Skocz do zawartości

Polecane posty

Bercik92    24

ile trzeba czekać na zaakceptowanie zmian w BP ? bo planujemy zmienić numer działki ale dopiero w połowie grudnia będziemy mieli taką możliwość i moje pytanie jest czy sie wyrobimy z czasem ? decyzja została wydana pod koniec kwietnia 2016 (MR2015) ?

Wiadomość z agroFakt.pl

freetaxi    169

To od razu po złożeniu zmiany złóż wniosek o płatność jak będziesz miał tytuł prawny do działek. 

majkel207    18

zaświadczenie o podleganie ubezpieczaniu w KRUS, co trzeba po roku dostarczyć, można pocztą i decyduje data stempla czy data wpłynięcia, bo mam mało czasu, a boje się, że może nie dojść w terminie

mario504    0

Może teraz szybciej będą wyplacas kasę przed końcem roku ja też w połowie grudnia będę składał wniosek

mr1997    0

A kiedy skladales wniosek i ktory na liscie jestes ?

10 październik, w swoim województwie czyli podlaskim ok. 150-ty na liście Edytowano przez mr1997

michal12301    7

80.000 tyś na koncie. 02.12.26

To sb jeszcze poczekasz:) 

A na serio to dobrze by było żeby każdemu po 53 dniach płacili

redbull    8

10 październik, w swoim województwie czyli podlaskim ok. 150-ty na liście

jaki powiat?

kanarjus    0

zaświadczenie o podleganie ubezpieczaniu w KRUS, co trzeba po roku dostarczyć, można pocztą i decyduje data stempla czy data wpłynięcia, bo mam mało czasu, a boje się, że może nie dojść w terminie

Orientuje się ktoś czy jak spóźniłem się z zaświadczeniem 3 dni to będzie nałożona na mnie kara czy przymknął oko?? Miał ktoś moze podobna sytuacje??

JD1052    78

W nowym MR nie ma tego, sam sie o to pytałem czy to trzeba po roku przynosić,po pierwsze tego już nie ma a po drugie arimr ma podgląd do krusu... Tak samo nie trzeba tablicy informacyjnej, zostałem o tym zapewniony w arimr, że podczas kontroli nie bedzie z tego powodu problemu.

Edytowano przez JD1052

kamil1985    3

Pytanie do freetaxi... Pomocy co zrobić?

Złożyłem wniosek na MR 2016. We wrześniu była decyzja która wylądowała w szufladzie bo nie było czasu. Otóż w biznesplanie  wpisałem działki od taty do przejęcia z wypisu z rejestru gruntów z 2018 roku. Taki mi dał ojciec a zapomniało mu się że pewną działkę o powierzchni 0,34 ha w połowie zabudowaną a w połowie łąka przepisał darowizną w 2013 roku siostrze. i co mam teraz zrobić . wczoraj chcieliśmy pójść do notariusza a po przejrzeniu teraz działek okazało się że już nie jest właścicielem działki 0,34 ha którą wpisałem jako deklarowaną do przejęcia. Dodam że miałem przejąć gosp w całości i za to dostałem punkty. Co da się teraz zrobić? 

JD1052    78

Da się odkręcić bez problemu, ja miałem tak że w biznesplanie miałem wpisaną działkę która miała być moja a w rzeczywistości została ona rodziców, firma pisząca wniosek jak i agencja nie zauważyła tego faktu mimo że mieli akt notarialny... wszystko sprostowane po otrzymaniu decyzji, punkty za przekazanie całości zachowasz bo rodzice mogą zostawić do pół ha.

kamil1985    3

Da się odkręcić bez problemu, ja miałem tak że w biznesplanie miałem wpisaną działkę która miała być moja a w rzeczywistości została ona rodziców, firma pisząca wniosek jak i agencja nie zauważyła tego faktu mimo że mieli akt notarialny... wszystko sprostowane po otrzymaniu decyzji, punkty za przekazanie całości zachowasz bo rodzice mogą zostawić do pół ha.

O to trochę mnie uspokoiłeś. Czyli też już miałeś decyzje w ręku i jedną działkę wycofałeś? Bez żadnych konsekwencji? ile to trwałobo już bym chciał przejmować gospodarstwo i składać wniosek po pieniążki. 

JD1052    78

Działke zmieniłem z własności na dzierżawe krótkoterminową czyli tak choćby jej w ogóle nie było, lecz w zamian za nią dałem inną większą działke na umowe długoterminową i pola jeszcze przybyło..., 2 tygodnie trwało, bez problemu przeszło plus inne poprawki, wniosek o kase zaraz po tym złożyłem.

Edytowano przez JD1052

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się