 2016 wniosek składany 22.11 a kasa była 22.12 :D

lokser    2

Witam, Panowie proszę o pomoc: dostałem mr i mam zamiar kupić maszyny i co musi być na fakturze? rok i numer maszyny czy coś jeszcze by móc to rozliczyć? kupując maszynę dealer najpierw wystawia mi fakturę z np 7 dniowym terminem płatności i dopiero to opłacam czy jak to z tym jest? oraz faktury z zakupu maszyn mogę już teraz zawiesc do Arimr czy muszę czekać jeszcze 2 lata aż wszystko spełnię i dopiero z wnioskiem o 2 ratę? z góry dzięki za odp

lokser    2

ale to dotyczy tylko nowych naborów czy też te stare zostaną przeniesione z bp do br?

Maksu    0

Szybko coś. Czyżby już nie blokowali wniosków tak jak wcześniej na 60 dni. 

Ja złożyłem wniosek o płatność I raty w maju, czekałem grzecznie 3 miesiące, sprawdzam konto i pieniędzy nie ma. Zadzwoniłem do BP, mówię jak sytuacja wygląda, słyszę, że to niemożliwe, ale Pani zbada sprawę i da znać co i jak. Po kilku godzinach telefon z informacją, że centrala nie otrzymała z BP polecenia przelewu w mojej sprawie (podobno zawiniła poczta), ale będzie robione wszystko, żeby pieniądze jak najszybciej znalazły się na moim koncie. Pieniądze po trzech dniach od interwencji były na koncie.

Jak chcą, to potrafią :)

miszczu90    1

Witam pytanie mam jeżeli mam tylko ukończony kurs R.3 jak jest liczony staż pracy ? Czy tylko na podstawie opłacanaia składek, czy to, że cały czas jestem przy rodzicach ?

miszczu90    1

Kolego wystarczyło napisać, że na podstawie składek ;) . Nie musiałeś aż tak się wysilać z tą odpowiedzią.

lokser    2

witam czy kurs r3 i ukończone wykszt. średnie wystarczy do młodego rolnika bez stażu ?

maniek20    71

ale to dotyczy tylko nowych naborów czy też te stare zostaną przeniesione z bp do br?

BR potwierdziło że według nowego wymysłu to oni mają sie po nowym roku tym wszystkim zajmować nowymi jak i starymi wnioskami

Edytowano przez maniek20

Maniaa    0

Czyli wnioski z naboru 2016 od razu po Nowym Roku przeniosą do regionalnych agencji? Bo chcę złożyć zmiany do BP i teraz juz nie wiadomo gdzie.
Robicie już szkolenia? U nas pojawiły się te dla naboru 2015, a dla naboru 2016 nic nie wiadomo.
Ogółem szkolenie o tym samym ale jedno brzmi rachunkowość a drugie prowadzenie rachunkowości. Jest szansa na zmianę tego w BP?

Edytowano przez Maniaa

redbull    8

ja dziś robiłem zmianę w BP i pytałem się co z tym przeniesieniem to mówili że to na pewno nowy nabór ma być przeniesiony a z tymi już rozpoczętymi to nie wiadomo ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się